2733
2734
من اصلا تا حالا سابقه تاخیر نداشتم این ماه دگزامتازون و استرایول و کلومیفن و امپول زدم حالا 4 روزه پری نمیاد فقط دل درد و کرد درد پری دارم بی بی چک هم فقط منفی به نظرتون ممکنه این کلومیفن باعث تاخیر شده باشه بدجوری بلاتکلیفم استرس گرفتم
ایشالا بارداری دوستم
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید لقاح دیر انجام شده بیبی چکت دیر نشون میده عزیزم یه کم صبر داشته باش
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
منم ماه دومه کلومیفن میخورم این ماه قبل از پری یکی دو روز لکه بینی داشتم فکر کردم لک لانه گزینیه کلی خوشحال بودم ولی پری اومد :((((((((((
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
منکه به موقع شدم تازه من قبلا پریودام 30و31 روزه بود این دوماه سر 28 روز پری شدم عزیزم البته من آمپول نزدم نمیدونم اون تاخیر میندازه توی پری یا نه....
2738
ایشالا بارداری به نظرم فعلا سعی نکن پری بشی یک هفته صبر کن اگه بازم بیبی چک منفی بود برو دکتر
ایشالا که همین الان بارداری اگه بودی برای منم دعا کن ...چند ماهه اقدامی؟
الما الان دعا میکنم از ته دلم که زودی باردار بشی منم این تاخیرم یا بارداری باشه یا نزدیک شدن به بارداری من نزدیک 3 سال اقدامم یک بارداری پوچ هم داشتم البته که کورتاز شدم ایشالا خدا هر وقت داد بچه سالم و بارداری سالم قسمت کنه
به نظرم واسه آزمایش چند روز دیگه هم صبر کن اگه منفی باشه خیلی تو ذوقت میخوره ...خودتو سرگرم کاری کن بهش فکر نکن بعد از چند روز خواستی آز بده
مرسی عزیزم واسه تو هم همینطور منم شیش ماهه البته شوهرمم خیلی همکاری نمیکنه با اینکه خیلی دوست داره بچه داشته باشیم ولی نمیتونه هر شب یا یک شب درمیون .... واسه همین کارم سخته ...خیلی نگرانم ولی از طرفی میدونم هر وقت خدا بخواد بهمون بچه میده و اینا همه بهونه اس
2706