2737
2734
عنوان

روز شمس الشموس

6123 بازدید | 39 پست
سلام خانوما.شبتون بخیر پارسال همین موقه ها همه نینی سایتی ها در تکاپوی دعای شمس الشموس بودن منم یکی از همون خانوما بودم. کیا پارسال شمس الشموس رو انجام دادن؟؟؟
همه نون دلشونو میخورن

من چوب دلمو میخورم .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قرار بود بنویسم ولی به خاطر اینکه می گفتن برای بعضیا شگون نداره پشیمون شدم بی خیالش شدم میگن دعای سنگینیه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
هستی سلام سونو رفتی ؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
رز سفید آره اینجوری شنیدم
2706