2733
2734
سلام مرسی از راهنمایی همه دوستان مخصوصا شما مریم جون برای 27 پیش دکتر ثنایی نوبت داشتم تاپیک شما رو که خوندم پشیمون شدم هفته جدید حتما از دکتر اسماعیلی نوبت میگیرم نتیجشو حتما بهتون میگم انشاا...برای من هم بتونه کار رضایت بخشی انجام بده
سلام عزیزم چرا دکتر ثنایی دیگه نمی خوای بری کاراش خوب نبود ؟ قیمتش چه جوری بود ؟ منم می خوام عمل کنم ولی شوهرم می گه باید بری پیش دکتر زن می شه در مورد دکتر ثنایی توضیح بدی مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر ثنایی جزو افرادی که تو انجمن جراحان پلاستیک باشه نیست 1 و 2- ایشون اصلا تخصص جراحی پلاستیک رو ندارن کاری ندارم که کارشون خوب هست یا نه اینو باب اطلاعات می گم چون خودمم نمی دونستم ایشون تخصصش جراحی عمومی و اینکه کلا من برخورد دکتر واسم مهمه من از قبل عملم شماره موبایل دکتر اسماعیلی رو داشتم و تا الانم هر وقت به مشکلی بر می خورم با هاش تماس می گیرم و ایشون تحت هر شرایطی تلفنشو جواب می ده و پاسخو می شه
من الان حدود6 هفتس عمل کردم جاش داره کم رنگ می شه چند نوع بخیه بود یکیش که زود جذب شد یه سریش که بعد دو هفته تو مطب بردم کشید و یه سری دیگه جذبیه باز ولی دیر تر یعنی من تازه الان اونا داره از بین می ره
نو ک سینم حس داره در مورد خود حاملگیم مشکلی نداره فقط بعدش شاید باز سینه هات فرمش یکم بهم بخوره
2731
مریم جون من می دونم شما شکمت رو عمل نکردی ولی می خواستم بدونم تو مطب کسی شکمش رو عمل کرده بود شما کارش رو دیدی ؟ به خوبی عمل های سینه بود ؟
تو رو خدا به من فحش ندی بگی چرا انقدر سوال می پرسی آخه می خوام کاملاً بدونم که عملش چه مدلی کسی دیگه ای رو هم ندارم که ازش سوال کنم مرسی
2738
مریم جون هزینه اش چه قدر شد عملت، بعد من یکی از دوستام 6 سال عمل کرده تو ترکیه خیلی راضی ب یه دختر هم به دنیا اورد یک سال هم به اون شیر داد سینه هاش باز حالتش خوبه جای بخیه هاش هم خیلی کمرنگ شده خیلی
سلام مریم جون
من هم از وقتی عملم کنسل شد دیگه شل شدم ولی با شنیدم نتیجه عمل شما جون گرفتم فقط گذاشتم توی پاییز به نظرت گرمای هوای تابستون آدم رو اذیت نمی کنه چون شما هم توی گرما عمل کردی
شاپرک جون من از بچه ه ای اینجا شماره لطیفی را گرفتم و رفتم پیشش غیر از قیمتش از بقیه شرایطش راضی بودم به احتمال زیاد هم پیش اون می رم و غمل می کنم اگه خواستی شماره اش توی صفحات 3 و 4 هست
زهره جون من اوایل مثل شما فکر می کردم و برام خیلی مهم بود که دکترم زن باشه ولی وقتی پیش لطیفی رفتم نظرم عوض شد چون خیلی دکتر چشم پاکی هست و تو اصلا پیشش موذب نیستی
من یه جای دیگه هم رفتم دکترش زن بود ولی جراحی عمومی بود پلاستیک نبود . به نظر شما برم پیشش چون قیمتشم مناسب می گرفت ولی چون جراح عمومی دو دل شدم به نظرتون من چکار کنم ؟
سلام سمیه جان دکتر لطیفی پارسال تو کلینیک 4 و توی بیمارستان 5 می گرفت امیدوارم امسال گرون نکرده باشه
در ضمن پیشنهاد میدم حتما پیش جراح پلاستیک بری نه متخصص عمومی
دکتر جراح پلاستیک میگفت تمامی جراح های پلاستیک روی تابلو فوق تخصص جراحی پلاستیک دارند ولی جراح عمومی که زده جراح پلاستیک یعنی فقط یه دوره جراحی پلاستیک دیده و قابل اعتماد نیست
2706