2733
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433360 بازدید | 3417 پست
آآقای هادی مرسی از راهنماییتون. من دوست دارم هتل تو بردبی باشه. اما از آنجایی که به مرکز شهر و سنترها دوره پس دیره بهتره. ولی من هدفم از اومدن به دبی گشت و تفریح نه خرید آنچنانی . پس با این حساب بردبی باشه بهتره نه؟درست میگم؟ قرار بود چند تا هتل خوب که بی بی سیتر داشته باشه معرفی کنید. اگه ممکنه البته. ممنون
تمامه هتلهای 5 ستاره و 4 ستاره دارن اما من هتل پیشنهاد نمیدم کلا بخدا

اینا رو میگم خودتون تحقیق کنید و اما هتلی که شرکت خودمون باهاش کار میکن رو نمیگم

تاج پالاس- مون پیک-شرایتون دیره-هیلتون دیره - سیتی سیزن -روز روتانا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
از دوستانی که جوابم رو دادند ممنونم در ضمن آقای red love من از راهنماییاتون در مورد سفر به دبی خیلی استفاده کردم بازم ممنونم یه سوال دیگه این که در مورد du که فرمودین چیه و چطور و از کجا تهیه کنیم هزینش چقدره؟ واینکه ما میخواستیم روز دوم پارک آبی و سافاری بریم به نظرتون وقت میکنیم تو یه روز و خسته کننده نمیشه اینطوری؟
2738
امارات 2 نوع خط داره اتصالات , du

برایه دوستانی که مکالمه بین المللی بیشتر دارن با ایران du بهتره رمز شارژ بین المللی رو میزنید شارژ بیشتری بهتون میده تو خروجی فرودگاه و توی مالها و فروشگاهاهی میدان جمال هست اما کپی پاسپورت میخواد سعی کنید از همون فرودگاه بگیرید

قطعا نمیتونید تو یک روز هر 2تا رو برید هم وقت نمیکنید و هم خسته میشید شدید
من قیمتهایه دقیق duرو نمیدونم و الان فکر کنم 60درهمه خریده سیم کارتش

اینکه هتل چه قدر مهمه همون داستانی هست که من هیچ وقت هتل پیشنهاد نمیدم چون تو تفکرات هر کسی خیلی تفاوت داره این داستان
2706