2726
جولیا جون منم یک عالمه مطلب جدید تو این تاپیک یاد گرفتم. یک عالمه انرژی مثبت گرفتم. بچه های اینجا همه انقدر خوبن و مهربون که آدم دلش آروم میشه وقتی میاد اینجا. من خودم 2 سال بود که می خواستم عمل کنم ولی بالاخره 2 ماه پیش تصمیم گرفتم و رفتم ویزیت و عمل و ....بالاخره تموم شد ولی می خوام بگم خوندن حرفها و تجربه های بعد از عمل خیلی کمکم کرد که تصمیم جدی بگیرم و عملی کنم آرزویی رو که خیلی وقت بود داشتم. یک عالمه دلگرمی گرفتم از همتون و خیلی ممنونم. الان راضی ایم و خوشحال. برای همه شماهایی که عمل نکردین آرزوی بهترین ها رو دارم و امیدوارم شما هم به خواسته تون برسین. برای همه تون دعا می کنم که خوب باشین و سلامت. خدا به همراهتون.
جولیا جان باور می کنی وقتی بار اول رفتم پیش دکتر تقریبا هیچ سوالی نداشتم ازش بپرسم؟ آخه جواب همه سوالات رو خودم می دونستم از بس مطلب خونده بودم. خوب باشی عزیزم.
سروناز جون.

نمی دونم دقیقا مشکل شما چیه و پیش چه دکتری می خواهی بری ولی از من به شما نصیحت اگر برای سینه ات می خواهی پیش دکتر مرد برای مشاوره بروی، تنها برو. وجود همراه هم خودت و هم دکتر رو معذب می کنه. مخصوصا اگر همراهت مرد باشه.

من خودم یکبار تنها و یکبار با همراه مرد مشاوره رفتم، تغییر رو کاملا احساس کردم.

دکترها این موضوع براشون خیلی عادیه و بسیار نرمال و راحت برخورد می کنند پس خیالت راحت باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سروناز جون نگران نباش همه چیز خوب میشه. منم دفعه اول که می خواستم برم برای ویزیت هم استرس داشتم و هم خیلی خجالت می کشیدم ولی وقتی از مطب اومدم بیرون حس خیلی خوبی داشتم چرا که می دونستم چی میخوام. من فقط یکبار ویزیت شدم و رفتم برای عمل. اینه که نگران نباش این استرس طبیعی هست. موفق باشی عزیزم.
2728
ترست طبیعی هست عزیزم. باور کن منم خیلی خیلی می ترسیدم ولی شکر خدا همه چیز خوب پیش رفت.
شپ قبلش به نظر من هر چی دلت می خواد بخور ولی زود بخور. من ساعت 8 شامم رو خورده بودم و بعد از اون هیچی نخوردم تا 36 ساعت بعدش. یعنی ساعت 5 بعد از ظهر که از اتاق عمل اومدم بیرون تا صبح بعدش به من هیچی ندادن و فقط سرم بود.
قبل از من یک خانمی شکم و سینه را با هم عمل کرده بود. ازش راجع به درد شکم پرسیدم و گفت درد آنچنانی که غیر قابل تحمل باشه ندارم.
مامان نیکا جون مطمئن باش همه چیز خوب میشه. به لذت بعدش فکر کن و خوب باشی عزیزم.
سلام به همه با حالای تاپیک ...مامان نیکا اصلا نترس و ضمنا باید از دکتر ت در مورد شام بپرسی ولی میگن 8 ساعت قبل و یا بیشتر چیزی نخوری ..و یا یک سوپ ساده ...جولیا جون جیگرت ...برو جلو و توکل بخدا ....منم دعات میکنم .دقیقا منم مثل تو ...من الان 75 و یا بعضی وقتا 80 می بندم و فقط مشکلم لیفته که دکتر صمیمی گفت باید پزوتز هم بگذاری و من فعلا پول ندارم ...اون جوراب واریس نیست جوراب ضد آمبولی است که خیلی خوبه و ضمنا از دکتر جوری که ناراحت نشه بگو برات بنویسه و به نظرم مامو هم بده !!!جوراب رو باید اندازه بگیرن و بعد از خود فروشنده بگیری ....انشا...به سلامتی دیگه اینقدر هم استرس نداشته باش...بسپر به خودش ...اون برای کسی بد نمیخاد
جولیا جون میخوام برم پیش طاهری که خانومم هست. هدف اصلیه لیفت و کوچیک کردنه ولی اگه بودجم برسه پهلوامم لیپو میکنم یهو.

مامان نیکا جون راحت میشی به خدا از این فکرو استرس. من از شهریور درگیر ذهنم با این جراحی. ایشالا عمل خوبی داشته باشی:*:*
سلام دوستای خوبم
همه اونایی که میخواین برین عمل کنین آفرین آفرین آفرین
اصلا نگران نباشین اینقدر این عمل راحت و کم دردسر و اینقدر بعدش خوبییییننننن که حد نداره
فقط خوشگلایی که پروتز هم دارن تو رو خدا درباره جنس و کیفیت پروتز مطمین باشین
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706