2726
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692298 بازدید | 1854 پست
سلام حسنا جون. خوبی خانومی؟
من همیشه پریودهای منظم ولی بسیار دردناکی داشتم. دکتر هم رفتم ومشکلی نبود. ضمنا مجرد هم هستم و32 سالمه.
حدود 7-8 ماه قرص مارولون و 4-5 ماه هم قرص سیپروترون کامپاند مصرف کردم. البته اسپیرونولاکتون هم میخوردم.
همه این قرصها رو به خاطر جوش میخوردم.
الان چند ماهه که پریودم نامنظم شده. و صورتم پر جوش شده اونم جوش های درشت. مثلا 18 شهریور پریود شدم . 2 مهر 1روز لکه و 1روز هم خونریزی داشتم (خیلی ببخشی خونریزیم عین قیر سیاه سیاه بود) .دکتر رفتم وسونو نشون داد که قطر دیوار رحمم خیلی نازک شده( 2 میلی متر) و گفت به دلیل ضعف رحم هستش.و برام ازمایش هورمونی نوشتن.تو ازمایشم که روز 23 پریود قبلیم انجام دادم ( یعنی 9 مهر، اون 1 روزی که خونریزی داشتمو دکتر گفت پریود حساب نکنم) توستسترون 86/0بود که ماکزیموم رنج نرمالش تا 81/0 هست. DHEA-SO4/ELISA هم 82/3 بود که رنجش 29/0-71/2 هستش. بعد رفتم دکتر فوق تخصص غدد و گفت مشکل از غدد فوق کلیوی هست و بهم سیپروترون و اسپیرونولاکتون داد واسه 3 ماه. البته هنوز شروع نکردم چون فعلا پریود نشدم.
1 چیزی که یادم رفت بگم من از اردیبهشت کمر درد دارم و 2 ماه استراحت کردم(منظورم اینه که فعالیتم خیلی کم بود)
حسنا جون چیکار کنم راهنماییم کن.
راستش تو اینترنت سرچ کردم 1 خورده ترسیدم نوشته بود صدا مردونه میشه و سینه ها تحلیل میره و..........
منتظر نسخه شما هستم.
حسنا جون الان تو صفحه 69 دیدم نوشتی که وقتت کم شده. شانس منو دیدی؟
چند وقت اینترنت نداشتم و الام که امدم شما کمتر میای. اگه اومدی و فرصت کردی جواب منو بده. خیلی ممنون میشم.
همیشه دعات میکنم ( البته اگه جواب هم ندی دعا میکنم) . التماس دعا دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام حسنا جون
خواهش میکنم کمک کنید،
من خیلى سردى میخورم،
عاشق ماستم،
بعدشم چاق هستم،چى بخورم لاغر بشم؟
میشه سریعتر جواب بدید؟!
آخه باید زودتر لاغر بشم،
الان یک ماهه یک روز در میون میرم ایروبیک،
اگه امکانش هست و راه حلى براى درمان چاقیم وجود داره بهم ایمیل بزنید،
البته زیاد چاق نیستم،قدم ١٦٢ و وزنم ٦٥،
ایمیلم:jojo_1986_naze@yahoo.com
خیلى خیلى ممنون میشم کمکم کنید
سلام عسل جون ...

اول که برات آرزوی سلامتی میکنم ... عزیزم این قرصهایی که خوردی برای جوشت ، این بلارو سرت آورده ...

نخورشون دیگه خواهشا ...

خدا لعنتشون کنه که هدفشون نازا کردن خانمهاست

ببین ... شما شروع کن ناشتا گل همیشه بهار ... دم کن بخور ... یعنی یک قاشق چ خوریشو پودر کن بریز تو یه لیوان آب داغ ، در لیوان رو بزار تا دم بیاد یه یک ربعی بعد با عسلی خرمای چیزی بخورش ...

ظهر مریم گلی (سالویا ) + رازیانه ، دم کن ... سه دقیقه بجوشه ، ده دقیقه دم بکشه ... با عسل بخور ...

عصرم عرق بومادران بخور ... عرق بومادران نصف استکان + یکم آب ...

واژینال عسل طبیعی انجام بده حتما ...

چیزایی مثل ماست چای ترشی چیپس پفک کاکائو فست فود برات سمه

سیاهدونه رو نیم کوب کن ( کامل نکوب ) + با عسل ... به نسبت دو به پنج روزی دو قاشق چای خوری بخور...

گوشت کم بخور ... آب هویج + کرفس مرتب بخور ...

بیشتر مراقب خودت باش و ورزش کن ...

صورتت خودش خوب میشه ... یه مدت محلش نزار ... ممکنه برون ریزی بکنه ... عیبی نداره ... طاقت بیار

حجامت هم اگر بتونی بکنی نور الی نوره چون سموم بدنت سریعتر دفع میشه ...

یه سری هم به تاپیک مجمع گیاهخوارانم بزن ... غذاهاتو تعدیل کن ... میوه بخور مغزیجات بخور ... عسل بخور ... جوشونده های خوبی معرفی کردم اونارو درست کن بخور ...

باید خوب بشی هاااااااااااااااااااا ...

موفق باشی عزیزم

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2728
حسنا جون وبقیه عزیزان که می دونن میشه بگین تلفظ فراسیون و زنیان چیه؟ فینگلیششو اگه بگین ممنون میشم
رفتم عطاری با اعتماد به نفس می گم چای ورون(VERON) دارین؟؟
اونم میگه نه متاسفانه! ولی چای (VERVEN) داریم

خوش باشید...
حسنا خانم سلام
من 31سالمه دوتا سقط داشتم دکترا تشخیص دادن مشکل خود ایمنی دارم لوپوس هرچند علائمی ندارم الان 2 سال از سقطم میگذره 5 ماه اجازه بارداری بهم دادن ولی باردار نشدم شوهرم آز اسپرم داد کم تحرکی اسپرم داره خانمی کمکم کن بگو چی کار کنم ممنون از راهنمایت
حسنا جون وبقیه عزیزان که می دونن میشه بگین تلفظ فراسیون و زنیان چیه؟ فینگلیششو اگه بگین ممنون میشم
رفتم عطاری با اعتماد به نفس می گم چای ورون(VERON) دارین؟؟
اونم میگه نه متاسفانه! ولی چای (VERVEN) داریم

عززم ... Ferasiyon .... zenian

عیبی نداره از این سوتیا همه یکی دوبار میدن تو زندگیشون ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام حسنا جون

من مامانم این مشکلات رو داره ممنون میشم راهنماییم کنی:

وقتی خیلی میشینه و خیلی میخوابه بعد که بلند میشه تمام عضلاتش میگیره مخصوصا باسن سمت راستش که راه رفتن براش سخته

در ضمن دیسک کمرم داره و زانو هاشم خیلی درده

کلا هر چی قرص و کرم و پماد میزنه فایده نداره براش

چیکار کنه؟
خدایا کمکم کن تو مراحل زندگیم
حسنا جون چرا جواب منو نمیدی؟؟؟منکه از خواننده های پرو پاقرص تاپیکات هستم...خانومی خواهش میکنم جوابمو بده..فوریه...

1-چندوقته مچ پاهای مامانم ورم میکنه و تازگیا درد داره.آزمایش که رفته گفتن اسید اوریک بدنت بالایه و احتمال نقرس لب مرزه..حالا شما چه پیشنهادی داری؟ که پیشگیری کنه....و چی بخوره که اسی اوریک کم بشه؟

2-دختر خواهرم 3سالشه.وچندروزه حالش بهم میخوره_ببخشیدا_آزمایشاش نشون داده کمی عفونت روده داره..چی براش خوبه؟اینم بگم عادت داره انگشت شصتشو میخوره.ممکنه ازاین باشه؟

****ممنون میشم واسه باز شدن گره کارم صلوات بفرستین****
حسنا جون سلام.
من که گفته بودم پریودام نامنظم شده.
چند روز عسل وکلا گرمی زیاد خوردم. از دیروز هم عسل و سیاهدونه خوردم.
1 چیزی هم خوردم که تو شهر ما به کسی که زایمان کرده میدمژن بخوره. کمی ارد توی 1 ظرف روی گاز بدون روغن میذاریم تا کمی قهوه ای بشه. بعد توش اب جوش میریزیم . بعد زعفرون و روغن حیوانی و دارچین توش میریزیم. و با شکر میخوریم که البته من بعد از اینکه کمی سردش کردم توش عسل ریختم و امروز پریود شدم.
نمیخوام بگم به خاطر اینا بود ولی میتونم بگم اینا خیلی موثر بودن. ضمنا اینکه حدودا 1 سالی میشد که موقع پریود اصلا درد نداشتم ولی امروز کمی درد داشتم.به نظر خودم نشونه خوبی بود.
حالا امیدوارم مثل اوندفه نشه 1 روزه قطع شد.
به هر حال از تاپیک عالی حسنا خانوم خیلی ممنونم.
سلام حسنا جان. خوبی؟

حسنا جوووونم من خیلی لاغرم خیلییییییییییی یعنی اصلا به هیچ وجه اشتهای خوردن غذا ندارم هیچ موقع نشده که من کامل غذا بخورم. چی کار کنم؟ بهم گفتن عرق یونجه خوبه آره؟

راستی من زمانی که پریود میشم به صورت خیلییییییییییییییییییییی وحشتناکی درد دارم و حتی گلاب به روتون بالا هم میارم.

میشه راهنماییم کنی؟ مرسی
خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی
2706