2737
2739
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433364 بازدید | 3417 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممممممممممممممم بر دوستان خوبم منم 22 برگشتم خیلی عالی بود از همه شماها مخصوصا ردلاو عزیز به خاطر راهنماییاش ممنونم
طناز عزیزم وشوهرشونو دیدم و خیلی خوشحالم که تو این سفر با این زن و شوهر خوب وبا معرفت ومهربون دوست شدم...اما در مورد دبی به من و پسرم خیلی خوش گذشت و مخصوصا واید وادی پسرم میگفت اینجا شبیه بهشته ویکی از بهترین روزهای زندگیمه ..
تقریبا بیشتر جاها رفتیم(واید وادی .تور کشتی وسافاری و.رستوران آبشار ودوبی مول .ابن بطوطه و.بازارهاو........... به جز تور شهر ...
اما دوستان من با پرواز تابان رفتم چون ماهان 3شب و4 روز داشت و ما 4 شب و5 روز می خواستیم اما خیلی اشتباه کردم 2 ساعت موقع رفتن تاخییر داشت و2 ساعت موقع برگشت شب اول که رسیدیم هتل تقریبا ساعت12 بود همه لیدرا اومده بودند به جز لیدر من که یه ذره دلم گرفت ولی فردا صبح که موقع صبحونه اومد سراغم منم که از شب قبل دلم پر بود ازش به هیچ وجه هیچ توری قبول نکردم باهاش برم و حسابی حرصش گرفت وگفت باید تعهد بدی که اگه اتفاقی تو این تورها برات بیفته شرکت مسئولیتی نداره و..ولی خب من با این حرفها نترسیدم و همه جا با آقا یوسف میرفتیم واصلا اذیت نشدیم چون به مقه میبرد ومیومد دنبالمون..
هتلمون خیلی خوب بود وغذاهاشام خوب بود وشمائیل زاده اومده بود تو هتلمون که هر شب تو دیسکو میخوند ولی من به خاطر پسرم نرفتم
آقای ردلاو کاباره تهرانت جدیدا بچه نمیزارن کا اتاقی همونجا هست که بچه هارو پرستار نگه میداره ولی من حاضر نشدم این کارو بکنم ونرفتم وطناز جون وشوهرشم به خاطر ما نرفتن ودسته جمعی رفتیم رستوران آبشار در کل خیلی خوب بود وما با کلی اطلاعات رفتیم با اینکه بار اول بود که اینو مدیون شما دوستان خوبیم ...
2728
منم میخواستم همینو بگم چون منم که هر چی از فری شاپ خریدم فروشنده بهم قیمتشو میگفت بعد میگفت البته با 20% تخفیف میشه مثلا انقدر
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2738
نازی جون چرا عزیزم؟
میشه از تجربه تون بگی که چرا خوش نگذشته؟
شاید برای بعد که دوباره کسی خواست بره به دردش بخوره
یعنی تجربه بدی برات پیش اومد یا کلا خوشت نیومده از اونجا عزیزم؟
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
هانا جون یادته بهمن که درباره دبی حرف میزدیم دختری شما هنوز دنیا نیامده بود الان عکسش دیدمفکر کردم دیگه سایت نیمآیید قدم دختر خوشگلت مبارک خیلی خوشحال شدم اینجا دیدمت .دلم بریا ماه پیشونی هم تنگ شده فکر کنم سایت نیمیاد دیگه
2706