2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم گل جان سلام، خوش آمدی!
عزیزم من پیش اقای دکتر وارسته کیا عمل سینه انجام دادم و خیلی راضی ام. میدونم که عمل بازو هم انجام میده. اگه دوست داشتی می تونی برای ویزیت بری. آدرس و شماره تلفنش رو هم 1-2 صفحه قبل گذاشتم.
2728
سلام سلام
مامان نیکا جون عزیزم اصلا نترس ....شام هم سعی کن تا ساعت 8 شب بخوری ...یک چیز مقوی و کم حجم باشه بهتره....مثلا چلو ماهیچه بخور(برنج سفید باشه هااااااا) ضمنا آلو وچیزهای ملین هم بخور چون بعد از عمل مهمه که زودتر اجابت مزاج داشته باشی(ببخشیداااااااااا)
نگران هم نباش گلم وقتی چشمت رو باز کنی و به می می هات نگاه کنی خنده ات میگیره که اینهمه نگران بودی و کلی حسرت میخوری که چرا 10-15 سال زودتر این کار رو نکردی
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس منتظریم زودی بیای و بتعریفیااااااااااااا
خاتون جونم سروعزیز سرو ناز نازنین و ونوس جون و همه دوستای گل من خوبید؟؟؟ ممنون از دلداریتون
راستی سایز سوتینی را که باید برم دکتر بعد از عمل میده یا قبلش باید برم بخرم؟؟ کجا باید برم بخرم؟؟؟
سلام سلام سلام
به همه دوستای گللللللللللللللللللللللللللللللللممممممممممممممم
هفته پیش مسافرت بودمو نشد بیام عرض ادب کنم.
واااااااااااااااااای چقد خوشحالم که جمع عملیامون زیاد شدن حرفاتونو تجربیاتتون و دل گرمیاتون آدمو مصمم می کنه واسه عمل

مامان نیکا جون
خاتون جون
جولیا جون
تبریک میگم هوارتا
انشالله سلامت و تندرست و میمی جیگر باشین همیشه

مامان نیکا جون میشه از دکترت واسه منم بپرسی که کی میتونم عمل کنم آخه دارم دق میکنم که یک سال یگه هم صبر کنم. اسه مصرف این قرص روآکوتان همه برنامه هام بهم ریخت. اگه میشه بپرس بعد قطع قرصام کی میتونم عمل کنم ممنون گلم
سروناز جون رو کاغذ بنویسی بهتره عزیزم احتمالا دکتر با ضبط صدا معذب بشه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706