2703
2553
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433061 بازدید | 3417 پست
خوش به حالت درنا جون . ما سه شب و چهار روز می ریم . رفتمون 7 صبحه برگشتمون 10 شب. به خاطر همین همش فکر می کنم وقت کم می یاریم. هتلمون رز ریحانه.
عشق سبز جون کارفور توی امارات مال هم شعبه داره؟ کدوم قسمت امارات مال می شه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آوا جون من تا حالا گرین هاوس ودی تو دی نرفتم.....

مرمر جون به بچه های 2 تا 12 سال 500 تا ارز تعلق میگیره حتی اگه رو پاس شما باشه.

نه خیلی دوست داشتم ایکیا برم ولی به قول عشق سبز عزیز هر وقت میرم باز وقت کم میارم برای این جور مراکز
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2456
روشنک گشت شهری بنظر من وقت تلف کردنه.من دقیقا نمیدونم کتباره تهران کجاست شاید دوستان دیگه بتونن راهنماییت کنن.

چون پاساژهای دبی حسابی بزرگن یک روز کامل هم بخوای برای هر کدوم وقت بزاری بازم نمیتونی کلشو بگردی .
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
سلام میترا جون. پس من حسابی وقت کم می یارم. به نظرت چه جوری برنامه ریزی کنم؟
صافاری و وایلد وادی و سیتی سنتر و امارات مال و دبی مال و لامسی پلازا و دی تو دی می خوام برم.
به نظرت می تونم؟
هدی جون تمام شعبه هاش تو مال های بزرگ بچه گونه هم داره

آوا جون کارفور تو امارات مال طبقه همکف یا G هست لاین آخر کنار بی بی شاپ
2714
آوا بنظرم اگه دی تو دی میخوای بری و فکر میکنی وقت کم بیاری همون سیتی سنتر رو برو و قید امارات مال رو بزن چون اگه امارات مال رو فقط برای خرید میخوای بری تمامی برندهای اونجا رو سیتی سنتر هم داره.

پس تصمیم بگیر یا امارات مال روبرو یا سیتی سنتر
میترا جون هتل ما نزدیک امارات ماله نه سیتی سنتر. ولی دوست دارم سیتی سنتر رو هم برم.
لی لی جون ما سه شب و چهار روز می ریم. بیشتر از این نمی شد. بهمون مرخصی نمی دادن. شما هم رز ریحان بودین درسته؟
2706