2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433303 بازدید | 3417 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آقای ردلاو . من یه سؤال دارم و اینکه از دبی چه داروهایی یا مثلاً خوراکی‌های دارویی بخریم که اینجا نباشه چون من خودم خیلی اتفاقی یک آبنبات‌هایی خریدم و بعداً رویش را که خواندم دیدم برای سرماخوردگی خوب است و انصافاً هم برای گلودرد معجزه می‌کند. حالا می‌خواستم خواهش کنم چند مورد معرفی کنید که دوستان هم استفاده کنند لطفاً
خانم memol فکر می‌کنم استفاده از تورها ربطی به با تور رفتن ندارد چون تورلیدر ما در لابی هتل می‌نشست و هرکسی هم که توری می‌خواست از خداش بود بهش بفروشه من خودم دیدم که بلیط وایلد وادی را به ایرانی هایی که بدون تور هم آمده بودند فروخت و فکر می‌کنم 180 درهم فروخت که نسبت به 200 یا 210 که قیمتش هست بهتر بود البته من چون خیلی بچم کوچک بود (11 ماهه) نرفتم ولی جت اسکی را گران داد. به هر حال به نظر من همانجا تحقیق کنید و ببینید که با توجه به کرایه ماشین و بلیط ورودی چطوری به صرفه تره. در ضمن در دبی کرایه ون و تاکسی مثل هم حساب می‌شه و اگر مثلاً با یک خانواده دیگر ون بگیرید به صرفه هست. در ضمن من یکبار برای رفتن به ابن بطوطه از مترو استفاده کردم که راضی بودم.
2728
البته من با نظر آقای ردلاو در مورد صرفه جویی نکردن موافقم. کلاً در مسافرت باید ولخرجی کرد تا خوش بگذره ولی من چون دلم می‌خواست تجربه جدیدی به دست بیارم استفاده کردم و راضی هم هستم چون از روی زمین می‌رود و تقریباً از بالا و خیلی دیدنی است به نظر من . برای یکبار تجربه واقعاً عالی بود. شاید دفعه بعد هم سوار شم چون خوشم آمده. ولی اگر ایستگاه به هتل شما دور است یا خسته‌اید استفاده نکنید بهتر است.
سلام بچه ها..
یه سوال داشتم .. کسانی که این هفته دارن میرن دوبی.. تونستین دلار پیدا کنید..؟
نرخ دولتی دلار شده مثل نرخ بازار آزاد.. و جالبه که هیچ بانکی دلار نداره حتی با همون نرخ آزاد ...کسی اطلاعاتی داره
یا آشنایی برای تهیه دلار...
2706