2737
2734
عنوان

کتک خوردن ازاده نامداری از فرزاد حسنی +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5878 بازدید | 78 پست
رفتار دو تاشونو نمیپسندم
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم جدا شدنشون مساله ایی نیس ولی فریاد زدن مشکلات و مسایل خصوصی یکم ضایع اس
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
نه عزیزم خودش هم بی آبرو شد به هر حال یه آدم وقتی از شوهرش کتک میخوره خیلی تحقیر میشه برای همین دوست نداره خانومای فامیل بفهمن ولی این اومده تمام کشور رو با این عکس پر کرده . مگه فقط دزدی بی آبرو میکنه چه حرفیه این؟
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2728
من موافق نیستم . از رفتارهای خودش هم پیداست که آدم نرمالی نیست ماها که تماشاچی هستیم میدونستیم فرزاد حسنی یه طوریش میشه این با کدوم عقلش رفت زن این شد؟ خودش هم خیلی مشکل داره
2738
حالا هی بیا عکستو بذار بگو من کتک خوردم شوهرموکه دید اصلا باور نکرد گفت از کجا معلوم که در اقر کتک اون اینجوری شده هر کسی میتونه این ادعا رو بکنه مگخ هر چی تو نت میذارن ما باید باور کنیم نصف بیشترش ساختگیه
2706