2733
2734
سلام من امروز رفتم آز بارداری دادم هفده روز از ای یو ای گذشته و پنج روز از موعد پری و امپول پروژسترون هم هفده تا زدم جواب آز این هست تو رو خدا هر کی میتونه کمک کنه تفسیر کنه جواب ازمایش من ۲۷.۹۵ بود امروز که البته ازمایشگاه گفت مشکوکه و چند روز دیگه هم امپولهام رو بزنم و دوباره از بدم تو ازمایش نوشته هفته اول ۴۰_۱۵ اخر هفته اول ۱۰۰_۴۰ حالا میخوام بدونم ایا احتمالش هست من باردار باشم خیلی استرس دارم
خدایا خیلی مهربونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ای یوای کردم روز 14رفتم ازمایش عددش ۵۰بود گفتن مشکوکه دوروز بعد رفتم ازمایش دوباره رفته بود بالا عددش و باردار بودم. انشالله واسه شمام همینطوری بشه
خدایا با چه زبونی شکرت کنم ....خدای مهربونم
غزل جان کجا باید بیام راهنماییم کن بچه ها شما میگید ۲۷.۹۵ خیلی کم نیست یعنی امیدی هست نسیم جان شما روز ۱۴ آز دادی ۵۰ بوده بازم خوب بوده من خیلی پایینه آزمایشگاه بهم گفت دوباره باید تکرار کنی اون گفت یک هفته دیگه تکرار کن اما از مشاور ماما یی پرسیدم گفت بعید میدونم باردار باشی و ۴۸ ساعت دیگه آز بده
خدایا خیلی مهربونی 
2738
غزل جان اولین کا اینه که در مطب سونو میشی اگر کیست نداشتی امپول و قرص بهت میدند و در روزی که دکتر تعیین میکنه بعد از زدن امپولها سونو میشی و اگر فولیکولها عالی بودند امپول ازاد سازی تخمک میزنی و فردای ان ای یو ای میشی خیلی راحته درد نداره
خدایا خیلی مهربونی 
سلام من پریروز بتا م ۲۸ بود امروز رفتم ازمایش دادم اومد پایین شد ۱۵ یعنی بارداری منتفی شد خیلی ناراحتم امپول امروزم رو هم نزدم گفتم دیگه همه چیز تمام شد بعد از زدن ۱۹ تا امپول پروژسترون بفهمی نشدی خیلی سخته یعنی چون اومد پایین همه چیز تمام شد
خدایا خیلی مهربونی 
من امیدوار بودم که باردارم اخه ده روز بعد از ای یو ای دو روز لکه بینی داشستم با وجود امپول پروژسترون و قطع شد گفتم دیگه حتما باردارم نمیدونم چرا پایین اومد ممکنه ازمایشگاه اشتباه کرده باشه به نظرتون امپولم را ادامه بدم دو روز دیگه آز بدم من اصلا بی بی چک هم نگذاشتم چکار کنم
خدایا خیلی مهربونی 
2706