در ضمن قبلا پیش دکترها منافی و ثنایی رفتم و پیش وارسته کیا هم می خوام برم و از بین این 3 تا یکیو می خوام انتخاب کنم بین منافی و ثنایی فعلا ثنایی رو انتخاب کردم می شه شما هم راهنماییم کنین ممنون
سلام
کسی در مورد دکتر دینی چیزی شنیده
تو کلیتیک شقایق تو خیا بان فتحی شقاقی هست می گن کار عمل جراحی سینه اش حرف نداره
من مرددم برای دکتر
پیش لطیفی رفتم و لی خیلی گرون می گیره می شه منو راهنمائی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حدود شش هفته ی پیش عمل کردم. عالی شد؛ خودم که خیلی راضیم. هرکس هم میبینه هوس میکنه بره عمل کنه. دکترم مسعود اسماعیلی بود که مطبش توی سعادت آباده و هزینه اش هم سه میلیون شد که نوش جونش. راحتم کرد از اون سینه های لعنتی بدفرم و گنده. اصلا هم درد نداشت و خیلی راحت دوره ی نقاهت رو پشت سر گذاشتم شکر خدا. به هرکس هم که قصد عمل کردن داره میگم که بره و عمل کنه و خیالش راحت باشه. از دردش م واهمه نداشته باشه که هرکی میگه دردش خیلی زیاد و فلان و بیسار دروغه.
2728
من چند نمونه از عملهای دکتر لطیفی رو دیدم
یکی از بهترین دکترهاست و بعد از چند سال مریضهاش همه راضی بودن و عوارض هم نداشتند

یک عمل کوچک کردن سینه اش رو دیدم که واقعا طبیعی و قشنگ و سفت بود و مثل بعضی از سینه ها که بعد از کوچک شدن از شکل میافتند نبود و جای عمل هم خیلی کم و با دقت زیاد مشخص میشد
همین مریضش سال بعد که رفته بود برای لیپوساکشن خود دکتر موقع عمل دوباره سینه اش رو یکم بالاتر کشیده بود براش، و با اندام جدیدش تنظیم کرده بود..

در کل اگر روزی بخوام عمل کنم انتخاب اولم دکتر لطیفی هست، هرچند که یکم جدی و کم حرفه
کلینیکش هم ولیعصر بالاتر از زرتشته
سلام
ملیمار عزیز
ببخشید دیر جوابت دادم عزیزم
چند وقتی خیلی گرفتار بودم
منم کار لطیفی رو دیدم
عالیه
ولی ارزش داره
1 میلیون بیشتر میدی
من حتما" پیش لطیفی میرم عزیزم
البته به خواست خدا الان یه نینی نانازی تو دلم دارم
وقتی نینی به دنیا اومدو دوران شیردهی تموم شد عمل میکنم
پیش لطیفی
راستی مامان سامی میدونی چقدر مومنه
من یکی از دوستام از اون قرتی ها بود وقتی میخواست بره پیشش چادر سرش میکرد و بدون آرایش
این دوستم لطیفی میشناخت
هر سال پیش لطیفی بود
بینی و سینه اش رو پیش لطیفی عمل کرده بود
ساکشن هم کرده بود
ژل هم زده بود
خلاصه مشتری پر و پا قرصش بود

منم که میخواسنم برم پیشش چادر سرم کردم
خیلی تاثیر داره
چون مومنه کلی تحویلت میگیره
بهت تخفیف هم میده
سلام یکی از فامیلای ما یه خانوم 30 ساله بود که این عمل جراحی رو انجام داد و 12 روز بعد به دلیل آمبولی چربی متاسفانه فوت کرد و دختر 4 ساله اش بی مادر شد.به نظر من اصلا به ریسکش نمی ارزه و من خودم هیچ وقت زیربار جراحی زیبایی نمیرم
سلام بچه ها من به توصیه نازنین جون رفتم پیش دکتر اسماعیلی مطبشم خیلی شلوغ بود از چند نفر از مراجعه کننده ها در موردش پرسیدم خیلی ازش راضی بودن هم برخوردش خوب بود و هم قیمتش منصفانه بود دارم کارای ازمایشگاهیشو انجام می دم که اخر این ماه واسه عمل برم پیشش واسم دعا کنین
سلام دوستان
من بعد از چند ماه تحقیق دکتر دینی را انتخاب کردم و تمام برنامه ریزی برای عمل را انجام دادم 3 بار هم به خاطر مشکلات کاری برنامه ام را تغییر دادم تا اینکه برای عملم ْآزمایش دادم و دیدم آنزیم های کبدم بالاست با دکتر داخلی مشورت کردم فهمیدم که اجازه بیهوشی ندارم درست شب عمل برنامه ام کنسل شد
حالا قراره آزمایشهای تکمیلی بدم تا آگه مشکل کبد نباشه اجازه عمل بگیرم
مشکلم اینه که دکتر دینی دکتر خوبی هست ولی جوان و تازه کار ه و بیشتر عمل هاش را توی کلینیک انجام میده و من می خوام با این شرایطم توی بیمارستان باشه
دکتر لطیفی هم توی بیمارستان 5 میلیون می گیره
نمی دونم چی کار کنم . روحیه ام هم خیلی خراب شده حتما باید این عمل را انجام بدم اطرافیان هم می گن قسمت نبوده قراار بوده یه بلائی سرت بیاد به خیر گذشته تور خدا من را اهنمائی کنید تا یه دکتر خوب پیدا کنم که توی بیمارستان باشه و کارش هم خیلی خوب باشه

نازنین جون شما بعد از عمل یه لوله هائی وصل می کنن تا خون اضافی راتخلیه کنه (بعضی دکتر ها وصل می کن و بعضی ها می گن خون اضافی در بدن جذب می شه )
دکتر شما چی کار کرد وصل کرد بود یا نه
شما بیمارستا ن عمل کردی
شماره تماس دکترت را بده لطفا
2706