2737
2734
حالا از سفر برگشتم بهم خیلی خوش گذشت هر چی من گفتم میگفت چشم..حالا اومدیم خونه اما یهو خاطرات زنده شد برام.13هم باید بی بی بذارم یهو دلم گرفت.راستی بچه ها شوهر من تک بسره منم نمیخوام بذارم مامان و خواهرش بیان یعنی اینبار چی تحویلم میده؟اوندفعه که یادتونه چیکار کرد.خود شوهرم میگه میریم خونه مامانت بعدشم اخر هفته میریم خونه عمو من تو لواسون.چرا مادرشوهرا انقد بد هستن اخههههههههههه
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
تو سفر قضایا یادم رفته بود طفلی شوهرمم همه کار برام کرد اما از ساعت3که رسیدم خونه باز همه چی زنده شد
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام دعوا راه بیفته واسه بسرش..همش فک میکنم چون تک بسره منم نذارم مامانش بیاد کله منو با جا میکنه چرا؟
2731
نیلوفر جان تابیک قبلیم هست.روز اول عید مادرشوهرم بهم کامل توهین کرد از صبح که رفتم اونجا بهم گیر داد تا شب حتی نذاشت خونه مامانم بریم اخرشم بهم گفت حق نداری حامله شی موندن خودتم معلوم نیست.خیلی مفصله همش به شوهرم میگه انتخابت اشتباهه کلا اذیتم میکنه اومد خونمون کلی تدارک دیدم شام نخورد گفت بدمزه سدلش میخواد زندگی منو بهم بزنه خواهرزادش برای بسرش بگیره
انقد دلم میخواد بی بی م مثبت شه زود دخملم بیاد تو دلم..دلم به حال شوهرمم میسوزه ها این همه به خاطر من کار کرد من تو سفر شاد باشم اما همین که در خونوه رو وا کردم یاد اون روز افتادم
نه عزیزم من ازدواج کردم با شوهرمم دوست نبودم من انتخاب خود شوهرمم.
2738
هناسفا جون حالا من از سفر برگشتم چند روزی باهم رفتیم قم و کاشان و یزد واقعا بهم خوش گذشت.حالا اومدم و از فردا میدونم تک تک فامیلش میان؟واقعا در وا نکردن بهترین کاره؟
شیما جون اگه اون شب تابیک نمیزدم باور کن دق میکردم.ازم شوهری خواست به خانوادم نگم گفت خودم جلو همه وایمیستم اگه تکرار شد گفتم مامانت و خودت میدونید با بابای من.از اون روز هم همه کار برام کرده مشکل من مادرشوهرم هستش.حتی بدرشوهرمم خوبه مطمینم چون از زنش میترسه گاهی اینجوری میکنه باباش بهم ثابت کرده دوسم داره
حسابیییییییییییییی خوش گذشت عزیزم هوا هم عالی بود مخصوصا یزد که خیللی گرم نبود.حالا از فردا چی کنم؟
2706