2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433239 بازدید | 3417 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من اومدم.....
خوب اول از همه آقای رد لاو میبینم که شما هم در مورد سان اند سند همین نظر رو دارین..یه ذره خیالم از خودم راحت شد که نکنه سلیقه شخصی منه و الکی بچه ها رو منصرف نکرده باشم....حالا با قاطعیت میگم که خیلی از هتل های دو ستاره دوبی از سان اند سند بهترن....
بچه ها چه خبر؟کیا دارن میان و کیا بعداز ماه رمضون میان؟
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
سلام به همه ..عشق سبز جون ما هم بعد ار ماه رمضون میام ده شب ..هتل یه هتل چهار ستاره به اسم کلاور کریک که گویا هتل اپارتمانه گرفتیم...البته من دفعه صدمه میام دوبی همسرم سفر کاری میاد منک میام همیشه...با یه اژانسی که تو خود دوبی هماهنگ می کنیم..اما به نظرم قیمتها رو خیلی بالا مبگه مثلا رز روتانا رو پرسیدیم ازش برا نوزده شهریور شبی ٦٨٠درهم گفتخ..در حالیکه تو نت سرچ می کنم برا اون تاریخ خیلی ارزونتر زده!!!!!!ما چون تعداد روزهایی که می مونیم زیاده نمی تونیم تور و اینا بگیریم ..یه بارم با اژانس رشا پرواز گرفتیم بیچارمون کرد نتونیت ویزا رو به موقع بگیره و مجبورمون کرد کلی خسارت هتل وپرواز بدیم....حالا یه سوال اگه از اینجا هتل نگیریم و بیایم اونجا خود هتل اتاق بخوایم خیلی گرون میفته چون میدونم یه چیزی به اسم واکینگ لیست هست....
خانم نینی اینجا خیلی برای مشاغل خاص و افراد خاص صاحبانه مشاغل حاضرند برای اقامت همراهه کار اقدام کنند اینجا باید اول اقامت داشته باشی بعد راحت تر میتونی کار پیدا کنی و مشغول شی
سلام دوستان ......

مرسی بابت نکات مفید این تاپیک و از شما دوستان عزیز که وقت میزارین و با دقت جواب میدین

یه سوال داشتم تازگیها کسی با دلتابان دبی رفته ......

من چند سال پیش ازشون تور دبی گرفتم خیلی افتضاح بود و در حقیقت اون چیزی نبود که اینجا برات توضیح می دادن

و اصلا هم باهاشون خوش نگذشت خیلی لئیدرشون بینظم و بی مسولیت بود

حالا می خواستم ببینم کسی راضی بوده چون اینجا ازش اسم برده بودین

یه سوال دیگه عشق سبز عزیز برای بعد از ماه رمضون بلیت رفت و برگشت خالی با امارات چقدر در می یاد

شما خبر دارین و اگه بیام می تونم خودم هتل بگیرم .......

چون تور نمیخوام

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
بنجا جان

من تا حالا زیاد با دلتابان رفتم سفر این سری هم با دلتابان دارم میرم دبی .. فقط 1 بار سر تایلند اذیتمون کردن ..ولی دبی اولین باره دارم باهاشون میرم ولی در مجموع همیشه راضی بودیم از شون ...
سلام روناک جون...فردا بالاخره خواهرم و دوستام میان پیشم...این یکی دو روزه جلسه داشتیم و کلی کار داشتم..خدا رو شکر قرارداد بستیم با طرفهای ایتالیایی مون....جلسه هامون هم تو اتاق های میتینگ همین هتل خودم که هستم یعنی رز ریحان روتانا بود..خیلی خوب بود..کلی خوششون اومده بود
بنجی جان قیمت دقیق ندارم..تو نت سرچ کنی فکر کنم قیمت بلیط امارات دستت بیاد..
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706