2726
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692307 بازدید | 1854 پست
با سلام و خسته نباشی خدمت حسنای عزیز

حسنا جون من الان باردار هستم و سه ماه رو گذروندم ولی کمردردم خیلی اذیت میکنه به طوریکه میزنه با پام و پامو نمیتونم تکون بدم انگاری که یهو برق میگیره پامو نمیتونم حرکت بدم میشه بگی چیکار بکنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن زیتون برای لک صورت خوبه?
لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
سلام...حسنا جون هر موقع وقت کردی این سوال منم جواب بده...من یه دختر ۱۳ماهه دارم که شیر میدم،دخترمم فقطذبا شیر خوردن سیر میشه(بد غذا و کم اشتهاس)منم خیلی ضعیف شدم؛از قبلم لاغرتر شدم؛۵۴کیلوم با قد۱۷۰/تقریبا ماهی ۵۰۰گرم کم میکنم؛دوست دارم یکم تپلتر بشم؛میخوام باشگاهم برم اگه خدا بخواد،چون شیر میدم داروهای شیمیایی اشتهاآور دوست ندارم بخورم!البته زینک پلاس و اسیدفولیک+ویتامین ب میخورم!میخواستم راهنماییم کنی ...ممنون...
زنـدگـی میـتوانـد فـوق العاده باشــد،اگــر دیگـران مـارا به حـال خـودمـان بـگذارنـد.
2728

حسسسسسسسسسنااااااااااااااااااجوووووووووووون کجااااااااااااااااییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بییییییییییااااااااااااااادییییییییگهههههههههههههه!!!!!!!!!
گفت: با "مادر" یه جمله بساز؛
گفتم: من با "مادر" جمله نمی‌سازم، دنیـامو می‌سازم.
بچه هااااااااااا
حسنا نیست منو یه راهنمایی میکنین لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟

من چند ماهی بود دوره پری هم شده بود 35-37 روز یکبار با خونریزیه زیاد و درد و خلاصه رفتم دیدم کیست ریز دارم

شروع کردم چای رازیانه خوردن هر شب

این ماه از روز 29 لکه بینی داشتم الانم هنوز خیلی خفیف بدون هیچ دردی خونریزیه قهوه ایی دارم !!!!!!!!!!!!!!درست برعکس ماههای پیش !!!!!!!!!!!!!!!!!
فعلا قطع کردم تا خونریزی و لکه بینیم تموم شه بعد دوباره بخورم .

این طبیعیههههههههههه؟ این همه تغییر تو یک ماه با چاییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!

آخه اینجوریم که از اون وری افتادم که !!!!!!!!!

زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
سلام حسنا جون ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون می ذاری

جسنا جان بر اثر یه بیماری شدید پدر من خیلی ضعیف شدن به طوری که قادر به نشستن یا حرکت نیست که به خاطر از دست دادن قوای جسمانیشونه عضلاتشون به شدت ضعیف شده می خوام راهنماییم کنی که چطوز تقویتشون کنیم
ضمنا برای درمان ورم پا جه پیشنهادی داری ممنون عزیزم
حسنا جون من اگه نی نیم دختر باشه

اشکالی نداره تو دوران بارداری کاسنی بخورم

آخه میگن کاسنی هرمون مردونه رو زیاد میکنه رو دختر تاثیر میذاره
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
حسنا جون امیدوارم خوب و سلامت باشی ، حسنا جون دیگه نمی آی توی این تاپیک ؟ اگر میشه بگو که اگر نمی آی ماهم به امید اومدن شما نیایم به تاپیک سر بزنیم ، من خودم از چشم انتظاری خیلی بدم می آد ، هرروز به امید اینکه حسنا جون می آد و جواب میده میام . مرسی حسنای عزیز
خدای خوب و مهربونم پشتم که بهت گرمه از کوه هم محکمترم، تنهام نذار .
سلام دوستان گلم ...

چندجا فعالیتهای خاصی رو شروع کردم که دیگه واقعا وقتم محدودتر شده ...

مسائل مهم رو بیان کردم اگر کسی واقعا مطالب این تاپیکهای منو خونده باشه ، میدونه باید چطوری زندگی کنه که همیشه سلامت بمونه ...

ممکنه هرزگاهی بیام اما وقت جواب دادن رو دیگه ندارم ...

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم ...

و دوستتون دارم ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2706