2726
مریم جون
انشاالله عمل بسیار خوب با نتایج عالی داشته باشی.
و زود زود خوب بشی و بیای و مو به مو از اول برامون بگی.
ضمنا در مورد دکترت و بیمارستان و هزینش هم بگی ممنون میشم.
موفق باشی.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام باران جان
من اسم این دکتر را نشنیدم ولی شماره و آدرسش را بده تا من هم تحقیق کنم چون من هم دنبال یه دکتر خوب کی گردم یه بار تا پای عمل رفتم ولی کنسل شد به این خاطر دنبال یه دکتر بهترم که ترجیحا هم بیمارستان عمل کنم و هزینه اش هم خیلی بالا نباشه

مریم جون ما منتظریم تا از نتیجه عملت بگی
2728
منم دوست دارمعمل کنم ولی دکتر خوب نمیشناسم. میشه یه دکتر زن رو به من معرفی کنید که کارش خوب باشه. یا مثلا نمیشه از دستگاه کوچک کننده سینه استفاده کرد؟ جواب میده؟
خیلی خوب میشد اگر دوستایی که عمل کردن بیان و از نتیجه کار ، دوران نقاهت و مراقبتهای بعد عمی و هزینه ها بگن ! ( یعنی بگید پیش چه دکتری با چه هزینه ای جراحی کردین ) !
من نمیخوام سایز سینم تغیر کنه فقط میخوام سفت و بالا کشیده بشه کسی از نوع عملش خبر داره ؟
و یه مورد دیگه که به نظرم اومد راجع به مرگ و اینجور چیزا بهتره دوستان مطلبی نگن ، اول اینکه عمر دست خداست ممکنه اون خانوم که با جراحی مرده اگه جراحی نمیکرد با یه روش دیگه میمرد ( بنابر این مرگ تقدیره و حقه ربطی به جراحی نداره مثل اینکه بگیم نباید با ماشین رفت بیرون چون ممکنه تصادف کنیم و بمیریم ) ! ضمن اینکه روحیه دوستان خراب میشه و ترس و دلهره الکی میگیرن !
زیبایی برا یک خانم ضرورته و توی زندگی مشترکش واقعا تعیین کنندست این پیشرفت علم موهبت خداست که اگر نیاز بود واقعا باید ازش استفاده کرد !
سلام خانما الان حدود12 روزه عمل کردم همون دکتر اسماعیلی فعلا که بخیه هامو نکشیدم 2روز دیگه ولی از نتیجه کار خیلی راضیم و از خود دکتر اسماعیلی واقعا قبل از پزشک بودن یه انسانه اصلا پولکی نیست ولی متاسفانه کلینیکی که توش عمل می کنه خیلی پولکی بودن دکتر 2.5 ازم گرفت کلینیکم حدود 700 باز اگه سولی دارین جواب می دم در ضمن یه روز تو کلینیک بودم بعد مرخص شدنم فرداشم رفتم لوله های که وصل بودو کشیدم دردشم زیاد نبود قابل تحمل بود
هم کوچیک کرده هم بالا کشیده سایزم 90 بود الان گفته بین 75/80 شده دور حاله سینه و یه خط عمودیم زیر سینه فردام قراره بخیه هامو بکشم البته یه مقدارش جذبی بوده با توجه به اینکه هنوز نتیجه نهایی کار از نظر دکترا معلوم نیست یعنی هنوز وقت می خواد که سینه فرم خودشو بگیره ولی من خیلی راضیم
2706