2410
2553
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433075 بازدید | 3417 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آقا هادی من دوباره اومدم
همسرم می خواد یک سری وسایل فنی مثل دریل و لوازم ماشین و خلاصه از این چیز هایی که مردا دوست دارن بخره
جای خاصی وجود داره؟

با تشکرات فراوان
سلام خانم آوا

میدان جمال و کی اف سی جکال رو مستقیم به سمت مرشد بازار که برید چند تا مغازه بزرگ فروش ابزار مارک خوب هست

تو خود مرشد بازار هم بعد از ساعت فروشی ها مسقتیم وارد که بشید و همون جا بژرسید نشون میدن بهتون ابزار فروش ها شروع میشن
2720
سلام mr. redlove عزیز
یه سوال دارم زمانیکه ما با تور دوبی بودیم من قیمت اتاقهای هتل سیتی سیزن را چک کردم مثلا اتاقی که تور به ما داده بود شبی 250 درهم بود ، آیا این قیمت توی ایام خاص تغییر میکنه مثلا زمان فستیوال یا عید ؟
بعد یه هتل دیگه کنار سیتی سنتر بود که فکر میکنم اسمش هتل سیتی سنتر بود آیا شما اطلاعاتی راجع به اون دارید و یا اینکه اسمش رو من درست گفتم ؟؟؟؟
2714
سلامی مجددmr redlove ، امروز راجع به قیمت هتل سیتی سیزن پیگیری کردم یه آژانس برام قیمت گرفت که برای سه شب اتاق دبل با صبحانه حدود 360 دلار و البته بهم گفتن که هزینه هتل را باید به دلار پرداخت کنم و من برای 21 ژانویه میخواستم که گفتن باید از الان رزرو بگیرید و هزینه هتل را پرداخت کنید ، هزینه بلیط ماهان ایر هم 380000 تومان که فقط مسئله ای که نگرانم کرده اینه که میخوام بدون همسرم و با یکی از دوستانم برم با دخترم و می ترسم اگر ویزا بهمون ندن تمام این هزینه ها به نوعی سوخت بشه ، به نظرتون از نظر ویزا مشکلی پیدا نمی کنیم ؟؟؟ و اینکه آیا قیمت هتل را بهم مناسب دادن ؟؟؟
سلامی مجددmr redlove ، امروز راجع به قیمت هتل سیتی سیزن پیگیری کردم یه آژانس برام قیمت گرفت که برای سه شب اتاق دبل با صبحانه حدود 360 دلار و البته بهم گفتن که هزینه هتل را باید به دلار پرداخت کنم و من برای 21 ژانویه میخواستم که گفتن باید از الان رزرو بگیرید و هزینه هتل را پرداخت کنید ، هزینه بلیط ماهان ایر هم 380000 تومان که فقط مسئله ای که نگرانم کرده اینه که میخوام بدون همسرم و با یکی از دوستانم برم با دخترم و می ترسم اگر ویزا بهمون ندن تمام این هزینه ها به نوعی سوخت بشه ، به نظرتون از نظر ویزا مشکلی پیدا نمی کنیم ؟؟؟ و اینکه آیا قیمت هتل را بهم مناسب دادن ؟؟؟
سلا خانم سارا
2 تا مسئله
اول اینکه اگه بالای 30باشید که راحت معمولا ویزاتون در میاد و زیر 30سال زود تر اقدام کنید
قیمت رو هم از سایت www.booking.com چک کنید اما دقت کنید سرتون کلاه نزارن

وقتی شما تور نمیگیرید باید بگید که هتل رو رو سیستم فری کنسلیشن و تیکت هواپیما رو هم رو سیستم بگیرن که به هر دلیلی که اگه نشد یا حتی خواستید تاریخشو جابجا کنید با یک شارژ کم براتون میسر هست و سوخت نمیشه
mr. redlove عزیز ، هم من و هم دوستم بالای 30 هستیم ، ضمنا اون سایت رو هم چک کردم قیمتش از آژانس خیلی بالاتر بود ، راجع به تیکت هم بهم گفتن از الان میتونید رزرو کنید بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید چون خیلی سریع پر میشه ، البته آژانس معتقد بود که پرواز امارات برامون بگیره چون قیمتش 420000 تومان بود و اختلاف قیمتش خیلی کم بود ولی من به خاطر دخترم که به غذا خیلی حساسه ترجیح میدم با ماهان برم .
به نظر من 360دلار برا بعد ژانویه کمی بالاست البته باید بپرسما اما به نظرم کمی بالاست
در ضمن اگه okکردید از الان حتما قرداد تمام شده ببندید که اگه تو اون تایم برا ارز هر اتفاقی بیفته هیچ مبلغی رو شما اضافه تر ندید
2706