2737
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433361 بازدید | 3417 پست
یه چیز دیگه که میخواستم براتون بگم در مورد جت اسکی بود..........مواظب باشید الکی پول اضافه به این تورها پرداخت نکنید!!خیلی بخوان گرون بگیرن برای تور جن اسکی نهایتش 150 یا 160 درهم هستش که اینم باز گرونه!!!
مورد دوم اینکه خیلی خیلی مواظب باشید که جت اسکی خشی چیزی بر نداره وگرنه مجبور میشید مثل ما هزار وپونصد درهم جریمه بدین!!! آخه اون وحشی هایی که من باهاشون سفر رفته بودم 2تاشون بهم برخورد کردن و رنگ جت اسکی رو پروندن!! و طرف اومد گفت باید 1500 درهم خسارت بدین چون جت رو میبرم تعمیر و یکی 2روزی میخوابونن جت رو و شما باید جبران کنید!!! ما با کلی چونه و اینکه روز آخره و پولی تو جیبامون نمونده 700 درهم خسارت دادیم!!!....................ولی کیه که ککش بگزه!!از بس همه بیخیال بودیم!دی:
مورد بعدی اینکه حسابی مواظب کیف پول وپاساتون باشید که مثل همراه من 1200 درهم ازتون گم نشه! بازم دی:

آقا خلاصه بگم با وجود گم کردن پول و خسارت جت اسکی و آتیش گرفتن هتل(تو اون لینک توضیح دادم)سفرمون رو باحال میدونم چون همراهامون آدم بودن.....اوپس ! منظورم این بود که اهل سفر بودن..دی:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستی بچه ها یکبار واسه شنا رفتیم ساحل جمیرا که از بس هندی و پاکستانیه پشمالو اونجا بود عطاشو به لقاش بخشیدیدم!!خیلی چندش اور بود!! لامذهبا چقدر علنی و تابلو زل میزدن عنترا!!دی:
بازم صد شرف به مردا ایرونی که یواشکی حرکاتتو دنبال میکنن....هه هه
فکر کنید این ساحل رو میگن اروپاییها میرن و بدرد هر قشری نمیخوره!!!
من نمیدونم از کی تا حالا هند و پاکستان و بنگلادش جز اروپا به حساب میاد؟!

رفت و برگشتمون و شنامون فقط 45 دقیقه طول کشید!! از بس ...بوووووووق... و کثیف بود!!
اه اه
2738
سلام یک خبر
مایوی اسلامی تو مغازه های منیریه پیدا می شه مدلهای مختلف از 17 تومن شروع می شه تا 40 تومان که دقیقا همون مدلیه که طناز جون عکسشو گداشته مغازه دارمی گفت ترکیه ایه
مدلهای نیمه اسلامی!!!! هم هست
تازه من نرسیدم کل مغازه ها رو بگردم فقط از 3 تا مغازه پرسیدم

فقط یک سوال آیا داشتنش برای کسی که زیاد شنا بلد نیست توی سفر دبی مفیده؟
مامان بهداد اتفاقا منم تو بازار نایف دبی نیمه اسلامیشم دیدم!! تا زیر زانو بود مایو!
اگر تصمیم داری بری پارک آبی و نمیتونی به مایو معمولی یا بیکینی بپوشی خب بدردت میخوره!!
ولی اگه نخوای بری شنا خب چکاریه که آدم اینهمه پول بده جاش؟؟
نادین جان
ما 12 مهر انشااله می ریم دبی

می خوام تو این مدت این تاپیک رو کامل بخونم و اطلاعات مفیدش رو یادداشت کنم( البته اگر پسرم وقتی برام بزاره هههه)
سوالم اینه که اگر نخوام شنا کنم مسخره نیست کنار ساحل با لباس معمولی بمونم؟
امیدوارم سفر خوبی داشته باشید.

نه عزیزم اصلا تابلو نیس!
چون جایی داری میری که نصف مردمش پوششی مثل عبا دارن!!و خب طبیعیه که اونا هم بخوان از دریا لذت ببرن!نتیجه این میشه که با لباس عربی هم میرن کنار آب!!!
اونجا همه جور تیپی میبینی!مثلا من خودم با اینکه اهل شنا هستم اما چندبار مجبور بودم فقط بخاطر دخترم که میخواست شن بازی کنه با لباس کنار آب بودم!!
اونجا بومیایی رو دیدم که با عبا و نقاب کنار آب اومده بودن .بین اونهمه آدم لخت!!!
دوستانه عزیز دبی کاملا میتونید آزادانه هر نوع پوششی که میخواینو انتخاب کنید

اتفاقا یکی از جاهایی که استفاده از حجاب حتی اگه چادر باشه اصلا غیر عادی نیست همین دبی هست چون خیلی از

خانمها اینجا خودشون از حجاب کامل استفاده میکنند
با سلام چند تا سوال داشتم

1- بانکها برای دادن ارز دولتی محدودیت سنی تعیین می کنند؟(برای گذرنامه جداگانه) می خواستم بدونم برای پسرم که زیر 2 سال است (23 ماه)می توانم ارز دولتی بگیرم؟

2- وزن باری که مجاز به آوردن هستیم به ازای هر نفر چقدر هست (آیا محدودیت سنی داره؟)

3- محدودیت سنی خاصی برای ورود به واید وادی وجود دارد؟
2706