2726
من از دیروز عصر که رفتم پیش ماما گفت 3 سانت بازی و انقباض هام 15 دقیقه یه بار بود اومدم خونه و تا ساعت 12 دردام 3 دقیقه یه بار شد ولی چون مامام گفته بود زود نیای بیمارستان و وقتی حس مدفوع کردن داشتی بیا منم نرفتم بیمارستان ولی از 12 به بعد فاصله دردام بیشتر شد تا ساعت 3 که دیگه هیچ دردی ندارم البته دردای کم دارم ولی نه اون دردای شدیدی که دیشب داشتم دخترمم فقط یه بار یا دوبار تکون خورده اونم بعد از کلی خوردن شیرینیجات کسی بوده این شرایطو داشته باشه طبیعیه آیا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره چراا اینقدر خونسری آون دکتر وظیفه اشه بیاد بالای سرت خدایی ناکرده بچه آب دورش کم میشه ضربان قلبش کم میشه
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
واسه خودتم خطر داره اتفاقی بیوفته برات
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
وای من جای شما بودم زود میرفتم بیمارستان یا به مامام میزنگیدم نینی مهمتره یا خواب ماما؟ ایشالا که زایمان راحتی داشته باشی
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
2706