2737
2739
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433364 بازدید | 3417 پست
فرناز جون تا 5 بهمن فستیوال و حراج هست ایشالا بتونی برنامه تو ردیف کنی برید .

هتل ما پولمن امارات مال بود یکی از 2 هتل خود امارات مال 4 ستاره تاپ هست ولی از هتل پارسالمون که امواج روتانا 5 ستاره بود تو جمیرا بهتر بود........1سال ساخته شده خیلی شیک و تمیز وآروم.......صبحانه عالی همه چیز خیلی خوب بود.

راستش من ایندفعه قصدم فقط خرید بود برای خودمون........تفریح هم اسکی دبی رفتیم که بچه های من خیلی دوست داشتن البته ملودی رو چند باری برده بودم ولی آرین اولین بارش بود وخیلی کیف کرد.زیر 3 سال راه نمیدن

با بچه ها کید زانیا تو دبی مال رفتیم یه شهر بازی با تفریحات و تجربیات جدید و جالب بود

برای پارک آبی هم سرد بود ونرفتیم
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روشنک جون بدون بچه میتونین از وقتتون حداکثر استفاده رو ببرین و4روز خوبه فقط برنامه ریزی کنین برای جاهایی که میخوایین برین.

اسکن چشم هم ضرری نداره
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
عشق سبز جون 3 ساله که خوبه این اروپایی ها بخدا بچه 5 ساله گنده رو انداخته بودن تو کالسکه بچه هم حالشو میبرد:)))
2731
آره لی لی جون برشکا هم هر دو بازار شعبه داره .لباس های خوبی هم علاوه بر کیف و کفش داشت
آره دیدی میترا جون..بچه های گندشون رو میشونن تو کالسکه..خوب معلومه بچه هه نشسته اون تو و هی نغ نمیزنه به جونه مامان باباش..اونام راحت میچرخن و گردششون رو میکنن..کار خوبی میکنن به خدا
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2738
مامان لیلا جون کیدزانیا یه شهر بچه هاست در واقع طبقه بالای امارات ماله ورودیش برای هر کس حدود 120 در هم هست

بچه ها اونجا با شغل های مختلف آشنا میشن وتجربه میکنن داخلش خیلی قشنگه عین یه شهر واقعی تو ابعاد کوچیک و فانتزی

داخل برای هیچ کدوم از شغل هاش پولی نمیگیرن فقط برای پیتزا فروشی پول میگیرن چون بعداز اینکه بچه ها پیتزای مورد علاقه شونو پختن میدنش به خودشون.

تو هر قسمت هم پول های الکی دارن که به بچه ها میدن تا جمع کنن وبعدا بتونن از همون داخل یه چیزهایی بخرن مثل تیکت های سرزمین عجایب
اینم سایتشه :
http://www.thedubaimall.com/en/entertainment/entertainment-section/kidzania-entertainment.html
پیشنهاد میکنم اگه بچه بالای 3 سال داریدحتما برید خیلی تجربه جالبیه و خیلی اون تو رویایی وقشنگه
من ۵شنبه دارم میرم دخترم ۷ ماهشه
۴شب و ۵روز داریم میریم
بیشتر میخوام تفریح کنم
کمتر خرید
به غیر از پارک آبی و صحرا دیگه جاهای خوبش کجاست؟
رستوران زیر آب داره دبی؟
کسی میدونه ورودیه برج
العرب چقدره؟
ارزش داری بری توش؟
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
2706