2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433311 بازدید | 3417 پست
یه سوال

میخواستم اگه میدونین یک دوتا بیمارستان خوب و استاندارد در دبی برای مواقع اورژانسی بهم معرفی کنین ..

===================

شیرین جان

حراج تا 31 اگوست هست.
================

ممنونم از همه کسانیکه تو این تاپیک جوابگو هستن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
شیرین جان به نظرم کلا بی خیاله هتل گرفتن از ایران شو عزیزم
باید بری تو نت و تو سایت خود هتلش برو و اونجا تاریخ بدی قیمت اصلی رو بهت میده ولی به نظرم هتلایی که تورای ایرانی میبرن شاید جا نداشته باشه چون تور خریده
اما راجع به بلیط 270 تومان قیمت بلیط و ویزا با تابان و کیش ایر هستش و با ماهان و ایران ایر گرونتره (چون نمیخوام باهاشون برم قیمت ندارم)
من حساب کردم تفاوت کلی قیمت ها برای هر نفر اگه با تور بگیریم یا خودمون بریم 30 - 40 تومانه (اگه کسی راه مناسبتری بلده لطفا راهنمایی کنه )
چون به هر حال بلیط و ویزا رو باید از آژانس بگیریم و به منبع اصلی وصل نمیشیم :)
سلام شیرین جون منم دیروز رفتم تور دبی گرفتم برای 3 شب با پرواز ماهان هر نفر 425 تومن و چون هتل توی دبی میتونی خودت بعدش مناسب پیدا کنی با تور برو و پروازتو تمدید کن و 3 شب دیگه یا 2 شب دیگه هتل بگیر اگه خواستی تلفن آژانسو بهت بدم خانمه خیلی قشنگ و با حوصله راهنمایی میکرد منم اول میخواستم بلیط و ویزا بگیرم و برم اونجا هتل بگیرم اما بلیط و ویزا جدا اینجا با پرواز ماهان میشد 370 تومن یعنی الان که من تور گرفتم 55 تومن برای 3 شب دادم که منطقی تره با این وضع قیمت بلیط و ویزا بعد اونجا میرم 3 شب دیگه هتل میگیرم
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2728
در ضمن هتل صبحانه و ناهارم رو خدماتش هست
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
آقای رد لاو و رونیکا و عشق سبز جان مرسی از جواب هاتون لطف کردین

یاسی جون میتونم بپرسم چقدر شد هزینه و آیا با تور گرفتن اگه میشه در مورد هزینه و کدوم پرواز می خواین برین

کمی توضیح بده .......راستی بهتون خوش بگذره

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
بازم سلام کسی که جواب منو نداد بنجا جان من با تور پرواز ماهان 2-ترنسفر فرودگاه و صبحانه و نهار برای 3 شب هتل رز ریحان گرفتم نفری 519 لطفا یکی به منم جواب بده در ضمن سیم کارت دبی کی میدونه چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طناز خانم به یکی از آژانسها مراجعه کنید پاسپورتتونو ببرین تسکن میکنه براتون وزا در میاره عادی 1 هفته فوری2 روزه خیلی فوری24 ساعته
اصلا راجبه هتل خودتونو ناراحت نکنین راحت میتونین پیدا کنین
سافاریم فوق العاده امنه مطمئن باشید
خانم شیرین اولا من هیج وقت نگفتم که اگه خودتون بیاین به صرفه تره در صورتی که گرونترم نیست اما نه مقایسه با سایت بریم سفر بلکه با واقعیت
اما به نظر من به فرض اینکه کله سفر در انتها بدون تور کلا شاید 1000 درهم بیشتر بشه اما ارزش داره
خانم یاسی هتله رز روتانا یکی از هتلهایه خیلی خوبه هیچ مشکلی از بابته اون ماسئلی که گفتین ندارین در ضمن دوستان
ایرانیهای دبی بیشترین احترامو تو دبی دارن چون تمامه سرمایه دار ها و مشاغل برا ایرانیهاست و اصلا به ایرانیها برای کارهای چیپ ویزا نمیدن
خانم پریسا 55 تومان برای یک نفره و شما احتمالا 2 نفرینو برای یک اتاق 110 تومن معادله 350 درهم دادین در صورتی که اون اتاق الان شبی 150 درهمه
دوستان توجه کنید تمامه اتاقهای دبی 2 نفره است
الهام خانم قیمت سایته بریم سفر خیلی بالاست
برای رزرو هتل از قبل 2 تا هتله خوب رو تحقیق کنید و اولویت بندی کنید بعد برین دبی حتما با یکی از اونها به توافق میرسی فقط تو تایم عید فطر و کریسمس یکم فرق میکنه که اگه خواستین اونم بعدا عرض میکنم
2706