2737
2739
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433363 بازدید | 3417 پست
کاسپیان جان ساحل جمیرا من ماه پیش رفتم اونجا همه نوع مایو پوشیده بودن! حتی زنای عرب با لباس عربی و روبنده هم بودن که اومده بودن تو آب؟!!!! راستش کمی تعجب کردم که با این حجاب اصرار به شنا داشتن اونم بین اونهمه چشم چرون !!!
کسی هم گیر نمیداد بابت نوع پوشش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی نادین جون و ممنون از اقای رد لاو من هفته دیگه می خوام برم دبی نمی ذونم مایو چی بیارم
بازم من سوال داشتم شلمنده من با خودم می تونم قرص اهن و ویتامین b complex بیارم ؟کلا اوردن قرص ویتامبن مشکلی داره مثل مولتی دیلی..؟
و اگر محصولات lierac , bioderma بخوام از کجا بگیرم ؟و لوازم ارایش ؟پاریس گالری کدوم مال خوبه برم؟
2728
سلام دوستان عزیز
من احتمالا تعطیلات عید غدیر رو می خوام برم دبی چند تا سوال دارم اگه کسی کمک کنه ممنون می شم:
1. من کلا 4 روز اونجام و فکر کنم 1-1.5 روز واسهخرید وقت داشه باشم بنابراین نمی تونم همه جا رو ببینم. سایت مرکز خریدهایی مثل برجمان و دبی مال و امارات مال و سیتی سنتر رو نگاه کردم برندها تقریبا مشترکن، ولی اینجا دیدم دوستان گفتن دبی مال گرونتره یا امارات مال ارزونتره. مگه قمیت برندها تو مالهای مختلف با هم فرق داره؟؟ جای دیگه من همچین چیزی ندیدم.
2. وایلد وادی بهتره یا پارک آبی آتلانتیس؟
3.به نظرتون با وجود وقت محدود استفاده از تاکسی بهتره یا مترو، مترو احتمالا ارزونتر در میاد ولی ممکنه وقت بیشتری بگیره در عین حال اگه اونجا ترافیک مثل تهران باشه مترو می تونه سریعتر باشه....

ممنون می شم راهنمایی کنید.
خواهش میکنم کاسپیان جان
باران خانوم اصلا ترافیک اونجا رو با تهران مقایسه نکن!! واسه همین 4روز از لحاظ وقت به صرفه ترین وسیله تاکسیه عزیزم.
وایلد وادی از آتلانتیس بهتره از لحاظ هیجان بازیها.
در مورد برندها هم بگم که تا اونجایی که یادمه همه قیمتها یکی بود تو مالهای مختلف!
2738
هدی خانم امیدوارم که تشریف بیاریدو خوش هم بگذره بهتون
اول اینکه وابلد وادی یک دنیا دیگه هست و عالیه حتما وایلد وادی برید

برندها هم قیمت و یک قیمت هست اما میتونه جنسهاشون یکی نباشه مثلا تو دبی مال همیشه جدیدترین و به روز ترین محصولات برندها و هستو تو مالهای دیگه میتونه اجناس ارزونتر همون برند هم باشه منظور دوستان این بوده

ترافیک دبی اینم از اون حرفهاستا

این بنده خداها ترافیک تهرانو ندیدن به ترافیک پشت چراغ 2 دقیقه ای ترافیک میگن البته زیاد بود اما با بزرگ راهای جدید کلا خلوت تر شدن دبی اوضاع بهتره حتما از تاکسی استفاده کنید
سوال منم میشه چواب بدینن
من با خودم می تونم قرص اهن و ویتامین b complex بیارم ؟کلا اوردن قرص ویتامبن مشکلی داره مثل مولتی دیلی..؟
و اگر محصولات lierac , bioderma بخوام از کجا بگیرم ؟و لوازم ارایش ؟پاریس گالری کدوم مال خوبه برم؟
ابن بطوطه از نظر قیمت چطوره؟
ikea کدوم نمایندگی برم ؟
برای کرایه کردن ماشین با راننده میشه زاهنمایی کنین
مرسی
خانم کاسپین درباره ریز اون قرصها نمیدونم چون لیست دقیقشو من ندارم

بایودرما و لیراک هم تو داروخانه ابن سینا تو مالها هست

قطعا بهترین و شیکترین پاریس گالری دبی مال هست البته دوستانی که از ایران میان پاریس گالری سیتی سنتر رو چون فروشنده ایرانی داره خیلی دوست دارن

ایکیا هم فستیوال سیتی خوبه
ماشین با راننده مییتونید اجار کنید و ماشین های لاکچری گرون در میاد و از نظر من ارزشی نداره من خودم ماشین خاصی دارم اما اصلا اینجا مهم نیست و ارزش خاصی نداره وقتتونو به نظر من برایه چیزهایب بهتر بزارید
مرسی برای همسرم می خواستم چون خیلی علاقه داره برای خرید بین اماران مال این بطوطه و سیتی سنتر کدوم وقت بذارم (من توانایی خربدم در حد ونک تندیس گلستان (زیاد دنیال مارک نبیستم))
ترمینال 4 فرودگاه هم فری شاپ داره؟
ببخشید مرتب سوال می کنم
2706