2726
ساره جان سلام
مشکل اینجاست که بعد از عمل نمی تونی خیلی وزن کم کنی. سینه هات می افته.
حداقل سعی کن قبل از عمل یک مقداری کم کنی و کمی هم بزاری بعد از عمل. منم اضافه وزن دارم و دکتر گفت حداکثر 7-8 کیلو می تونی کم کنی. بیشتر از اون سینه هات رو خراب می کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ساره جان فکر کنم چاق بشه. البته دوستی دارم که دو سال پیش عمل کرده و می گفت بعد از عمل 5-6 کیلو چاق شده. گفت اندازه دور قفسه سینه زیاد شده ولی کاسه سینه بزرگ نشده. در هر حال اگه بعد از عمل اضافه وزن زیاد یا کم کردن وزن زیاد داشته باشی حتما روی فرم سینه تاثیر می زاره. البته این اضافه/کم کردن وزن راجع به 2-3 کیلو نیست. خیلی بیشتر.
2728
میدونم ساره جان، بله خیلی ها اینطوری هستند ولی به نظر من حیفه اگه می خوای عمل کنی حداقل قبلش کمی وزن کم کنی خیلی بهتره. هر چند من خودمم اضافه وزن دارم و بالاخره بعد از 2 سال تصمیمم رو گرفتم و عمل کردم ولی به نظرم آدم قبل از عمل وزن کم کنه خیلی خوبه. در هر حال باید با دکترت هم مشورت کنی.
من پیش فروزان قلخانی عمل کردم

راستش من 38 سالمه و همیشه وزنم 72 بوده به جز عروسی که 59 شده بودم اگرم لاغر شم دوباره چاق میشم حوصله رژیم نداشتم دکتر هم گفت با رژیم خودتو قبل از عمل ضعیف نکن که جای بخیه ات هم دیر تر خوب میشه
چه میدونم والله خیلی بی اراده هستم
گریهههههههههه
حالا یعنی بعد ار عملم لاغر شم دوباره سینه هام میافته؟؟؟؟

اگر اراده داشتم که اینهمه سال چاق نمیموندمممم
دیگه کار از کار گذشته من فردا عمل دارم
بچه ها جون من 90% تاپیک رو خوندم در مورد لیپو در ران و باسن چند تا سوال دارم...که جوابشو پیدا نکردم ):
دوران نقاهتش چقدره؟
در دوران شیردهی میشه لیپو کرد؟
لیپو لیزر بهتره یا ساکشن؟
من ژنتیکی پاهای چاقی دارم رژیم و ورزش های مربوط یه پا هم زیاد کردم اما قایده نداشته همهش سلولیته با این شرایط بعداز لیپو آیا اضاقه وزنم سریع بر نمیگرده؟
کسی هست که پاهاشو لیپو کرده باشه؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.
سلام دوستان

افسانه جون و مهرانه جون منم مشهدی هستم ولی در حال حاضر زاهدان زندگی میکنم و قصد دارم که سینه هامو عمل کنم برای منم خیلی بزرگه سایز 85 ....ولی پسرمو تازه از شیر گرفتم و وزنم هم زیاده باید کم کنم هفته پیش مشهد بودم و میخواستم برم پیش فیروزه دانشوری ولی نبود و برای این هفته وقت داد که من دیگه مشهد نیستم توی همین تاپیک یکی از دوستان مشهدی به اسم سارا با دکی دانشوری عملیده بود و راضی بود...فکر میکنم صفحات اول باشه ........البته یکی از اشناها پیش اتوسا معروفی شکم و پهلوهاشو کوچیک کرده بود و از کارش راضی بود من خودم هم یه بار ویزیت شدم پیشش ولی عکسهای عملشو که دیدم خوشم نیومد البته 7 سال پیش بود و منصرف شدم که بعد از اون ویزیت من 2 تا پسر دیگه اوردم و الان دیگه میخوام عمل کنم اگه خدا بخواد
اگر حس روییدن در تو باشد حتی در کویر هم رشد خواهی کرد.(دکتر شریعتی)
ونوس جان ممنون که اینقدر به همه دلگرمی میدی منم خیلی مصمم شدم برای عمل چون واقعا خسته شدم از این وضع و خیلی هم اذیت میشم

عزیزم گفته بودی که از شیر دهی باید 6 ماه بگذره ولی یکی از دوستان به اسم مریم میگفت 2 ماه بعد از شیردهی عمل کرده و شیرش هم خیلی زیاد بوده

من الان شیرم خیلی کمه حتی یک سینمو که هر چی فشار میدم هیچی نمیاد پسرم رو تقریبا 2 ماهی هست که خیلی کم شیر دادم در حد 1 یا 2 بار در روز الان هم 2 هفته هست که دیگه بهش ندادم فکر میکنی تا 1 ماه دیگه میتونم این عمل رو انجام بدم یا نه؟
اگر حس روییدن در تو باشد حتی در کویر هم رشد خواهی کرد.(دکتر شریعتی)
2706