موضوع: مزاج شناسي و گياه درماني + اظهار نظر

صفحه 29 از 87 اول قبلی  24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 8 مهمان
~حسنا~ پست ها : 18320عضویت:1389/5/21
1390/12/13 - 12:28 عصر
اين چيزايي رو كه (زرشك ابي +زيره +شنبليله +....)گفتي با هم دم كنيم ايا كي بخوريم بهتره /////////// عصر بهترين زمانشه بين نهار و شام ... از مقدار كم شروع كنيد خوردنشو ....

21 عناب كافيه بيشتر نشه ؟ /////////// اگر كسي ميتونه بيشتر بخوره بخوره چون به شدت كبد رو خنك و چربي خون و فشار رو ميندازه .... البته ممكنه براي من اينطوريه ... من اگر بخورمش لرز ميكنم ولي بابام ميخورد هيچيش نميشد .... بستگي به بدن هر كسي داره ..متعادلش 21 هست ...

جايي رو ميشه بهم معرفي كني براي حجامت /////////// تهران سراغ ندارم آخه .... ميدونم هست زياده ولي من تهران نيستم .... شماره ي نسترن دوستم رو بهت ميدم ازش بپرس ... 09123682449 خودشم عطاري داره

افسوس روزي خواهد آمد كه بي ديني، نمادروشن فكري است!(دكتر علي شريعتي )
1390/12/13 - 12:36 عصر
ممنون حسنا جون از راهنماييت.راستي ميشه بگي رنگ حنا با چي كمرنگ ميشه يا از بين ميره مخصوصا رو پوست؟

رنگ حنا از اون كنه هاست كه من تا به حال جز شستن مداوم و در معرض آب قرار گرفتن راهي براي پيدا نكردم ...

خودم مرتب ماسك حنارو استفاده ميكنم تو حمام .... بعد از شستن با صابون رنگش ميره راحت ! چون تو بخار آب ميزارمش ....

پس اون قسمت رو مرتب شستشو بدين با ليف و صابون ..

ملينا پست ها : 870عضویت:1387/6/6
1390/12/17 - 5:40 عصر
البته با اجازه حسنا جون از كلام و توصيه هاي خودش استفاده مي كنم كه جواب يكي از سوالات سيب را بدم.
سيب جان اينكه گفتيد عفونت و زخم داري توپستهاي خيلي قبل تر هم هست مي توني از عنبر نسارا (پشكل الاغ ) استفاده كني اونرا از عطاري بخر بسوزون توي يه قوطي يا ظرف سفالي سوراخ دار بزار خودت هم دامن بپوش بدون لباس زير و بزار دود از زير به واژن برسه بسيار عالي جواب ميده و عفونت را دفع ميكنه و اصلا هم نيازي به فريز نيست.
باز هم ببخش حسنا جون تو كار شما فضولي كردم .
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
1390/12/19 - 1:37 عصر
حسنا جون مريم گلي وگل هميشه بهار رو تا چند پري بخورم وروزي چند بار براي ضخامت آندمتر

گل هميشه بهار مشكلي نداره تو پري هم ميتوني بخوري ...

روزي يك بار يك قاشق مربا خوريش كافيه ... ناشتا بخوري بهتره
1390/12/19 - 1:45 عصر
ريحان جون

چاي سبز خوبه اگر فشارت رو نميندازه ... براي پوست مو كبد خوبه ...
1390/12/19 - 1:51 عصر
سيب عزيز

خيلي بدنتو تركوندي ....

بيا و غذاهاي خوب مصرف كن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=179958&PostID=8201307#8201307

واژينال عسل ... بومادران .. رازيانه .. گل هميشه بهار ... سياهدونه + عسل ... مصرف كن

ماست و ترشي و هله هوله و چاي و شيريني و كاكائو رو قطع كن و مصرف گوشت رو كم كن ... يا مدتي قطع كن

بدنت نياز به پاكسازي داره

آب سيب + كرفس بخور .. هرروز چند ليوان ...

جوشونده ي پونه + آويشن بخور .. با خرما يا عسل .. شكر و قندتو قطع كن ... جوشونده ي زنجبيل رو فراموش نكن ...

مراقب خودت باش ...

1390/12/19 - 1:59 عصر
سوالم رو بده عزيزم.

من تخمدان پلي كيستيك دارم و خيلي دير به دير پريود مي شم. براي بارداري اقدام كرم ولي موثر نبوده. مي شه يه نسخه خوب بهم بدي ممنون. بعدش مي خواستم ببينم آيا فرق مي كنه اين داروها رو از روز خاصي شروع كنم يا نه. مثلا اگه من مدتيه كه پريود نشدم بايد اول پروژسترون بزنم يا نه مي تونم الان هم شروع كنم. خيلي منتظر جوابم.

يه سوال ديگه هم داشتم عوارض مصرف رازيانه براي كسي كه بارداره چيه؟
_______

سلام عزيزم

برا كيست ... گل هميشه بهار ، مريم گلي + رازياه ، بومادران ، عرق فراسيون ، واژينال عسل ، سياهدونه + عسل

برات خوبه ... طرز مصرفشو گذاشتم قبلا و زياد توضيخ دادم .... بگرد و بخون وسط كار چيزاي خوبي دستگيرت ميشه

ماست و ترشي و چاي و كاكائو و شيريني قتادي و شكر و قند نخور ....

تو پريودي رازيانه و مريم گلي و بومادران نخور بقيش عيبي نداره

رازيانه درصد دخترزايي رو بالا ميبره ...

توصيه ميشه اينارو انجام بدين و بعد اقدام كنين چون رازيانه قاعده آوره و ميتونه مسقط جنين باشه ولي نه در همه ...

اينارو شروع كن بدون پروژسترون ... تاثيراتشو ببين ...

1390/12/19 - 2:03 عصر

چاي ترش + زرشك آبي + زيره + شنبليله + گل هميشه بهار

عطاري بهم گفت بايد تخم شنبليله بگيري منم ازش گرفتم......درست گرفتم؟ /////// درسته عزيزم

حالا ميشه بگي از هر كدوم چقدر بايد بريزم ؟؟؟؟؟؟؟ //////// از تركيب همشون يك قاشق غذاخوري پر بشه ...
روزي چند بار بخورم؟چه موقع از روز ؟ ////////// بهتره كه عصر بخوري اگر فشارت خيلي نيفته هر وقتي كه دوست داري بخور ... ولي من همچين تركيبي رو بايد حتما وقتي بخورم كه شيكمم سيره ... بستگي به خودت داره ...

و اينكه چقدر بايد دم بكشه ؟؟؟؟؟ 3 دقيقه بجوشه و نيم ساعت خوب دم بكشه ...

عناب هم گرفتم ميشه بگيد منظورتون از اينكه گفتيد ((وقتي هم ميخوان بجوشونن با كارد زحمش كنن ...)) يعني چي؟ اخه متوجه نشدم عزيزم //////// يعني توش جند تا سوراخ و قاچ ايجاد كن بعد بزار بجوشه ...

چقدر بايد عناب رو بجوشونم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عناب هم نيم ساعت بزار خوب با حرارت متوسط بجوشه و نرم بشه ...
1390/12/19 - 2:03 عصر

من قبلا گرفته بودم زرد بود شما گفتيد قهوه اي هست امروز بازم خريدم روش نوشته صابون دوازده گياه ان جي .......چعبشم مستطيلي هستش .........ميخواستم بدونم هميني هست كه شما ميگيد..؟؟؟؟؟؟/

......قيمتشم دو تومن بود ......ولي روش نوشته براي جلوگيري از ريزش مو . چربي مو . اين چيزا..............ميشه واسه صورت استفاده كرد ؟؟؟؟؟؟؟ يا اشتباه گرفتم؟؟

/////////////// درسته همينه ... هم براي مو هست هم صورت .. من براي صورت ازش استفاده ميكنم ...
1390/12/19 - 2:12 عصر
سوگند جون

براي پاكسازي كبد براي كسانيكه طبعشون گرمه كاسني خوبه .... ولي راههاي ديگه هم براي پاكساري كبد هست مثل آب سيب و كرفس يا تركيب كاسني و شاهتره كه گفتي تركيبشون ميكني ... پس عيبي نداره ...

چيزايي كه مصرف ميكني خوبه

خاكشير رو با عسل بخور ... كمي گلاب هم قاطيش كن ...

براي تقويت ابرو خودم روغن تقويت مژه و ابرو كه تو عطاري ها دارن استفاده ميكنم ..
1390/12/19 - 2:13 عصر
نگفتي بومادرانو چه وقت از روز بخورم ؟ اين جوشونده ها رو هر روز ميتونم بخورم يا روزهاي خاصي بايد بخورم ؟
__
سلام عزيزم ... بومادران رو معمولا بهتره عصر بخوريد ...

گل هميشه بهار بهتره صبح ناشتا خورده شه.... رازيانه و بومادران بعد از صبحونه ... فراسيون قبل از خواب

تو پريودي نخور .... به جاش سياهدونه + عسل و جوشونده زنجبيل بخور
1390/12/19 - 3:00 عصر
آنا جون

پاكسازي كبد

عرق كاسني .. آب هويج ... آب سيب + كرفس ... رو فراموش نكن ...

نمك و شكر و قند و كاملا حذف كن ... به جاش از توت خشك و خرما و عسل استفاده كن ... نمك هم فقط نمك دريا مصرف كن ...

گريپ فروت ... عناب .. چاي سبز ... آب ليموترش .... ميوه خواري ... اينا همشون در كنترل فشار عالي جواب ميدن ...

1390/12/19 - 3:04 عصر
مامان ترنم ...

تند زدن قبلت از بلغم زياده ... مادر باردار كلا بلغمش بالا ميره تو سه چهار ماه اول ... و با خوردن چيزايي مثل ماست و چاي و ترشي بيرون اين بلغم بيشتر از حد ميشه .... به خاطر همينه كه ميگن چند ماه اول كندر جويده بشه ....

اين معجون برات مناسبه : آب + عسل + زنجبيل + ليموترش تازه چند قطره ... زنجبيل در روز مجازي تا يك قاشق چاي خوري بخوري ... ميتوني تقسيمش كني و اين معجون رو سه چهار بار درروز بخوري

چهارمغز بخور .. خرما حتما سه چهار عدد درروز خورده شه

در كنارش هم آب سيب + كرفس بخور .... آب ميوه هاي تازه بخور .. خارشهات از كبدته ... قاط زده ...

يكم رعايت كني خوب ميشي ...

1390/12/20 - 12:58 صبح
دوست قديمي

كلا آرام بخش ها فشار رو تا حدي ميندازن ديگه ... منتها اگر ميبيني بيش از حد ميفته بايد با عسل با خرما يا توت خشك بخوري من با عسل ميخورم

سير هم فشار رو متعادل ميكنه

ببين در اصل نبايد بيفته ... ولي بدني كه تعادلش رو از دست داده خب عكس العمل اينطوري نشون ميده ...

فشار نمكي بدنت ميفته يا قندي ؟
زينب پست ها : 3830عضویت:1390/8/26
1390/12/20 - 1:44 صبح
خيلي ممنون حسنا جونم
واقعا خوش بحالت كه انقدر معلومات داري
زيبا (مامان كوثر) پست ها : 1575عضویت:1387/7/29
1390/12/20 - 8:50 صبح
************درمان عفونت واژن*************

از كتاب عسل درماني........... نوشته جمشيد خدادادي

اين بيماري با رعايت مسائل زير براحتي حل ميشه:

1- قطع كليه غذاهاي حيواني

2- عدم استفاده از غذاهاي حاوي قند و شكر

3-استفاده از غذاهاي ملين براي جلوگيري از يبوست

4- يه ليوان آّب را جوشانده و بعد از ولرم شدن يه قاشق غذاخوري عسل طبيعي در آن حل كرده و با نصف ليوان از اين محلول صبح قبل از صبحانه و با بقيه، شب قبل از خواب واژن را شستشو دهيد.

5- يه قاشق غ خ پونه و يه قاشق غ خ نعنا را به سه ليوان آب جوش در قوري چيني به مدت 30 دقيقه دم كرده و در طول روز با عسل نوش جان كنيد (يك روز در ميان)

6- چهار عدد ليمو عماني را خرد كرده و با سه ليوان آب جوش در قوري چيني به مدت 30 دقيقه دم كرده و در طول روز با عسل نوش جان كنيد

7- نرمش و ورزش

8- بعد از بهبودي تا دو هفته از غذاهاي گوشتي و قند و شكر استفاده نكنيد

9- رعايت بهداشت شخصي

10 - جوشاندن لباس زير و اتو كشي آن

11 - در صورت مصرف فرآورده هاي حيواني بهتر است از گوشت سفيد به مقدار كم استفاده كنيد

اينجا رو هم ببين:

http://www.widenet.ir/2011-09-13-08-53-12/2334-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.html?hitcount=0
1390/12/20 - 1:08 عصر
براي سندرم روده تحريك پذير

سمانه جون

نخوردن چيزاييكه بلغمشون زياده ... مثل ماست و ترشي و چاي و چيزايي مثل پنير پيتزا و غذاهاي كنسروي و رستوراني ....

كلا بايد غذات خيلي سالم باشه

و عرق اتــــــــرج ... معجزه ميكنه واسه سندرم روده ي تحريك پذير و خوردن جوانه ي گندم و جو مرتب ...

اينجور آدما نبايد عصبي بشن ... و نبايد سردي بخورن ... و غذارو بايد با آرامش بخورن و خواب و استراحت كافي بايد داشته باشن ....

خوردن جوشونده ي كاكوتي + نعناع هم عاليههههههه براي اين جور آدما ...

خوردن گلاب و بهارنارنج ... بصورت شربت با عسل ... عاليه

و ورزشهاي نه چندان سنگين مثل شنا و يوگا ... ورزشهايي مثل ايروبيك و تحرك زياد روده هاشونو تحريك پذير تر ميكنه

خوردن زيره + رازيانه ... پودرشو هرزگاهي با آب بخورن ... تا روده ها جمع كنن خودشونو ...

ولي مهمترين چيز اعصابه ... اعصابشون بايد آروم باشه ..

.#* ستايش #*. پست ها : 6495عضویت:1390/9/7
1390/12/22 - 8:08 صبح
سلام حسنا جون من طبق مطالعه اي كه در صفحه هاي تاپيكت كردم به اين نتيجه رسيدم كه واسه باردار شدنم و اينكه

تخمدانهام خوب كار كنندو رحمم گرم باشه و عفونتم از بين بره و..... اين چيزهارو بايد بخورم كه ديشب رفتم خريدمشون

، حالا برات ميگم ببين درست مصرف ميكنم؟

عرق گل هميشه بهار: صبحها ناشتا يك قاشق غذاخوري

عرق بومادران عصر ها يك استكان

عرق رازيانه بعداز صبحانه يك استكان

قطره ويتاگنوس نيم ساعت قبل از صبحانه 40 قطره

عرق فراسيون يك استكان قبل از خواب

عرق مريم گلي در طول روز يك استكان

جوشانده پونه + عسل يك روز درميان در طول روز خورده شود.

سياهدونه + عسل در طول روز يك قاشق غذا خوري

روزي سه عدد فلفل سياه در طول روز با آب خورده بشه مثل قرص

حالا ميخوام ببينم اين پونه كه گفتي بايد حتماً پونه كوهي باشه يا پونه معمولي هم ميشه؟؟ و اينها رو چه مدت مصرف

كنم؟

رازيانه رو بايد از چندم پري شروع كنم و تا چند روز بخورم؟
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتي که بهم دادي:) (هفته 37 بارداری)
خدا جونم حالا که دادی خودت برام سالم و سلامت حفظش کن       مبارک باشه :)
1390/12/22 - 2:14 عصر

عرق گل هميشه بهار: صبحها ناشتا يك قاشق غذاخوري /////// اينو انجام لده

عرق بومادران عصر ها يك استكان

عرق رازيانه بعداز صبحانه يك استكان /////// رازيانه رو با مريم گلي قاطي كن يك قاشق غذاخوري سر پر بزار بجوشه و نوش جون كن با عسل يا خرما بخور ...

قطره ويتاگنوس نيم ساعت قبل از صبحانه 40 قطره /////// اينايي كه استفاده ميكني كفايت ميكنه ... اينو اگه ميخواي استفاده كني بومادران رو حذف كن ...

عرق فراسيون يك استكان قبل از خواب ///////// اين عاليه حتما استفاده كن

جوشانده پونه + عسل يك روز درميان در طول روز خورده شود. //////// جوشونده ي پونه + آويشن ... هم ميتوني به جاي چاي بخوري هم بشيني توش بيست دقيقه

سياهدونه + عسل در طول روز يك قاشق غذا خوري //////// بله دو قاشق چاي خوري ... سياهدونه رو نيم كوب كن كاملا آسياب نكنش ...

روزي سه عدد فلفل سياه در طول روز با آب خورده بشه مثل قرص //////// اينايي كه مصرف ميكني خودشون خيلي گرم هستن ... بهتره كه روي غذاهات كمي فلفل سياه بپاشي نه انقدر كه بسوزي ...

حالا ميخوام ببينم اين پونه كه گفتي بايد حتماً پونه كوهي باشه يا پونه معمولي هم ميشه؟؟ و اينها رو چه مدت مصرف

كنم؟ ///////// پونه ي كوهي و آويشن شيرازي اعلا هستن ولي اگرم اين نوعش رو نيافتي عيبي نداره .... هميشه و هميشه ميتوني مصرف كني ... جوشونده ي جو با پوست يا همون ماءالشيعر خانگي هم خوبه ... جوشونده ي زنجبيل هم خوبه ... اينارو با تنوع خاصي استفاده كن ... دفع عفونت ميكنن ...

رازيانه رو بايد از چندم پري شروع كنم و تا چند روز بخورم؟ //////// فراسيون مريم گلي رازيانه بومادران ويتاگنوس رو تو پريودي مصرف نكن ولي بقيش رو عيبي نداره ...

به اميد بهبودت ... سال 92 بي شك سال پرباريه ... با قاطعيت بهت ميگم ... شك نكن نتيجه ميگيري ... سال خاصيه ...

موفق باشي عزيزم
.#* ستايش #*. پست ها : 6495عضویت:1390/9/7
1390/12/22 - 2:19 عصر
حسنااااااااااا جون خيلي دوست دارم عزيزم . مررررررررررررسي
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتي که بهم دادي:) (هفته 37 بارداری)
خدا جونم حالا که دادی خودت برام سالم و سلامت حفظش کن       مبارک باشه :)
صفحه 29 از 87 اول قبلی  24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: