2733
2734
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692362 بازدید | 1854 پست
حسنا من انقدر دلم میخواد ببینمت که هر وقت میام تو این سایت به فکرتم.......

دیشب تا صبح سه چهار بار خوابتو دیدم.....

انقدر خوشحال بودم که دیدمت...

فقط صورتت میومد جلو چشمم.....

فکر کنم بوستم کردم.. :-))))))))
/

افشانه جان

قربونت برم ...

منم دوستت دارم کلیییییییییییییییی ... چند جا پستاتو خوندم خوشم میاد ازت ...

برام دعا کن ... مرسی

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام حسنا جون من یه سقط داشتم و الان دوسال که برای بارداری اقدام می کنم و بی فایده. همیشه پریود مرتبی داشتم و الان سه سریه که یه بار دو هفته و یه بار یک ماه و الان هم فعلا یه هفته غقب انداختم رفتم سونو گفت نمای تخمدانها پلی کیستیک است. والان از روزی که عقب انداختم هم ترشخات قهوه ای هر جند وقت دارم البته اول غلیظ وقهوه ای بود و روزی یکبار یا جند روزی یکبار و امروز هم از بعد ظهر ابکی و بیشتر شده وقتی فعالیت دارم بیشتر میشه . پیش یه ماما خونگی که قبلا رفته بودم گفت رحمت انگار که یه بجه جهار ماهه داره و بهم یه سری شیاف و دارو خونگی داد . ( خیلی ها رفتن پیشش و جواب گرفتن) یه چیزی هم بگم من قبلا همیشه سردیجات می خوردم و بعد سقطم گرمی خیلی می خورم ممکنه این تاثیر داشته باشه طبعم هم سودا است

کمرت شله شما .... شبها نشاسته خیس کن تو آب یک قاشق غذاخوری ... صبح با عسل بخور ... هر روز این کارو بکن تا حداقل یکی دو هفته ... ببین بهتر میشی یا نه ؟؟

حلواهای گرم و مقوی نوشتم درست کن بخور ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام حسنا جون من 31 سالم و 6 ساله که دچار فوبیا(ترس ) شدم و اصلا نمی تونم تنها تو جایی بمونم و خیلی هم استرس دارم در ضمن من پریود هام نامنظمه از اول هم همینطور بود و همه ازمایشها رو دادم ولی می گن مشکلی ندارم سالی 1 تا 3 بار بیشتر پریود نمی شم.ممنون می شم راهنمایی کنی منو مخصوصا در مورد ترسم.
________

ترسها همه از سوداست ....

سنبل الطیب + گا گاوزبون + لیموعمانی .. جوشونده شو بخور ...

در مورد تنظیم قاعدگی و گیاهان قاعده آور زیاد گفتم عزیزم

خیلی از کمکت ممنونم شوشو آز کبد داد و آنزیمهاش خیلی اومده پایین ولی هنوز نرمال نشده و هنوز دستورات را ادامه میدیم.... یه سوال با اینکه شوشو کولیتش خیلی بهتر شده اما گاهی نمی دونم از استرس یا سرما علائمش دوباره اود میکنه نسخه یا رژیمی واسه کولیت عصبی نداری؟
وینکه چی بخوریم که روحیه شادتری داشته باشیم؟
و آیا کسی که خیلی سردیش می شه و سرش درد میگیره مزاجش بلغمه

سنبل الطیب + گل گاوزبون + لیموعمانی + چای ورون .... دم کنه بخوره ....

عصبی نشه ... سب هم براشون خیلی خوبه ....

قرص مخمر آبجو هم روحیه رو باز میکنه ....

سر درد بر اثر سردی ، یعنی مزاج سرد غالبه به مغز ...

2731
راستی مامان شوشو سرکه سیب+عرق کاسنی+عرق شاطره+.... را باهم مخلوط کرداه بعنوان سرکه انگبین می دیم شوشو روزی یه نصف استکان می خوره ...نظرت چیه؟
راستی خودمم روزی یه استکان عرق کاسنی می خورم طوری که نیست؟
و اخرین سوال برای تهیه شیر پسته باید پوست مغز اونا بگیریم؟

مرسی که دعام کردید .. واقعا نیاز دارم به دعاتون ...

اون ترکیب سرکه و اینا خوبه ....

عرق کاسنی رو خانمها بهتره با عرق شاه تره قاطی کنن بخورن ....

مغز پسته + عسل + آب خنک

موفق باشی
سلا حسنا جون ببخشید که اینقدر سوال می پرسم من مزاجم بلغمی و شوشو صفرایی هستش گاهی حس میکنم حوصله اش ا کارهای من سر می ره یا بعضی وقتا حرفی برای گفتن نداریم به نظر شما چی با ید بخورم که بلغم منو کمتر کنه و بچمون هم که داریم اقدام می کنین مزاج معتدلی داشته باشه

اگر بلغمت بالاست کاسنی نخور ...

زنجبیل ... دارچین .... و ادویه های گرم خوبه ....

انشاالله به زودی باردار شید ...
ویتامین ای کارخونه ای؟ چه مارکی؟
برای دور چشم از چه روغن گیاهی استفاده می کنی؟ می شه اسمشو بگی؟ از کجا تهیه می کنی که می دونی اصله؟

عزیزم ...

ویتامین ای کارخونه ای هست .... روش بزرگ با مشکی نوشته VITAMIN E معروفه .... قوطیشم سفیده ... من خیلی ازش راضیم ... ایرانی نیست ...
من برای دور چشمم هم از روغن زیتون استفاده میکنم هم بادام ...

روغنهای گیاهی با مارک خاصی مد نظرم نیست ... من که سالهاست استفاده میکنم راضیم شکر خدا ...

وی یکی از پست ها برای لاغری قرص آلگومد رو اشاره کرده بودین عوارضی نئاره مثل اسهال یا ریزش مو و اینها؟ بعد هم اون عرقیاتی که گفته بودین روزی سه استکان...همه رو با هم قاطی کنیم یا هرکدوم که باشه اونو بخوریم؟

بهتره از گیاهی ها استفاده کنید .... هم میتونید قاطی کنید و هم میتونید هر کدوم رو جدا تست کنید ...
2738
سلام حسنا جون من 2 ماهه باردارم مشکلم اینه که بینهایت خسته و بی حالم . اصلا از زندگی افتادم . همش می خوام بخوابم یا یه جایی دراز بکشم اینقدر بی حالم که اصلا حال ندارم بلند شم یه چیزی بخورم به نظرت چی کار کنم دیکه دارم از این بی حالی کلافه می شم.

دو تا سوال دیگه هم دارم برای پیشگیری ار ترک های بارداری چی پیشنهاد می کنی؟
از یه عطاری پودر سنجد خریدم که به عنوان کلسیم طبیعی استفاده کنم. می خواستم بدونم برای بارداری مضر نباشه؟
ممنون عزیزم

روزی سه لیوان .. آب خنک + عسل + زنجبیل + لیموترش تازه بخور ... زنجبیل در طول یک روز مجازی تا یک قاشق چای خوری بخوری ... خودت قسمتش کن دیگه

روغن زیتون برای ترک عالیه

پودر سنجد خوبه برات به شرطی که یبوست نداشته باشی ...

روزی کی نخود کوچک کندر بجو ... قورت نده ... باید جویده بشه اگر فشارت پایینه بعد از صبحانه بجو ...

سلام حسنا جون
برای جوش و دونه های سر سفید و سر سیاه روی بینی چی کار کنم

دونهای پشت بازو دکترا میگن پا مرغی میشه کاری کرد
مرسی

http://hosnnaa.blogfa.com/cat-17.aspx

http://mazajshenasi.blogsky.com/1390/06/11/post-56/

ماسک ها رو هم ببین http://mazajshenasi.blogsky.com/posts

موفق باشی
من یه سوالی داشتم ، میخواستم بدونم عرق رازیانه واسه قبل از بارداری خوردنش مفیده؟
چون من بعضی ماهها تخمک از فولیکولم آزاد نمیشه و تبدیل به یه کیست ریز میشه که با پریودم دفع میشه
الان دو ماهه واسه بارداری اقدام میکنم بی نتیجه.
ممنون اگه جوابموبدی.بعدش رازیانه آیا در جنسیت جنین تاثیر داره؟

سلام نسیم جان

عرق رازیانه برای قبل از بارداری برای کسانیکه مشکل تخمدان دارن و میخوان درمان کنن و یا دختر میخوان عالیه ...

2706