2737
2739
عنوان

دهشیخ

675 بازدید | 11 پست
سلام دوستان کسی از شما دهشیخ رفته؟ لباس عمده واسه مغازه میخوام بیشتر تاپ تیشرت و تونیک اونجا گیرم میاد؟ قیمتهاش چطوره؟
خدایا در میا ن اشکهای من شبنم با وفا تویی
سلام من نزدیکای دهشیخ هستم اتفاقا دیروزم دهشیخ بودم ولی جینی تا حالا نپرسیدم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجا همه جنساشون مستقیم از دبی وارد میکنن خودشون کشتی و لنج دارن میرن از دبی میازن اگه درهم ارزون باشه قیمتاشونم ارزوته درهم و دلار

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
2728
سلام لباس جینی و کلاً پوشاک درگهان خوبه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
االان قیمت لوازم برقی دهشیخ چطور بود عزیزم؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
سلام اره من رفتم قیمتای جینش خیلی خوبه ولی درگهان تنوعش زیادتر و ارزون تره
یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْن اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْن *************** خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن...!!
2738
سلام من نزدیکای دهشیخ هستم اتفاقا دیروزم دهشیخ بودم ولی جینی تا حالا نپرسیدم

سلام عزیزم عصر جمعه بازار دهشیخ بازه ماه رمضون ؟؟؟

ممنونم راهنمایی کنی میخوام جمعه بعد افطار بیام اگه بازه؟؟؟