2733
2734
عنوان

فـردا شنبه س!

965 بازدید | 27 پست
آپلود عکس اونایی که می گین: از شنبه نمازم رو اول وقت می خونم! اونایی که می گین: از اول هفته قرآن خوندن رو شروع می کنم! اونایی که می گین: از اول ماه غیبت و دروغ و هرچی گناه زبانیه کنار می ذارم! اونایى که می گین: از اول سال دیگه هر کاری رو فقط برا رضای خدا می‌کنم! فـردا هم شنبه س! هم اول هفته! هم اول ماه! هم اول سال! پیروز و موفق باشیـــــــد ********* بـرای فــــــرج امام زمان صـلواتی قرائت شود ومایل بودید پـست رو لایک بفـرمایید. قالب وبلاگ
گالری عکس
چت روم
دریافت همین آهنگ
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
ان شالله موفق باشید و ان شالله همگی امون بتونیم بهتر عمل کنیم ممنون از حضورتون سالتون پیشاپیش مـبارک
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
سال تحویل نیمه شبـ هست. خوبه حتی شده دو رکـعت نماز.. سخت بود شده 5 دقیقه با امام زمان درد دل کنید. و دعای فرج بخونید توی طول سال خیلی تلاش میکنیم. برای اینکه لحظه های خوبی رو برای خودمون و افراد خانواده امون رقم بزنیم حال شده 5 دقیقه شب اخر سال برای خودمون و خدا و امام زمان هم وقت بزاریم. ان شالله که حال خوش دعـا و حس خوب ارامش رو همگی امون بهش برسیم .
2738
زهرا جون فردا برام خیلی دعا کن به حضرت معصومه بگو تو عید میام پابوسش مامانم دیشب گفت امشب بریم حریم حضرت معصومه سال تحویل اونجا باشیم خیلی دلم میخواست برم ولی کار همسرم جوریه که نمیتونیم بریم ولی دلم پرکشید سمت حرم خانوم
ای جونم زهرا سادات جان همین که نیت کردید برید پیش بانو براتون نوشتند چشـم اگر زنده بودم و توفیق بود پیش بی بی بودم روز اول سال به یادت خواهـم بود.. ان شالله به حق امام رضـا... عاقبت بخیر بشید حتما یک روز رو توی ایام عید فرصت شد به نیت حضرت زهرا برو قم حرم حضرت معصومه اگر برات مقدور بـود
عکس می اندازم براتون حتـما میزارم توی تاپیـک تا حس کنـید اون جا بودید... روز اول عیـد.
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم التماس دعا عزیزم ان شاالله سالی پر ازخیر و برکت داشته باشی و زیارت امام حسین و کعبه نصیبت بشه اگه اذیتت کردم حلالم کن
شما بنده حقیر رو حلال کنید همین که بعد از درس دعای خیر کردید برای بنده از هر چیز با ارزش تر بوده برام. ان شالله که امسال زیارت امام حسین اربعین نصیبت بشه
ای جانم. همین که ایام عید میری یعنی سالت رو شروع کردی دیـگه اگر معرفت خواهی.. حرم بانو رو هیچ وقت فراموش نکن از اون پله ها جلوی ضریح که میخوای بری پایین.. ادب کن... و دو رکعت نماز کنارش بخون بعد داخل شو.. ان شالله حاجت روا بشید.
2706