2733
2734
سلام به همگی
راستش من هم مدتی هست دنبالشم که سینه هامو عمل کنم...با سایزش مشکل ندارم با این که بزرگه اما فرمش خوبه تا قبل از حاملگی که خیلییییی خوب بود اما الان کمی افتاده شده با این که 5 روز بیشتر شیر ندادم ، اما چیزی که الان خیلی اذیتم میکنه گردن درد و پشت دردم هست...دستهام هم خیلی درد میکنه که قراره برم چند تا آزمایش بدم ببینم مشکلش چیه...
شما ها که سینهاتون بزرگ بود این مشکلات و داشتین؟؟؟؟بعدش چطور؟؟؟
لطفا بهم بگین...ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوشگلاااااا منم می خوام عمل کنم اما چون چاقم دکتر گفت اول لاغر کن که بعد اگه 15 کیلو کم کنی سینه ات شل می شه حالا می خوام لیپولیزرم کنم دکتر خوب سراغ دارید بهم بگید من الان 80 کیلوام (گریههههه) قدم 164 یعنی غول دیگه کمکککککککککککککککم کنید
2731
سلام دوستان
آرام جون تا جایی که میدونم اگر اشتباه نکنم اینجا کسی از بچه های فعلی با ثنایی جراحی نکرده ولی میدونم وبسایت داره اگر سرچ کنی
رستی کسی اینجا از ژل سیلیکون برای ترمیم جای جراحی سینه استفاده کرده یا چیزی در موردش شنیدید من به توصیه دکترم گرفتم ولی باید صبر میکردم جای بخیه ها خوب بشه بعد استفاده کنم فردا میرم پیش دکتر ببینم چی میگه ..راستی سوتین طبی که بستین چه مارکیه زیپی هست جلوش؟ شبها موقع خواب هم میپوشیدین؟
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
سلام صبح همگی بخیر
بچه های عملیده حالتون چطوره؟
بچه های نعملیده بجنبید دیگه.............
تارا جان سوتین من جلوش زیپ داره و باید همواره موقع خواب و بیداری پوشید....از آسیاگلدمن خریدم و راستش مارکش یادم نیست ولی مال کشور چک بود
من تا وقتی بخیه ها تازه بودن یعنی به مدت دوماه از کرم سیکالفیت استفاده کردم و از دوماه به بعد باید از رژودرم استفاده کنم که ظاهرا به پوست من نمیسازه و باید صبر کنم تا سازگار بشه
2738
بانوایرانی جان همه کسانی که از بزرگی سینه رنج میبرن گردن درد و ...هم دارن عزیزم.......و با عمل خیلی از این دردها ازبین میره ویا کم میشه.....البته بهتره اول مطمئن بشی دردهات مربوط به سینه هستن یانه ...چون وقتی با فرم سینه هات مشکلی نداری و مسئله پزشکی هم وجود نداره دلیلی نداره خودت رو درگیر بخیه و جراحی کنی!
آرام جان اینجا یکی از بچه ها با ثنایی لیپولیز کرده بود و راضی بود و خیلیها باهاش ویزیت شدن برای سینه ولی بخاطر اخلاقش و قیمتش بیخیال شدن
تاراجون شما به من ایمیل زدین ؟

متاسفانه من پاسخ سوالات شما رو نمی دونم . متخصص لیپولیزر این تاپیک سرو جون هستن اگه سوالی داری از ایشون بپرس.

من با طاهری عمل سینه انجام دادم و راضی هستم . هزینه 2500 با کلینیک .

ارام جان سلام خوش اومدی راستش منم تازه واردم ولی تو حرفای بچه ها چند تا دکتر زن رو پیدا کردم که برای جراحی سینه ازش راضی بودن
دکتر بتول طاهری
دکتر روستایی
دکتر قلخانی
و من اسم دکتر تورانی و ثنایی رو هم شنیدم ولی کارشون رو ندیدم
تو همینجا این اسم ها رو سرچ کن مطالبه مفیدی پیدا میکنی
2706