2737
2739
سلام خانمای خوشگلو مانکن :-)
عزیزان من می خوام ساکشن کنم ران پهلو واگه بشه شکمو پهلو

شما جراحی که کارش عالی باشه تو این زمینه میشناسید؟تعریف دکتر روستایی و ثنایی رو شنیدم ولی نمی دونم

می خوام جراحش خانم باشه و اینکه شما فرق لیپولیز و اولتراسونیک رو می دونید؟

سلام خانمای خوشگلو مانکن :-)
عزیزان من می خوام ساکشن کنم ران پهلو واگه بشه شکمو پهلو

شما جراحی که کارش عالی باشه تو این زمینه میشناسید؟تعریف دکتر روستایی و ثنایی رو شنیدم ولی نمی دونم

می خوام جراحش خانم باشه و اینکه شما فرق لیپولیز و اولتراسونیک رو می دونید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهلا جون تبریک میگم برو حالشو ببر دستت هم روی سر ما

مامان جون اصلا استرس نداشته باش مطمئن باش راض بر میگردی من ندیدم کسی از عمل سینش ناراضی باشه
خدایا مرا آن ده که آن به
2731
مرسی مهلا جون و ونوس عزیز خیلی بهم دل گرمی دادین ته دلم قرص شد.
مهلا جون منم هم تقریبا شرایطم مثل شماست از سن و سایز اما من متاهلم با یک نی نی یکساله .
خیلی نگران مراقبت بعد از عمل هستم آخه من دست تنهام و از خوانوادم یه کم دورم و هم زمان با عمل من زایمان خواهرم هم هست و نمی تونم برم پیش مامانم بمونم مجبورم خونه خودم باشم دعا کنید یک پرستار خوب گیرم بیاد .
مهلا جون هزینه عمل شما کلا چقدر شد لطف میکنی جدا جدا بنویسی؟
و از بافت سینه هم برداشت یا فقط چربی خارج کرد ؟
شما در مورد شیردهی به دکتر تاکیدکردید که بعدها مشکلی پیش نیاد یا برات مهم نبود
عزیزم ببخشید این همه سوال کردم ممنون میشم جوابمو بدی.
2738
بازم ممنون از همتون.سوفیا جون من 57 کیلو و 159 قدمه.
مامان جون من 25000 بابت دستمزد دکتر و کلینیک دادم البته 250 صبح روز عمل دوباره تو کلینیک ازم گرفتن . با آزمایشها و خریدن سوتین و پاتوبیولوژی حدود 500 خرجای اضافه شد البته من بیمه نداشتم با بیمه شاید نصف بشه.کلا" سینه م بافت زیاد داشت یعنی تو برسی اولیه دکتر بهم گفت که سینه هات خیلی سنگینه و بافت زیاد داره احتمالا" بافت هم برداشته ولی من نپرسیدم ازش.در مورد شیر دهی هم که تاکید داشتم گفت اگر خودت بصورت ژنتیکی مشکل شیر دهی نداشته باشی 95% با عمل مشکل شیردهی نداری.عزیزم اصلا" نگران نباش فقط به روزای خوبی که بعد از 2 3 هفته خواهی داشت فکر کن و حتما" هم یه فکری نگهداری و مراقیت بعد عملت باش من احساس می کنم نگهداری از نی نی 1 ساله برات سخت میشه.از کسی کمک بگیر
دوستان اشتباه نکنید لیپو لیزر برای حجم چربی های کمه و برای ران و پهلو و شکم جواب نمیده برای این ناحیه ها خیلی از دکترها میگن با لیزر ولی در واقع ساکشن مکانیکال میکنند و لیزر را جداگانه می تابانند یعنی با خود دستگاه لیپویزر کار نمیکنن چون نمیشه
برای همین برای چربی های ناحیه پهلو و کناره ران من ساکشن با دستگاه اولرتراسود رو انتخاب کردم و کاری که با اولتراسوند میشه خیلی تمیز تر از ساکشن مکانیکاله ، اولتراسوند با امواج صوتی انجام میشه و باعث میشه پوست اون ناحیه جم بشه
خیلی از دوستان که زنگ زدن مطب دکتر های ساکشن میدونن من چی میگم من ازچندین دکتر اینکاره و باخدا این رو پرسیدم

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

سلام..مهلا جون سینه هات عکس من بود..واسه من انقدر شل بود دکتر گفت چرا اصلا سینت بافت نداره:)))

یه مشکل دارم با سوتینم... دقیقا سایزم نیست و زیرش چروک میمونه ..دقیقا هم جای چروکا میوفته رو سینم...چه کار کنم به نظرتون؟؟؟

راستی دیشب با یک از بچه ها که 9 ماه پیش با لطیفی عملیده بود حرف زدم گفت اصلا اصلا جای عملش دیگه معلوم نیست..نگران اینم نباشین پس
مهلا جون مرسی عزیزم که جواب سوالامو دادی .
منم سینه هام خیلی سنگین و تقریبآ سفته ، سر شیردهی اول خیلی سینه هام شیر داشت اما متاسفانه بس که سنگین بود و بزرگ نتونستم زیاد شیر بدم .امروز میرم که آزمایشامو انجام بدم .
من هر روز میام و پستهاتون رو میخونم اگه تجربه ای و حرف تازه ای هست بگین مخصوصا شما مهلا جون مرسی از کمکتون .
سلام به همه دوستان

مهلا چون تبریک می گم . امیدوارم سال نو را با می می های خوشگلت خوش بگذرونی .

ونوس جون نه عزیزم شکمم عین روز اوله . تو ایام عیدی خیلی درگیر بودم . یه مشکلی پیش اومد و خیلی به خودم نرسیدم . از شنبه برنامه رژیم و پیاده روی و سایز گیری به راهه . گفتم بذار این چند روز هم بگذره و ازشنبه همه با هم پیش بسوی زیبایی بریم . هههههههههههههههههه

اما وزنم ثابت مونده و زیاد نشده .
سلام دوستان گلم
سیلویا جون نوشته بودی لیپو لیزر برای حجم چربی های کمه و برای ران و پهلو و شکم جواب نمیده ...ببیخشید پس برای کجا میشه لیپو کرد؟اگه برای شکم و پهلو رون بدرد نخوره؟!!خب همون ساکشن قدیمی که بهتره
البته موافقم که برا ی چربی های در حد کم خوبه .....مثلا 2 کیلو خوبه که اونم بنظر من ارزش نداره و ساکشن کنه بهتر از لیپولیزه ...نشنیدم کسی لیپولیز مرده باشه و بگه صاف صاف بشه ....فقط 2نفر از دکتر رزازی و یکنفر از یه دکتر دیگه راضی بودند اونم من ندیدم ...از خانم دکتر وزیری هم راضی بودن این تلفن اون اقا دکتری است که یکی از بچه های تاپیک ازش راضی بوده 44273685
2706