2726
قرصهای اورژانسی هیچ غلطی نمیکنن هیچ غلطی، الکیه ، اگه استفاده کردین و حامله نشدید در هر صورت حامله نمیشدید حتی اگه نمیخوردید اما اگه قراره حامله بشید میشید و جلوش رو نمیگیره بلکه فقط ممکنه باعث بشه هورمن های بدنتون قاطی کنه و یه حاملگی نادرست شکل بگیره مثل من، که باعث شد حاملگی خارج رحم بشه، هفته هفت بودم حتی بچم قلب هم داشت و من لوله فالوپم رو از دست دادم، تا پای مرگ رفتم٠ بی نهایت غمگینم بی نهایت٠ همش خودمو سرزنش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا متاسفم عزیزم ان شالله برای هیچ کس پیش نیاد و ان شالله دفعه بعدی یه بارداری خوبی رو پشت سر بزاری من وضعیتتو درک میکنم من 2 بار سقط داشتم ولی خدا رو شکر اینبار بچم به سلامتی تا الان پیش رفته و حالش خوبه
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
من حاملگی داخل رحم شد و نه ماه بعدش زاییدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
شیوا جان منم همینو میگم این قرصها غلطی نمیکنه پس بهتره آدم نخوره، ممکنه میگم ممکنه باعث خارج رحم بشه نه اینکه صد در صد٠ خیلی ها این قرصها رو میخورن و حامله هم میشن عادی، اونی هم که نمیشه اگه نمیخورد هم نمیشد، پس بهتره آدم خودشو تو ریسک قرار نده٠ قرص اورژانسی فقط یه دکون و بازاره
2706