2737
2734
سلام دوستای گلم
فرناز جون چطوری؟ درچه حالی؟
سرو جون مرسی آدرسش برام خوبه ...باهاش میتماسم
سروناز جان الان کاملا اوضاع ساکشنت روبراهه؟
عسل جون درعوض تابستان توپی درانتظارته ههههههههههههههه

مهلا جونم مبارکهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه پس تو هم با طاهری عملیدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیز ،
بچه ها من هر چی به تاریخ عمل نزدیکتر میشم استرسم بیشتر میشه نه از خود عمل از نتیجه اش که چی میخواد در بیاد ، بعضی وقتها با خودم فکر میکنم پشیمون میشم میگم حالا 4 میلیون بدم آخر سر هم دکتر اون چیزی که میخوام در نیاره چی میشه از غصه دق میکنم ، آخه تو این موقعیت این واسه من پول خیلی زیادی
2731
مهلا جون خودت به دکتر گفتی همچین سایزی رو میخوای یا خودش نظرش همین سایز بود ؟
در ضمن من هنوز از این سایزا سر در نیووردم سایز 75 بی سی دی
شما میگی 75 بی راضی هم هستی اما یکی دیگه میگه 75 سی دکتر در اوورده اما بزرگه .
من میخوام به دکتر بگم برام سایز 75 در بیاره نکنه برزگ در بیاره بعد بگه خودت گفتی خب اینم سایز 75 سی هستش ،چشمک
سلام
صوفیا جون ببخشید اشتباه تایپ کرده بودم.. الان 75 بی هستم ولی دلم میخواست کوچیکتر بشه راستش...

ونوس جون خوبم ولی هنوز ورم دارم... ماشالا تو عیدم خوردم شیرینی و آجیل...شایدم چاق شدم فکر میکنم ورمه :)))))))) ولی یکی از پهلوام زشت شده...انگار تا یه جایی رفته بعد یهو قطع کرده...نمیتونم توضیح بدم خوب..تا یه جایی صاف شده بعد یهو قلمبست...گنم میپوشم ولی اگه 2 ساعت شلوار تنگ بپوشم حسابی رو شکمم خط میندازه و بدجور میشه

سینه هم مشکلی نداره دیگه به پهلوام میخوابم...فقظ خطای صورتی مونده..
مامان جون اصلا نگران نباش..شما هم راضی و سلامت از اتاق عمل میای بیرون

مهلا جون مبارکت باشه
2738
ممنون از همه ی دوستان.
من 27 سالمه و مجردم سایزم 90-95 بود هر دو سینم افتادگی داشت یکیش کم ولی یکیش هم بزرگتر بود هم افتادگی نوع1 داشت.من نمی خاستم سایزم خیلی کوچیک بشه که تو لباس به چشم نیاد نه بزرگ که بزنه تو ذوق بنظرم این سایز بهترین سایزی بود که دکتر برام دراورد ولی به دکتر گفتم میخام سفت و خیلی بالا باشه.بنظرم دکتر طاهری خودش با توجه به صحبتات خودش سایز مد نظرتو میفهمه.ولی مهم ترین قسمت عمل بنظر من 1 هفته ی بعدشه.خیلی توی روند بهبودی اهمیت داره
ازمایشاتم سونوگرافیو هروقت انجام بدی مهم نیست ولی خونو به من گفت 10 روز قبل غمل البته این نکته رم در نظر بگیر که 5-6 روز طول میکشه که ازمایشتات حاضر بشه.فقط خون سرد باش و به استراحت بعدش فکر کن.اصلا" چیز سنگین حتی 1 کیلو هم بلند نکن.من فقط 1 بار 7-8 روز بعد عمل 1 جعبه 1.5 کیلویی بلند کردم شب کمی ورم و درد داشتم تازه همون سمتم الان ورم داره خیلی کم.من نه کبودی داشتم نه ورم زیاد نه درد دکتر گفت بخاطر مراقبتهای خوب بعد عمله که خیلی زود خوب شدی
ونوس جون ن انواع ماساژ ها رو فهیمه بلده و اصلا بری ببینیش میفهمی اینکاره است ....ماساژ ریلکس کل بدن 1 ساعت 25 قبل از عید بوده
ماساژ فقط پا ...از زانو تا نو ک انگشت های پا 45 دقیقه هم قبل عید 15 تا 20 و ماساژ پشت و گردن و کتف و سر که فقط از کمر به بالاست 20 تومن ....ببینید تماس بگیرین و 1 بار برین و بعد تصمیم بگیرین ....من راضی بودم شما رو نمیدونم .....
سرو جونم مرسی عزیزم...حتما باهاش تماس میگیرم

مهلا جون آفرین که مراقب هستی...واقعا مراقبت بعد از عمل خیلی مهمه بووووووس

مامان جان اینهمه نگرانی برای چیه؟ شک نکن که بعد از عمل که با دوتا لیمو خوشگل مواجه بشی میگی چرا زودتر این کار رو نکرده بودی
2706