2703
2716
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692103 بازدید | 1854 پست
سلام محیا جان ......

3- طب نوین توصیه می کنه که از سه ماه قبل از بارداری اسیدفولیک و قرص آهن مصرف شود. حالا اگر من نخواهم از قرصهای شیمیایی استفاده کنم، شما چه توصیه ای دارید. به خصوص در مورد فولیک اسید چون که در مورد آهن می توان از آب آهن استفاده کرد.

................... چهارمغز .... جگر خوب و تازه ی گوسفند .... پاچه ی گوسفند ... عدس ... میوه ... اتفاقا منابع آهن خوبی داریم و روزانه هم زیاد مصرف میکنیم ... منتها در کنارش چیزایی میخوریم که مانع جذبش میشه ... اینو اصافه کنم که شش ماه قبل از بارداری باید آهن مصرف کرد نه سه ماه .... و اگر آزمایش خونتون نشون بده که مشکل آهن ندارید مشکلی نیست ولی کسانیکه مشکل خونی شدید دارن و بیم اون هست که فرزندی ناقص به دنیا بیارن متاسفانه باید آهن مصرف کنن چون اول باید بستر بدن مهیا شه برای جدب سالم و بعد اقدام به خوردن مواد طبیعی و سالم بشه ... موافقید ؟؟؟ ... خوردن آب آهن یا عرق آهن که از آهن تاب داده شده در آتش بدست میاد هم منبع بسیار خوبی برای آهنه ....

4- سایر مواد غذایی که قبل از بارداری باید استفاده شود را نیز لطف کنید ............ پاکسازی کبد و بدن و خون از مواد بد ... حجامت رو من به شدت پیشنهاد میکنم .... و خودمم مرتب حجامت میکنم ... خون کثیفه بدن بره ... و خون تمیز بچربه به خون کثیف .... و خوردن مواد طبیعی ... من خودم مطمئنا به گیاه خواری رو میارم .... چون بدن رو سرحال و سرزنده میکنه ...

5- من قصد دارم تا دو ماه آینده باردار بشم و شروع کردم به انجام آزمایشات لازم. حالا فهمیدم کلی مشکل دارم و ناامید شدم. نمی دونم چه قدر طول می کشه تا این مشکلات درمان شه؟ یا تا دو ماه دیگه ممکنه حل بشه؟
فهمیدم که زخم دهانه رحم دارم و قارچ و عفونت و عفونت ادرار. فعلا دارم عسل درمانی انجام می دهم و از آب جوشیده و سرکه در دستشویی استفاده می کنم.
آیا برای درمان زخم دهانه رحم، قارچ، عفونت و عفون ادراری، عسل درمانی مناسب است؟ چه قدر زمان می بره تا جواب دهد. الان بعد از یک هفته استفاده باز ترشح داشتم. آیا زخم دهانه رحم با عسل درمانی کاملا برطرف می شود؟ آخه دکتر به من چندین آمپول و قرص داد ولی چون نمی خواستم داروهای شیمیایی استفاده کنم، هیچ کدوم رو تهیه نکردم.

................. آخی عزیزم ... نگران نباش .. حل میشه .... همه ی ما مشکل داریم .... خب ... من به شما توصیه میکنم جوشونده ی پونه + آویشن رو هم بخورید و هم توش بشینید .... 20 دقیقه در روز .. تا دوبار در روز هم مشکلی نداره ....

واژینال عسل رو فراموش نکن ....

و خوردن عرق پولک برای رفع عفونت ادراری موثره ....

شما چای و لبنیات رو نخور .... باور کنید که بسیار بیماری زا هستن ....

برای زخم رحمتون ... مصرف عرق فراسیون و رازیانه و مریم گلی (سالویا ) و گل همیشه بهار رو جدی بگیرید ...

موفق و موید باشی دوست خوبم

خواهش می کنم، لطفا حتما بهم جواب بدین
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام حسنا گلم.. خسته نباشی.... من حدود یکسال هست که واسه بارداری اقدام میکنم.... پری هام منظمه.... کیست هم نداشتم.... آز شوشو هم مشکلی نداشته. دکتر رفتم سونو واژینال دادم میگفت فولیکول ندارم یا اگه داشتم آزاد شده.... من باید چکار کنم که باردار بشم و نتیجه بگیرم.قبل پری یک روز لکه بینی دارم همیشه.
تخمدونا ضعیفن یا نه؟؟؟ چی بخورم؟؟ حسنا جون تو این ماه عزیز جواب منو کامل برام بنویس.... ایشالا هر چی از خدا بخوای بهت بده. دعات میکنم.... بگو که جواب بگیرم.اینماه قصد دارم کلفیمن بخورم.میگن عوارض داره.... خواهش میکنم راهنماییم کن.

سعی کن گوشت نخوری ... اگر هم خیلی معتادی به گوشت فقط بوقلمون بخور .... ولی من توصیه ام اینه که نخوری ...

شروع کن به خوردن گل همیشه بهار ... ناشتا ... 20 دقیقه دم کن بخور ...

و عسل بخور ....

اون لک بینی طبیعیه عیبی نداره اگر همیشه داشتیش ...

و مراقب خوراکت باش ....

از طبعت و از خودت هیچی نگفتی ... گرمی سردی ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک مشکل بزرگ و غیرقابل حل دارم . می دونم شما هم نمی تونی کاری بکنی فقط می گم که بلکه خالی بشم و بگم این راه رو هم رفتم .
مشکل من اینه که زگیل فراوان دارم . روی دست راستم نزدیک 85 تا گیل هست. دست چپم 20 تا . روی پاهام هم انقدر زیاده که قابل شمارش نیست. روی کمر و شکم هم هفت هشت تایی زده. هر روز هم بیشتر می شه. یعنی مدام در حال زدنه و خب نمی شه. دکتر شیمیایی که فایده نداشته هر چی رفتم . دکتر گیاهی هم که تا دلت بخواد رفتم . هر کدوم یک مشت دارو دادن خوردم اما دریغ از کمی بهبودی.
می دونی که زگیلها با نظافت موهای بدن زیاد می شه .و من مجبورم نظافت بدنم انجام ندم . بدنم پر از موهست و این شده باعث اختلاف من و شوهرم. اون دوست داره زنش تمیز باشه که حقم داره . الان 6 سال از شروع این زگیلها می گذره.
الان من باردارم توی ماه 4 هستم . چند سوال
1- ایا برای جنین مشکلی داره ؟ ایا به اون هم سرایت می کنه ؟
2- ممکنه من با این شرایط زگیل تناسلی هم بگیرم اخه اطراف ران و کشاله رانم هم زده می ترسم به اونحا هم سرایت کنه . ایا برای زایمان طبیعی مشکل دارم ؟
3- تا کی می خواد ادامه پیدا کنه ؟ اگه قرار باشه با این سرعت پیش بره و مدام بزنه تا اخر عمر دیگه جای تمیز روی بدنم نمی مونه که ؟ این ویروس لعنتی مردنی نیست ؟
4- واقعا مرض غیرقابل درمانه ؟ من که به هر دری زدم نشد.
این مشکل بزرگ باعث اختلاف زن و شوهری شده . چه کنم با این مشکل ؟

سلام ملیسا جان

درمان زگیل :

مرتب زگیل ها روغن کرچک چرب کن ... یعنی اصلا امونشون نده ...

زگیل هم میتونه ویروسی باشه و هم بر اثر کمبود ویتامینی به نام برم در بدن ...

اگر ویروسیه اینا خوبن :

چند درمان آسان زگیل

شیره درخت انجیر ( از ساقه ) رو روی زگیل می مالند ملتهب شده و میفتند

ــــــــــــــــــــــــــــــ

سیر خام رو بکوبید روی محل زگیل ببندید ....

ـــــــــــــــــــــــــــــ

وسط پیاز را گود کرده و در حفره نمک بریزید صبر کنید تا آب شود ... آن را روی زگیل بمالید روزانه ...

اکر کمبود ویتامینه :

برم توی (( نارنگی سیب کنگر هندوانه انجیر تمشک گوجه فرنگی )) به وفور یافت میشه ...

حالا چندتا درمان برای زگیل البته درمانای ساده رو میگم که اون بنده خدا هم حوصلشو داشته باشه درستش کنه آخه خیلی از درمانا کمی سخته و بعضیا تنبلیشون میشه انجامش بدن مثل منننننننننننننننن ههههههههههه

1) ترکیبی از انغوزه و انجیر و سرکه و موم و روغن ضماد خوبی برای زگیله ...
2) سیاه دانه و سرکه برای جوشها و لکها و زگیل خوبه .... یعنی خوردنش خوبه مخلوط این دو موثره ...
3) برگ خرفه وحشی یا ضماد ریشش یا له شده خودش ضماد خوبی برای رفع میخچه و زگیله ...
4) برگ تازه گشنیز رو بکوبید و باعسل مخلوط کنید و بمالید جای زگیل...
5) ته نشین و تفاله سرکه رو بمالید جای زگیل خیلی خوبه ...
6) عسل میکروبهای کهنه رو بیرون میکشه یعنی خود عسل طبیعی رو اگر بمالید روی زگیل و جوش و کلا جاهایی که میکروبیه خیلیییییییییییییییی موثره ...
7) ضماد برگ تازه چغندر با عسل برای کچلی و زگیل بسیارررررررررر خوبه ...
8) مقداری سیاهدانه را سوزانده و خوب بکوبید تا نرم شود بعد با آب مورد خمیری درست کنید باعث از بین رفتن زگیل میشه ...

بستگی داره علتش چی باشه .... شما مواد مغذی که دارای برم هستن رو بخور .... بدنت رو هم چرب کن با روغن کرچک ... انشااله مشکلی پیش نمیاد ...

حتما خبرم کن ... مطمئنم بهتر میشی

بووووووووس
حسنا جونم سلام/مرسی که جواب منو دادی خیلی جالب بود چون از چند تا عطاری پرسیدم نمی دونستند سویق چیه!!! فقط یه سوال دیگه من باید اول اینا رو بپزم یعنی اول عدسو آب پز کنم بعد بزارم خشک شه بعد آردش کنم یا عدس نخود گندم و....خام و نپخته آرد کنم در مورد بو دادنشون خود آرد و به تنهایی رو گاز تف بدم یا با روغنی چیزی آخه من نمی دونم ببخشید یه سوال دیگه در زمان بارداری می شه از این سویق استفاده کرد اگه می شه سویق چی از همه بهتره که تو این دوران استفاده کنیم مرسی خدا هر چی می خوای بهت بده

عزیزم معمولا حبوبات رو اول تفت میدن ... نه اینکه بپزیش ... همون جور خام ، برشته ش کن ... بعد آردش میکنن .... و بعد با یه چیز شیرین مخلوط میکنن ... مثل قوتو ... همینجوری درست میشه ... همه ی موادشو برشته میکنن بعد آرد میکنن با نبات آسیاب شده مثلا مخلوطش میکنن و میخورن ....

سویق عدس برای خون خیلی عالیه .... سویق گندم و جو هم خیلی خوبه ... کلا سویق حبوبات عالین ... برای بارداری هم خوبه بله ...

موفق باشی
2456
سلام حسنا خانوم. ازت راهنمایی می خواستم. من 27 سالمه از 5 سال پیش دچار بیماری آرتریت روماتوئید شدم. بعد از زایمان چون دارو مصرف نمی کردم بیماریم عود کرد و البته فقط مفاصلم ورم و درد داشت. تا وقتی که شیر دهی رو قطع کردم و دارو خوردم. حالا با دارو خوبم . دکتر دیگه ای گفته شاید لوپوس باشه. خاله و مادر و خواهرم آرتریت دارن. من داروی تضعیف ایمنی می خورم. حالا موندم چه چیزهایی برا من مضر و یا مفیده. غذاهای تقویت ایمنی یا برعکس؟ آیا با گیاه درمانی میشه کنترل کرد؟نظرتون در مورد گفته های آقای خدادادی چیه؟ مثلا در مورد مصرف لبنیات در بیماری من نظرش با نظر دکترم منافات داره. ممنونم ازت

سلام عزیزم ...

حتما حتما به توصیه های دکتر خدادادی گوش کن ... خداییش حرف الکی و بی نتیجه ای ازش ندیدم .....

چای و لبنیات رو قطع کن حتما ... ترشی نخور ... و اینارم انجام بده ...

درمان التهاب مفصل(آرتریت):
روزانه،یک وعده صبح و یک وعده شب،مخلوطی از یک فنجان آب گرم، 2 قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری پودر دارچین مصرف شود.این مخلوط معجزه گر در صورت مصرف به طور منظم آرتریت های مزمن را نیز درمان می کند.بررسی های اخیر روی 200 بیماری که قبل از صرف صبحانه از این مخلوط استفاده کردند نشان داد، 73 نفر از آنان در عرض یک هفته کاملا از درد رهایی پیدا کردند و پس از یک ماه بیشتر افرادی که قادر به راه رفتن یا حرکت نبودند،بدون احساس هیچ دردی توانایی راه رفتن و تحرک خود را به دست آوردند.

به هیج عنوان نباید سردی بخورن .. سردو تر مثل ماست و لبنیات نخورن .. گوشت سرد نخورن .. احتمالا گوشتی که خوردن گوشت گاو بوده .... گوشت سفید بیشتر بخورن که با ادویه گرم شده باشه ... گوشت گوسفند کم بخورن و گوشت گاو به هیچ عنوان نخورن ... سماق و آش سماق و و زرشک در غذاهاشون باشه ...

گوشت ... شکلات ... اسفناج ...قهوه ... کاکائو نخورن .. اینا براشون بده ...

تا میتونین بهشون گرمی بدید ... مثل جوشونده چوب دارچین ... رنجبیل ... به مفاصل و انگشتان پاشون که درد داره روغنهای گرم مثل روغنها گیاهی روغن دارچین روغن سیر بزنن ... و بزارن که آفتاب به پاشون برسه ...

سیاهدونه + عسل بخورن ... روزی سه قاشق چای خوری ...

این نسخه رو حتما انجام بدن :

سورنجان + هلیله زرد + صبرزرد روبکوبین بریزین تو کپسول خالی و روزانه 2 تاشو بعد از شام و نهار همراه آب قورت بدن ... آب شلغم و ترب زیبا بخورن ... کپسول خالی رو عطاری ها دارن ...

ریشه باباآدم + تاجریزی رو بجوشونن و صاف کنن هرزگاهی بخورن ...

برای کم شدن دردشون : پرسیاوشان + گل سرخ جنگلی + گزنه ... بجوشونن بخورن ....

اگر اوره بالاست :

گوشت قرمز نخورن اصلا ... گوشت سفید مصرف کنن .. میگو ... ماهی ... البته ماهی و مرغ سرده بهتره گرم بشن با ادویه و سیر ...

و مواد ممنوعه نخورن http://www.tebbeghorani.com/papers/forbidden.htm

دم اسب + دم گیلاس + کاکل ذرت + خارشتر + چای مکه + زرشک آبی ... دم کنن و روزی دو استکان بخورن .. برای تنظیم اوره عالیه ...

صبح ناشتا توی آب گرم یک قاشق چایخوری زنجبیل آسیاب شده + یک قاشق غذا خوری عسل + دو قاشق غذاخوری آب لیمو تازه بریزد و بخوره بعد از نیم ساعت صبحانه اش را شروع کنه
- بعد هم مخلوطی از روغن سقز + دارچین + زنجبیل و خیلی کم ( خیلی کم ) فلفل قرمز بریزد و توی یک شیشه بریزد درش را محکم ببنده و بعد به مدت 10 روز توی آفتاب بگذاره و بعد از اون شروع کنه هر روز پایش را با این روغن ماساژ بده.

.....................

و شروع کنید به خوردن جوشونده ی پونه ی کوهی و آویشن شیرازی .... هر روز ...

شما اگر به سمت گیاه خواری برید و کتاب ارمغان تندرستی دکتر خدادادی رو هم بخرید و غذاهاتون رو بر طبق اون درست کنید انشاالله نتایج چشمگیری حاصل میشه ...

من هم غذاهای این کتاب رو میخورم ... عزیزم حتما رعایت کن و مواد ممنوعه رو هم نخور ... اولش سخته بعد میفهمی که چقدر سبک میشی و پول کمتری هم خرج میکنی

حجامت و زالو درمانی فراموش نشه ... براتون خیلی خوبه ...

موفق باشی گلم

سلام حسنا خانم خوبی عزیزم پارسال تو یکی از تاپیکات ازشما چند تا راهنمایی خواسته بودم برای کم کاری تروئید و چاقی مخصوصا چاقی ران شما هم لطف کردی منو راهنمایی کردی در ضمن اگه درست یادم باشه بهم گفتی خانوم هایی که ران های چاق تری دارن از نظر جنسی بارور تر هستند
الان امدم بگم من بار دار شدم اونم بعد از 7 سال جلوگیری در اولین باری که جلوگیری نکردم یه جوری همش به خودم میگم حسنا جونم یه چیزی میدونست ها ههههههههه خودم لوس کردم ببخشید
خانومی الان حدود هفته چهار یا پنج هستم صبح ها حالت تهوع دارم چی پیشنهاد میدی در ضمن به طور کلی چه پیشنهاداتی برام داری ممنون میشم التماس دعا

سلام عزیزم ... آخی به سلامتی ....

برای تهوع :

اینجا یه چیزایی گفتم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=109539&postID=5042794#5042794

خوردن نون سنگگ ... پاچه ی گوسفند ... سیرابی ... خوردن آب + عسل +زنجبیل ... بسیار موثره ...

(((((((((یک عدد سیب + یک چهارم ق چ زنجبیل ساییده + یک قاشق غذاخوری عسل + آب یک عدد لیموترش تازه + یک لیوان آب خنک رو با هم تو مخلوط کن خوب هم بزنیدددددددددددد نوش جان کنید ... برای ویار عالیه ...

یکی دیگه هم هست :

یک عدد گلابی + یک ق غ عسل + یک چهارم ق چ زنجبیل + یک لیوا ن آب سرد رو باز هم مثل بالا تو مخلوط کن قاطی کنید ... دوای ویار شدیده ...

روزانه حتما 3 تا 4 لیوان مصرف شود نترسید امتحان شدست ... (( یعنی هر خانم بارداری اجازه استفاده از از یک قاشق زنجبیل درروز رو داره بیشتر نشهههه ها ))

برای جلوگیری از ویار شدید بارداری از شربت عسل با لیمو ترش تازه و یخ استفاده شود و بهتر است که برای حالت تهوع کمی زنجبیل سائیده را به شربت عسل اضافه کنید. بعد از بهبودی بهتر است که از غذاهای گیاهی ساده میل کند از خوردن غذاهای بودار پرهیز شود.

و آب میوه های تازه ... هرزگاهی هم اگه فشارت پایین نیست یه انگشتی بزن تو رب انار خوب و بخور ...

اینا میگدره نگران نباش ...

بووووووووس
حسنا جان می خواستم نظرتون رو در مورد پزشکان همیوپاتی بدونم. آیا داروهای مورد استفاده آن ها گیاهی است و پایه این شاخه طب سنتی است؟ آیا روش درمانی آن ها قابل اعتماد و صحیح است؟
همیوپاتیت در شیراز کسی رو سراغ دارین؟

همیوپاتی خیلی خطریه ... خوب جواب میده اگر پزشک حاذقی باشه ... ولی کافیه اشتباهی بشه ... خیلی ضرر میزنه ... داروهای گیاهی اگر هم اشتباهی بشه ضررش چشمگیر نیست و گاهی هم حتی ضرری نداره ....

ولی همیوپاتی رو من در درجه ی آخر پیشنهاد میکنم ...

موفق باشی عزیزم
2714
سلام حسنا جون. چرا جواب ما را نمیدی.
دیشب عسل واژینال کردم. صبح که پاشدم لباس زیرم خیس خیس بود (عسلی نبود ها تر بود). این که مشکلی نداره؟ چرا اینطوری شده؟ ادامه بدم هنوز؟

عزیزم جواب میدم ... منتها میزارم سوالات زیاد بشه بعد میام ...

خوب خوبه که .... سردیه رحم رو میکشه بیرون ... ادامه بده ...

من موقع تخمگذاریم ترشحاتم پنیری رنگه خودم فکر می کنم شاید بخار همینه که باردار نمی شم لطفا کمکم کنین التماستون می کنم دیگه کلافه شدم از بس نقهای این و اون شنیدم که چرا باردار نمی شی

بو داره یا نه ؟؟
عسل خانم

عوارض کیست : به هم ریختن پریودی ... موی زائد ... به ریختن هورمونها ... و....

قرص چی داده که میترسی؟

به نوع پوست بستگی داره ... از روغن زیتون استفاده کنید مرتب ... بعضی ها خودبه خود ترکهاشون میره ... بعضی ها نه ... ماده ای در خون ترشح میشه در بارداری که در بعضی ها ترشح نمیشه و ترک ها شون میره ... کاملا ژنتیکیه ...

برای ماسک قبلا مطلب گذاشتم که :

ماسک ضد چروک :

کرم ضدچروک و شاداب کننده پوست �������������

2 ق غ شیر
1 ق چ سس مایونز
1 ق غ خامه
1 ق غ روغن زرده تخم مرغ ((‌یا خود زرده تخم مرغ ))
1 ق غ آب مقطر
1 ق غ عسل
اگر از روغن زرده تخم مرغ استفاده کردید 1 عدد زرده تخم مرغ اگر از خود زرده استفاده کردید یکی و نصفی زرده تخم مرغ استفاده کنید به جای مورد چهارم و همین مورد ...

عسل رو تا جایی که کمی رو بشه داغ کنید (( یادتونه که گفتم عسل اگر بیشتر از 10 دقیقه حرارت ببینه تماممممممممم مواد عالیش میپره نباید حرارت زیاد و مستقیم ببینه )) بعد شیر رو بریزید داخلش و همه مواد رو مخلوط کنید با هم ... چند دقیقه ای خوبه خوب هم بزینید این ماسک رو باید تو یخچال نگهداری کنید شب قبل از خوای اینو بزنید به صورتتون بزارید یک ساعت بمونه وبعد با آب ولرممممممممممم ((‌از آب گرم و سرد استفاده نکنید فقط ولرم ))‌صورتتونو بشورید ... اگر از این ماسک یه مدت استفاده کنی تفاوت رو احساسسسسس میکنیییییییییییییی ... (( بوسسسسسسسسسسسس))

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خب این نسخه هم هست :

1 ق غ پودر اگیر ترکی
1 ق م لانولین
1 ق غ آب پیاز
1 ق م عسل
10 ق غ آب مقطر

پودر اگیر ترکی را در آب مقطر ریخته 3 دقیقه بجوشانید و بعد صاف کرده و آرام آرام به لانولین اض

چند تا ضد چروک بهت میگم برای دور چشم و خط اخم و دور لب :

2 ق غ روغن زیتون

1 عدد سفیده تخم مرغ

روغن زیتون و سفیده تخم مرغ را خوب مخلوط کنید زیر چشمان بمالید مدت 20 دقیقه صبر کنید سپس با شیر یا آب ولرم بشوئید ... هفته ای سه بار ...

2 ق غ لگیر ترکی

4 ق غ روغن بادام تلخ

1 ق غ عسل

اگیر رو نرم کوبیده و عسل رو با بخار آب حرارت دهید تا روان شود روغن بادام رو اضافه کنید ... در همین حال اگیر ترکی را اضافه کنید و از حرارت برارید و 2 دقیقه خوب هم بزنید ... سپس 20 دقیقه ماسک کنید و با آب ولرم بشوئید .. هفته ای دو بار ... روغن بادام تلخ حاوی ویتامین E زیادی است ..

2 ق چ الکل سفید

1 عدد زرده ی تخم مرغ

2 ق غ شیر

الکل و زرده تخم مرغ رو مخلوط کنید ... ابندا صورت رو با شیر و پنبه بمالید و آماده کنید ... بعد از 10 دقیقه مواد رو ماسک کنید 20 دقیقه بماند .... بعد صورت رو با آب ولرم بشوئید و خشک کنید ... هفته ای دوبار ...

برای رفع چروک خنده روزی 3 بار دهان رو پر از باد کنید و تا15 بشمارید و بک دفعه باد را خالی کنید ... 5 بار پیاپی ...

ماسکهای میوه ... خیار هلو و .... خیلی موثره ...

کاتولین یا خاک چینی با عرق کاسنی یا گلاب ... مفیده ...

ماست و حنا مفیده ...

موفق باشی
سلام باران عزیزم

با عرض معذرت میخواستم بدونم آیا رنگ مدفوع تیره یا روشن نشونه خاصیه من اکثر مواقع مدفوع تقریبا مایل به تیره دارم سیاه نه ولی تیره ست ولی چند بار مدفوعم خیلی روشن تر شده به نظرت مشکلیه؟در ضمن سمت راست زیر دنده هام گاهی در میگیره علتش چی میتونه باشه؟آیا این دو موضوع بهم ربطی دارن
...................... هر چی مدفوع روشن تر باشه بهتره ... بعضی مواد و غذاها مخصوصا قرص آهن .. مدفوع رو تیره میکنن ... بهتره که تیره نباشه ولی اگر یبوست نداشته باشید و اجابت مزاجتون هر روز باشه مشکلی نیست ... درد زیر دنده راست ممکنه مال کیسه صفرا باشه ... اگر غذاهایی خورده شه که مزاج رو به هم بریزه ، و ایجاد راه بندان در کبد و کیسه ی صفرا بکنه و بعضا باعث ایجاد سنگ صفرا بشه این دردها به وجود میاد ...

شما اگر خیلی درد داری حتما به متخصص مراجعه کن ...

قرد سالم باید اجابت مزاجش چه طور و چه رنگی باشه ؟ببخشید که اینطور سوال کردم چاره ای نبود

................. در روز دو بار حداقل باید اجابت مزاج بشه ... و یکبار هم باشه عیبی نداره منتها بهتره بیشتر باشه ... و در صورتیکه آب و مایعات خوب مصرف بشه ( الان ماه رمضونه و خیلیها به همین دلیل دچار یبوست و تیرگی مدفوع میشن ) و ملین ها خورده بشه بهتره روشن باشه ...

چکار کنیم که معده و روده از اخلاط فاسد پاک بشه من معده م گاهی اذیتم میکنه مثلا بعد غذا درد میگیره یا گاهی توش میجوشه دور نافم هم درد میگیره گاهی کمی تهوع دارم دل و روده ام هم خیلی صدا میده و نفخ هم دارم لطفا بگو که چکار کنم صبحها هم دهنم بدمزه است یه چیز بین ترش و تلخ رو زبونم بار کمی سفید داره ته زبونم خیلی کم زرد
..................... شما مشکل صفرا داری .... حتما مراقب باش ... چون صفرای زیاد به مرور چربی خون به همراه میاره و مشکلا معدوی زیاد .... روزی دو بار جوشونده ی گزنه بخور ... و تاپیک رو خوب بخون ... به خصوص
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=105504&postID=4810633#4810633
این تاپیک رو از اول بخون .... متوجه میشی چیکار کنی ...
حتما بعد از غذا رازیانه + زیره رو آسیاب کن و یکی دو قاشق چای خوری بریز تو آب و سریع قورت بده ...
از لیموترش و جوشونده ی چای ترش هم میتونی استفاده کنی ...
فعالیت هم داشته باش و وعده های غذاییتو به 5 بار برسون و کم بخور ...

برای عفونت لثه چه چیزی خوبه که عفونت رو بیرون بکشه؟وهمینطور برای تقویت لثه که دوباره عفونت نشه......................................جوشونده ی پونه ی کوهی + آویشن شیرازی .... لثه رو با ارده ماساژ بدید ...

من گلوم خیلی خلط داره مخصوصا صبحها چی پیشنهاد میکنی برای رفعش .................. همون جوشونده ی بالایی .. و آب و عسل و زنجبیل و لیموترش تازه ...

برای واژینال عسل اگه از همین عسلی که میخوریم و توش قاشق میزنیم باشه اشکالی نداره میکروب توش نیست تا چند وقت بعد واژینال عسل نباید باردار بشیم ................ بله عسل خوب باید باشه ... نه تو عسل هیچ میکروبی نمیتونه رشد کنه عزیزم ... به محض قطع کردنش میتونید باردار شید ...

آخرین سوالم احساس میکنم توی گوشم هوا داره گرفته است و سنگینه علتش چی میتونه باشه چکار کنم .................... بدن شما خیلی گرم و خشک شده ... شما رژیم غذاییتو رعایت کنی درست میشی ... خوردن عرق کاسنی + بید + شاهتره ... خاکشیر .... اینا برات خوبه ...

ممنون عزیزم که لطف میکنی به سوالاتم جواب میدی ببخشید اینقدر زیاد شده .............. موفق باشی عزیزم

ترنم جون ...

موی زائد از به هم ریختن هورمونهاست ... حالا ممکنه هورمونی باشه که خیلی بالا پایین نرفته باشه یا انقدر تغییرش محسوس نباشه ... ولی تنها نشانه اش همینه ... غذاهایی که میخوریم همه پر از هورمونه ... ولی رعایت کنی بعد از مدتی میره ...

این گوشتهای لعنتی همشون هورمونین ...
2706