2726
سروناز جونم مبارکه ....دیگه نفر بعدی شمایی بووووووووووووووووووس ولی حسابی تحقیق کن و با کسی عمل کن که بیشتر به دلت میشینه
مامان نیکا جون تبریییییییییییییییییییییییییییییییک آخ جون سه شنبه منتظریم بیا بتعریف بوووووووووووووووووووس
ای بابا راست میگی مامان نیکا جون؟؟؟؟ 300 گرون شده؟؟؟ من مخواستم برم پیش طاهری که یهو با 5 تومن پهلوهامو هم لیپولیز کنم.

ان دکتر قلخان خانومه یا آقا؟؟ کجاست مطبش؟ لیپولیز انجام میده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به دوستای گلم .خاتون جون مبارکه ....هزار تا و خوشحالم که راضی هستی ..با بقایی بودی درسته ؟چقدر و پروتز هم گذاشتی ؟راستی چرا 3 تا برش ؟
مامان آبی برو پیش دکتر زرزای و رامبد برای شکم ویزیت شو تکلیفتو معلوم میکنه اگه لیپولیزم میخاین پیش فیاضی هم بکسری برای مشاوره برید .اما انتهاب با خودتونه
باران جونم مرسی از توجهت پروتز گذاشتی و واقعا بزرگ بودی و یا افتادگی بود ...جولی جون یادم رفت با کی عمل کردی و چقدر و پروتز داری یا نه ؟اخه من مشکل یزرگی ندارم افتادگی و نسبتا کوچکی دارم .الان 75 و 80 متغیرم .کاپم رو نمیدونم بعضی وقتا سی هم بهم خورده و دارم ..از تریومف مجلسی خریدم زده بود سی
مامان نیکا به سلامتی .....بچه هایی که پروتز میگذارن بیشتر براشون زحمت دارم بیان و به من اطلاعات بدن
راستی کسی با وارسته کیا میخاست عمل کنه ؟کی بید ؟ کجا بید ؟ههههههههه
2728
http://www.85b.org/bra_calc.php

برو بچ سایزتون را دریابیدددددد

عزیزم نگفت گرون کردم گفت کلینیک گرون کرده چه میدونم
من رفتم پیش فروزان قلخانی خانمههه

لیپولیز را از بچه هایی که انجام دادن بپرس نمیدونم از منشی اش هم میتونی بپرسی
مام نیکا جون
چطوری میشه از این سایت استفاده کرد؟؟؟؟؟/

بچه ها من یادم رفته کیا با قلخانی عمل کردن؟؟؟؟؟//

فرناز جون باید بری تو صفحه عمومی
بالا سمته چپ نوشته موضوع جدید
اونجا میتوی تاپیک بزنی
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
سرو جون عزیزم من با وارسته کیا عمل کردم و بسیار راضی هستم. من سینه هامو کوچک کردم. با ٣ برش چون سینه هام خیلی بزرگ بود. امروز اولین ویزیت پس از عمل رو رفتم. گره های بخیه ها را قیچی کرد دکتر و گفت بقیه جذب میشه. وضعیت سینه ها هم شکر خدا خیلی خوب بود. :) خانمی بود تو مطب که شکم و سینه را با هم عمل کرده بود و خیلی خیلی راضی بود. میگفت اصلا درد نداشتم و شکمش تخت و سینه هاش هم خیلی خوب بود.
وارسته کیا مرده مطبش هم فکر کنم هنوز میدون محسنی باشه تلفنش هم 118 داره... یکی از بهترین هاست استاد خیلی از جراح های پلاستیک بوده
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مامان نیکا جون نفس جون دکتر من شیرازه من اونجا عمل کردم اسمش خلعتبری هست و دستمزدشم سه و نیم
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چشمک جون همون طور که مسی جون گفت وارسته کیا آقاست ولی مطمئن باش خیلی باهاش راحت خواهی بود. آدرسش و تلفنش هم اینه:
دکتر غلامرضا وارسته کیا
٨-٢٢٢٦٥٧٣٧
میدان محسنی - خیابان بهروز - کوچه یکم - پلاک ١٢ - واحد ١٢
هزینه اش هم با بیمارستان حدود پنج و نیم میلیون شد. کمی گرونه شاید ولی من راضی هستم خیللللللی و اصلا پشیمون نیستم.
خاتون جون هزینه اش خیلی خوبه که من شیراز با خرج بیمارستان و دستمزد چهار و ششصد دادم دیگه وارسته کیا که همه میدونن کارش عالیه
سرو عزیز ممنونم که جوابم رو دادی
پس من تو این هفته و هفته دیگه پیش سه تا دکتر میرم بای مشاوره
1 رزازی
2 صمیمی
3 وارسته کیا

ولی نهایتا باید تا پنج شنبه هفته دیگه عمل کنم چون دوره نقاهته عمله شکم طولانیه و باید تا عید رو براه بشم

بازم اگر دکتری رو کارش رو دیدید بهم بگید روزی دو تا دکتر رو میرم

خانوم حنا جان کاش بیشتر میاومدی چند صفحه پیش ازت سوال کردم ایمیل هم زدم ظاهرا پستم رو نخوندی من خیلی به مشورتت نیاز دارم مخصوصا اینکه الان حدود یک ماه از عملت میگذره میتونی بچه بغل کنی یا نه تا چند روز درد داری
تورو خدا بیا و جواب بده
2706