2733
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433361 بازدید | 3417 پست
پریسا جان من هتل زعبیل سرای بودم که هتل خیلی گرونی بود ... برای 3 شب نفری 750 برامون دراومده بود ... ولی نمیدونم چرا این قیمت رو گفتن !! یعنی در واقع با تور برای ما تقریبا شبی نزدیک 200 هزار تومن در اومده بود ... برای خودمون هم عجیب بود این همه اختلاف !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله اقای رد لاو ... خودمونم فکر میکردیم قیمتش بیشتر از اینا باید باشه چون لیدرمون هم گفت بعد از برج العرب بهترین هتل تو دبی زعبیل سرای هست !!
ولی عجیبه که چرا اینقدر با تور ارزون تر در میاد ؟ البته یه کمی هم به خاطر ماه رمضون بود !!
2731
روناک جان می شه کمکم کنی در مورد سفر دوبی
اینکه این 3 روز رو کجاها برم و چی بخرم که بهترین استفاده رو ببرم؟
البته تمام صفحات رو خوندم ولی برای این مدت محدود چطور انتخاب کنم که خوب باشه؟
2738
خیلی جاها باید میرفتم که به دلیل کمبود وقت نرفتم مثل تورهای خودشون ... سافاری و کشتی و ... چون همش به فکر خرید بودیم ... شما هم باید ببینی برای خوش گذرانی میخوای بری یا خرید ؟
ببین من بیشتر از ابن بطوطه و اوت لت فکتوری تونستم خوب و مناسب خرید کنم از مراکز خرید دیگه هر چی خریدم گرون بودن ...یا لوازم ارایش و عطر خریدم که قیمتش همه جا یکی بود ... که البته اوت لت فکتوری فقط برای خرید سوغاتی و یه سری چیزها خوب بود جنس هاش اصلا شیک و تاپ نبود و کلا به نظرم دبی برای خرید خوب نبود .
یه تور گشت شهری خودشون ما رو بردن که اوت لت فکتوری و ابن بطوطه و اکواریوم بود ... البته همه اینا رو قبلا توضیح دادم همین جا ... مثلا وایلد وادی رو اگر اهلش هستی حتما برو من اگر همش به فکر خرید نبودم هر روز میرفتم وایلد وادی ...
2706