2726
خانمای عزیز میشه نظرتون رو بگید راستش ما با کلی قسط یه خونه گرفتیم که چون پولمون کم بود برای بقیه پول خونه رو رهن دادیم وقتی رفتیم که قولنامه رو با کسیکه بنگاه پیدا کرده بود تا خونه رو رهن کنه بنویسیم دیدیم یه خانم هست که شوهرم از همون اول گفت تابلوه این خانم شوهر نداره! با این حال بنگاهیه همش از بچه این خانم و شیرین زبونیش حرف میزد وقتی هم که شوهرم پرسید چرا شوهرتون نیومده پس؟ گفت که پول مال خودمه قولنامه رو به اسم خودم مینویسم. دائم هم با گوشیش شماره میگرفت و میگفت شوهرم جواب نمیده که بریم وسایلارو بیاریم همسر من پرسید یعنی اسباب کشی دارین و شوهرتون انقد بیخیاله! خانمه گفت که شوهرم مغازه داره و وقتی هم که فوتبال داشته باشه هیچکاری نمیکنه
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم.....السلام علیک یا فاطمه الزهرا یابنت محمد (ص) یا غرت العین ارسول

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون خونه سر مسائلی به نام من بود همه جا شماره من رو دادیم چه تو خرید خونه چه تو اجاره بعدشم که خانمه شماره منو گرفت برای وقتاییکه لازم داره شماره اشو هم داد فقط یه جا من شماره شوهرم رو دادم دقیق یادم نیست کجا! چند ماه بعد که من شهرستان بودم پیش خونواده. شوهرم زنگید که مستاجر با من تماس گرفته فلان چیز تو خونه خراب شده برای تعمییرش فلان قدر براش بریز (بخاطر قسطا از حقوق شوهرم حدود 200 میمونه که منم کارتشو برده بودم شهرستان). انقد اعصابم خرد شد الان که من شهرستانم خراب شد و چرا به تو زنگید از این حرفا. و چند بار دیگه هم با شوهرم تماس گرفته بود برای مسائل دیگه هر دفعه هم با یه شماره اصلا اون شماره ای که به من داد همیشه خاموش بود. یه بارم خودم جواب دادم گفتم دیگه با این شماره تماس نگیرین و شماره خودم رو دادم
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم.....السلام علیک یا فاطمه الزهرا یابنت محمد (ص) یا غرت العین ارسول
تورو خدا دعوام نکنید اعصابم خیلی درگیره. همش فکر بد میکنم دو سه روز پیشم زنگید گفت برنامه اتون برای خونه چیه میخاین رهن بدین دوباره من نظرم رو گفتم و خوشحال بودم با من تماس گرفته این بار. بعد شوهرم بیرون بود اومد گفت راستی مستاجره زنگید بهم میگه میخاین چیکار کنین!
هستی جون دیشب همین رو به شوهرم گفتم گفتم یه رقم غیر منطقی بگیم بلند شه شوهرم میگه نه گناه داره تازه معلوم نیست کس دیگه بیاد چطور باشه و از این حرفا
هم بستگی به شوهرت داره و هم اون خانم ما هم مستاجرمون چون مرده دکتره و فرصت نداره خانمه همیشه تماس میگیره و چون من خودمو درگیر مسایل نمیکنم با شوهرم تماس میگیره اما چون من هم به شوهرم اطمینان دارم و هم اون خانم خیلی سرسنگینه هیچوقت ازین قضیه ناراحت نشدم
2706