2726
سلام عید همگی مبارک دوستان مدتی هست شرایطی تو زندگی خودم و خانواده شوهرم پیش اومده که با هیچ عقل و منطقی جود در نمی یاد. خودم خیلی به جادو و جنبل اعتقاد ندارم چون تا حالا به هم اثبات نشده ولی به هرحال همیشه در موردش شنیدم. تو این شرایط ایجاد شده از خانواده شوهرم 2 بار سرکتاب و قرآن باز کردن و گفتن فردی من رو جادو کرده و همین طور یکبار تو جمعی بودیم که از ماجرا اصلاً خبر نداشتن و گفتن خانواده اون فرد همه داماداش رو جادو می کنه تا از خونوادشون جدا شن. من حالا نمی دونم صحت داره یا نه ولی تمام این وقایع از زمان ورود اون فرد به خانواده اتفاق افتاده. حالا سوالم اینه نمی خام از روش های غلط کاری بکنم بلکه می خام از طریق دعا و قرآن اگر موردی هم هست رو برطرف کنم. آیا کاری می تونم انجام بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو خانه اسپند دود کن سنگ نمک نگه دار و گاهی با دستمال مرطوب تمیزش کن سوره وان یکاد بخون سوره ناس و کلن 4 قل زیاد بخون ایت الکرسی زیاد بخون سوره تکویر را مواقع غروب افتاب بخون با صدای بلند تو نمازت .......................
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببخش سوره تکویر را بعد از نماز مغرب و عشا بخون با صدای بلند
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ممنون خانومی من تقریبا دائم صلوات و آیت الکرسی و وان یکاد می خونم تو خونه هم سنگ نمک دارم و اسپند هم دود می کنم ولی واقعاً نمی دونم باید چیکار کنم. به محض اینکه می بینیمش تو یکی دو روز هیچی نشه حداقل ماشینمون یه بلایی سرش می یاد.
سعی کن وقتی میخواهی با این شخص روبرو بشی زیاد از رنگ ابی تو لباس هاتون استفاده کنید رنگ ابی انعکاس بد چشم را بر میگرداند این را حتی خارجی ها اثبات کردن
ممنون 2 سال پیش کل لباسم سورمه ای و آبی بود همین که از خونشون در اومدم به دو ساعت نکشید که ماشینمون درحالیکه تو پارک بود یه نفر بهش می زنه و یه طرفش کامل از بین می ره و خدا به شوهرم رحم می کنه که یه ثانیه قبلش پیاده شده بود.
2706