2737
2739
عنوان

جادو واقعیت داره؟

767 بازدید | 11 پست
سلام خانوما به نظرتون جادو واقعیت داره؟ یعنی اینکه میشه کسی برای یه خانواده جادو کنه تا مشکلات براشون پیش بیاد؟ نظرتون چیه؟ شما ها باور دارید جادو رو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی زیاد. دو تا از فامیلای نزدیکمون، تو کار دعا جادون. انکار یه طوری طلسم شدیم. شوهرم ورشکست شد، همش بد میاره، مریض شده، بچه م سقط شد، خودم بیمار شدم، و..... خلیلی زیاده، من خودم دوست ندارم زیاد به اینکه جادو شدیم فکر کنم، پلی انگار واقعیت داره. نمیدونم!
❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️
2731
جادو‌‌نیست‌ من‌فکرمیکنم‌امتحان‌الهی‌برای‌همه‌ی‌ماست باید‌صبر‌داشت‌‌همه‌ی‌دوره‌ای‌از‌زتدگی‌ب‌نشکل‌بر‌نیخورن فقط‌شکر‌کردن‌و‌صبرو‌تلاش‌گره‌رو‌باز‌میکنه
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2738
ببخشید اینو میگم اما من به تاثیر آه والدین بیشتر اعتقاد دارم تا جادو پیش خودتون و وجدانتون خلوت کنید ببینید خدای ناکرده از والدین یا پدربزرگ مادربزرگ هاتون دلی نشکستید که آهی بکشن؟
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
جادو واقعا وجود داره.خونواده مدری منم نونشونم تو آب جادو میزنن میخورن.خواهرمو تو کودکی میخواستن فلج کنن با دعا مامان و بابام بردنش پیش یه آقایی گفت جادو کردن رو بچه یه کاری کرده بود از بین برده بودش.اینجور آدما از هیچی نمیترسن.
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...