2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433244 بازدید | 3417 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه از دبی اومدم همه چی خیلی عالی بود مرسی از اقای رد لاو و راهنمایی هاشون
قیمت بعضی از چیزها از ایران گرونتر لود من یه کرم از ابن سیتا گرفنم که قیمتش دو برابر اینجا بود (ایران هم همیشه از نمایندگیش می گیرم اما می گفتن کیفیت این بهنره نمی دونم درست یاشه یا نه
همه مالها از نظر قیمت یکی بودن و به نظرم دبی مال و امارات مال ذو مرکز خریدی بودن که همه برند ها را پوشش می دادن و دیکه جای دیگه ای لازم نبود رفت
2728
سلام آقا هادی من دوباره اومدم
همسرم می خواد یک سری وسایل فنی مثل دریل و لوازم ماشین و خلاصه از این چیز هایی که مردا دوست دارن بخره
جای خاصی وجود داره؟
تور ابوظبی شامل چه چیزهایی میشه ؟
با تشکرات فراوان
سمانه جون من هم تصمیم گرفتم با خانواده ام هفته اول عید رو بریم دبی هم بخاطر همسرم که مرخصی نمیتونه بگیره هم دخترم که مدرسه میره....

اما جالبه بدونی که قیمت هتل ها توی عید از فستیوال مناسب تره بعضیهاشونم هم قیمت هستن اما تورهای عید رو خیلی گرونتر از مواقع دیگه میدن

البته تو عید فکر نکنم حراج خیلی باشه ولی دیگه چاره چیه؟!!
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
یه سوال دارم دوستان:

من تو این تاپیک خیلی دیدم همه پیشنهاد میدن از ایران پولمون رو به دلار چنج کنیم میخوام بدونم چرا به درهم چنج نکنیم؟با توجه به اینکه وضعیت ارزش پول ایران داره روزبه روز خراب تر میشه من تصمیم دارم پولی رو که برای سفر کنار گذاشته بودم از الان چنج کنم ولی نمیدونم به دلار یا درهم؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
بزرگــــــــــــــــــــــــترین کلکسیون کارت دعوت (همراه با تقویم هدیه)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=137124
کارای جدیدو حتما ببینین: طرح کارت عید غدیر با جای سکه و کارتهای شب یلدا

2706