2410
2553
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433061 بازدید | 3417 پست

moni
1389/10/11 6:18 ب.ظ

ببین هتلهای دوبی نسبت به پولی که می گیرن اصلا کیفیت ندارن..مثلا هتل فورچون که 4* است با 3 * هایی مثل دریم پالاس وکامفورت این تفاوتی نداره..غذاهای هیچکدومو نمیشه خورد چون آشپز ایرا نی ندارن و طعم و ادویه غذاها اصلا با ذائقه من یکی که جور در نمیاد...در هر صورت چون غذا رو بیشتر بیرون می خوری و فقط شبها تو هتل هستی به نظرم پول زیاد بابت هتل دادن اشتباهه.

الهام
1389/10/12 9:28 ق.ظ

هتل سیتی سیزن که نزدیک سیتی سنتر هست . 4 ستاره تاپ . خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییی عالی بود . من هم یک پسر 15 ماهه دارم که هتل و غذاش برام خیلی مهم بود . و غذاهاش بسیار متنوعععععععععع و عالی بود . من از همش به پسرم دادم . شدیدا پیشنهاد میکنم این هتل رو من هم با پرواز ماهان و 4 شب اقامت نفری 650 دراومد ( البتهبخاطر تعطیلات ماهان 150 تومان گرون کرد ) یعنی غیر تعطیلات نفری 500 در می اومد .
لباس بچه بااینکه حراج نداشت قیمتاش خیلی بود . ولی سایر لباسها بنظر من گرون بود . هر چند که من وقت نکردم خیلی بگردم . پیشنهاد میکنم حتما دبی مال و ابن بطوطه رو کامل بگرد . موفق باشی

عشق سبز
کاربر تایید شده*
1389/10/12 6:00 ب.ظ

دوستان من بیشتر از 20 با ررفتم دبی و اگه بازم برم بین این همه هتلی که رفتم بازم میرم هتل سیاج.جای خوب غذای خوب سرویس خوب. دوستانی که بچه کوچولو دارین حتما کالسکه ببرین چون پیرتون در میاد.از لوازم داخل یخچالهای هتل ها استفاده نکنین چون تقریبا 3 برابر سوپر مارکت هست.فروشگاههایی هم که من همیشه میرم مرکز خرید امارت مال-مرکز خرید برجمان-مرکز خرید لامسی پلازا-مرکز خرید سیتی سنتر-مرکز خرید القریر و اگر میخواین سوغاتی بخرین که قیمت ارزونتری داشته باشه فروشگا ه القبائل .مثلا من هر وقت تو ایام ژانویه رفتم تو تمام این مرکز خرید ها نمایندگی های زارا نکست مکس بوسینی حراج داشتن و همینطوربقیه برند ها.رستوران آبشار و صدف رو حتما برین تو خیابون المکتوم هستن با غذاهای عالی رستوران
نگین
1389/10/13 3:05 ب.ظ

اطلاعات تکمیلی راجع به دبی :

مراکز خرید و لباس بچگونه :

مرکز خرید واتر فرانت سنتر لوازم و لباسهای بچه قشنگی داره و مارکدار ،اسباب بازی هم داره ،توش بولینگ و رستوران و .. حدود 600 فروشگاه داره

فروشگاه بعدی مرکاتو هستش نزدیک باغ وحش دبی ، خ ساحلی جمیرا

بیشتر پوشاک و کیف و کفش زنانه داره ، خیلی شیکه ، اینجا هم مارکداره بهت توصیه میکنم پوشاک و مایوهای مدا

برزیل رو ببینی

لامسی پلازا هم خوبه مارک مادر کر (Mother Care)داره ، پر وسایل نی نی ومامانه ، خیلی خوبه همه چیز داره تازه به ازای خریدت جایزه هم میدن ،آدرسش منطقه عود میثا خ زعبیله

وافی سیتی هم خوبه تو خ القطاعیات

بازار مرشد هم هست که اکثر فروشگاه هاش مال ایرانیا هستش

مرکز مال امارات هم خوبه ، من جاهایی مثل دی تو دی و... نمیپسندم .چون جنسهاش مرغوب نیست

.فصل حراجی هاش ............اواسط تابستون و یک بار هم ماه بهمنه ، البته یه فستیوال هم دارند که تو عید فطره

، ولی معمولا در هر موقع از سال بعضی از فروشگاه هاش حراج دارند .

غذای دریای دوست دارین ، رستوران پیر چیک برین ، محشره با نمایی بسیار زیبا از برج العرب .

مراکز تفریحی :

پیست اسکیشون خوبه ، توش رستوران هم داره و بهتون وسایل اسکی رو اجاره میدن .

اتوبوس شگفت آور : اول تو شهر حرکت میکنه بعد میبرتون منطقه خور دبی تو رودخونه . بد نیست البته جلیقه نجات هم بهتون میدن .

محوطه پارک ساحلی جمیرا هم قشنگه ، باغ وحش دبی هم بر دبی جاده ساحلی جمیرا هست .

پارک آبی واید وادی هم خوبه اونم تو جاده ساحلی جمیرا هست .

الهام
1389/10/15 2:36 ب.ظ

بچه ها یک اطلاعات اندکی هم من بدم .
از اینجا دلار بببرید اونجا چنج کنید . به صرفه تره .
قبلا هم گفتم ولی بازم میگم که کسانی که دنبای لباس مارکدار برای بچه هست ند فقط برند دبی مال طبقه 2 یا 3 همه مارکهای لباس بچه کنار هم هست .
بازار ابن بطوطه رو حتما برید . تقریبا همه مارکهای خوب رو داره .خیلی هم دیدینی هست . فروشگاه مکس هم عالیه .
اگر با بچه میرید حتما تنقلات و خوردنی مخصوص نی نی رو ببرید چون اونجا تو بازارهاش هیچی برای خوردن اونم برای نی نی وجود نداره . حتی آب !!!مثلا من شکلات و بیسکوییت و این چیزا از اینجا بردم اونجا خیلی بدردم خورد وگرنه بچم هلاک میشد از گرسنگی !!
بازار اوت لت (out let ) به هیچ عنوان نرید بسیار دور و خارج از شهره . خیلی خیلی خیلییییییییییییییییییییییییی هم گرونه . اصلا نمی تونید نگاه کنید . یک تاپ آشغال که من حاضر نیستم تو خونه هم بپوشم 45 هزار تومان !!
بازم میگم که هتل سیتی سیزن عالیییییییییییییییییییییی بود . در منطقه دیره نزدیک سیتی سنتر هست و به همه بازارها بجز ابن بطوطه نزیدکه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روناک خانم بابت کامنتی که از خانم moni گذاشتین جسارتا من اینو بگم که دوستان دلیلی که من چند بار گفتم که سعی کنید با تور نرین دبی همینه
این هتلها و هتلهای از این قبیل بیشتر هتلهای توری و چارتر هستند در صورتی که دبی شهر هتلهاست و به نظر من سعی کنید برای آرامش ولذت بیشتر از سفرتون هتل خوب انتخاب کنید
سلام بچه ها من 29 مرداد دارم میرم دبی،امروز رفتم تور گرفتم البته هتلش 3 ستارست اسمش دبی پالمه نمیدونم چطوریه میترسم بد باشه کسی چیزی میدونه کمکم کنه؟
من هتل گرونتر نخواستم چون نظرم اینه که آدم میره دبی تفریح بکنه نه اینکه تو هتل بمونه هتل رو فقط برای خواب میره اما خوب نمیشه تمیز و مزتب بودن هتل رو نادیده گرفت من از این نظر نگرانم که نکنه تمیز نباشه
راستی از نظر نزدیکی به مراکز خرید و رفتن به ساحل چطوریه؟
اگر هم بتونین بهم بگین برای یک خرید خوب و قیمت مناسب کجاهای دبی برم ممنون میشم خیلی خرید برام مهمه ولی نمیخوام خیلی گرون باشه در حد نرمال و معمول باشه و مکدونالد نزدیک به هتل کجا هست؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم سرتونو درد آوردم ولی چون اوبین تجربمه اصلا نمیدونم باید چی کار کنم؟
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2456
راجع به مراکز خرید همه پستها رو خوندم دستتون درد نکنه خیلی جامع و کامل بود
اما راجع به هتلمون همنوزم نمیدونم تمیز و مرتبه و نزدیک به مراکز خرید یا نه؟
منم راجع به دلار و درهم نمیدونم شک دارم بعضی ها میگن درهم و بعضی ها دلار چون باید کمی تو هزینه هام صرفه جویی کنم میپرسم،دلار به صرفه تره؟یعنی فروشگاهها و سافاری و وایلد وادی دلار قبول میکنن؟
و یه چیزه دیگه اینکه نمایش دلفینهاشو ارزش داره بری؟

تو رو خدا جواب بدین به کمکتون احتیاج دارم
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
بابا درسته من تازه واردم ولی به کمکتون خیلی احتیاج دارم :(
سلام خانم پریسا اول از همه که خونسرد باشین تا از سفر لذت ببرین
در مورد هتل دبی پالم هتلی 3 ستارهای که در خیابان المطینه است و تقریبا مراکز خرید و مالها بهش نزدیکه
هتل دارای چند تا دیسکو مختلفه که یکیشم ایرانیه و خواننده های معروف رو میاره اینو گفتم که اگه تا بعد از عید فطر میمئنین اتاق در طبقات بالا بگیرین که اذیت نشین
نمیخوام ناراحتتون کنم اما توقع هتل جدید و مدرن رو نداشته باشید هتل قدیمیه که البته بازسازس شده
به هر حال دیگه سعی کنید بهش فکر نکنین و خوش باشین
2714
خرید هم اگه جنسهای مارکدار میخواین که دوستان تقریبا همه جا رو گفتن اما خ المطینه نزدیکه میدان ماهیه و یه مرکز خرید ایرانی تقریبا تازه افتتاح شده که من شنیدم بد نیست به نام دکی استار
توجا کنید که دلار هاتونو حتما در دبی تبدیل به درهم کنید که نزذیکترین و معتبر ترین صرافی به شما میدان ماهی صرافی الانصاری هستش هر 100 دلار 369 درهم
مک دونالد هم تو اکثر مالها هست خیالتون راحت
بازم اگه سوالی داشتین در خدمتم
آقای رد لاو و عشق سبز عزیز
سلام
از بابت اینکه سوالات منو جواب دادید سپاسگذارم

اما یه چند تا سوال دیگه برام پیش اومده :

1) من اگه بخوام با تور نیام خودم بیام باید اول چیکار کنم ؟ چه جوری ویزا باید بگیرم ؟ نیام اونجا هتل مناسب گیرم نیاد

2) لطفاً چند تا هتل سه ستاره خوب لطفاً به من معرفی کنید که نزدیک مراکز خرید و وسط شهر باشه ممنونم
سلام دوستان عزیز
اول میخواستم از اینکه وقت میذارین و همه رو راهنمایی میکنین ممنون
من چندتا سوال داشتم
اول اینکه با پیشنهادی که میدین که بدون تور بیایم دبی مثلا برای هتلی مثل سیتی سیزن و پرواز ماهان چقدر توی هزینه 550 تومنی که تور داره میشه صرفجویی کرد؟
اصلا هتل سیتی سیزن هتل خوبیه؟ و توی این رنج قیمت پیشنهادتون برای هتل چیه؟
باید از اینجا هتل رزرو کنم؟
برای گرفتن ویزا چقدر زمان لازم داریم؟
یه دختر 9 ساله دارم چه تفریحاتی به دردش میخوره؟
ممنون از راهنمایی شما
دوستان گل من یه سوال دیگه هم دارم

من خیلی دوست دارم سافاری را برم اما از اونجا که ترسو هستم ههههههههههههه

یه کم نگرانم ماشین چپ کنه آیا تا حالا سابقه حوادث در سافاری بوده ، تا حالا کسی براش اتفاق ناگوار افتاده
آقای ردلاو- روناک جان و عشق سبز عزیز( البته اگر گرفتار مهمانها نیستی)
الان رفتم توی سایت رزرو هتل ( بریم سفر) برای 4 شب هتل سیتی سیزن برای 3 نفر بهم قیمت داد 1.320.000 تومان
زنگ زدم گفتم بلیط دبی از 270 تومن شروع میشه
خوب با این حساب و احتساب پول ویزا اگر با تور برم که ارزونتر تموم میشه
میشه لطفا راهنمایی کنین؟
با سلام عشق سبز عزیز و اقای رد لاو من وهمسر و دختر5 سالم 3 روز دیگه میایم دبی هتل رز رتانا چند تا سووال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید 1-ایا خدمات هتل برای کسایی که با تور میرن در حد قابل قبولی هست 2-ما از استخر هتل میتونیم استفاده کنیم 3- استفاده از مترو به چه صورت هست 4 -رفتارشون با ایرانیه چطوره 5- من زبان انگلیسیم دست و پا شکسته است به مشکل بر نخورم مرسی اگر راهنمایی کنید
2706