2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433239 بازدید | 3417 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاریس گالری گرون نیست به قیمت تک فروشی در تمامه دنیاست

من که پیشنهاد میکنم اگه خرید دارین انجام بدین در ضمن پاریس گالری سیتی سنتر فروشنده ایرانی زیاد داره خیلی خوب راهنماییتون میکنن
مهسا جون از کدوم هتل وایلد وادی رو خریدی؟فقط به کسانی که تو اون هتل بودن داد یا مثلا ما هم از هتل دیگه ای بریم میده؟
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2728
پریسا جوت شک نکن اژانس خالی بسته،مگه اینکه از اخر تیر به اینور خسارت کم شده باشه که اونم محاله!!!زیاد میشه که کم نمیشه!!!هدفشونم پول اضافه گرفتنه و الاف شدن مردم..پروازهای غیر چارتر چهارصدو خورده ای در میاد ما برای شهریور رزرو کردیم..خیلی زور داره اما اصلا حوصله قرو اطفارهای دفتر ماهان دوبی رو ندارم....در ضمن سه شب برا دوبی واقعا کمه،انقد اونجا ادم اینور اونور می پره و خرید داره فقط خستگی راه به تن می مونه..ضمن اینکه پول هتل معمولا خیلی زیاد نمیشه...
آقای رد لاو من هنوزم متوجه نشدم
شما فرمودین باید بلیط برگشت ok بشه خوب ما میتونیم به جای 3 شب بعد برای 6 شب بعد ok کنیم یا حتما باید برای 3 شب بعد ok بشه؟
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
حرف شما درسته،آخه آژانس به ما گفت رسیدین دبی برین بلیطتونو ok کنین از اون لحاظ گفتم
ممنون واقعا از راهنماییهای خوبتون واقعا با حوصله جواب میدین دعا کنین بتونیم تمدید کنیم بلیط رو وگرنه 3 شب خیلی کمه،خیلی ناراحتشمو استرس دارم که نکنه نشه؟
ان شا الله که میشه اگه خواستین بیشتر بهتون خوش بگذره اولین کار همین استرسو از خدتون دور کنید
ببت جوابهام خوشحالم حالا که ایرانم ووقت بیشتری دارم بتونم کمک کنم امیدوارم وقتی برگشتم هم باز بتونم اگه کمکی از دستم بر میاد انجامبدم
مهسا جان فکر کنم شما یک شنبه رفتین واید وادی چون من تو سایتش که میخونم نوشته اگر یکشنبه برید بلیطش 165 درهم هستش که احتمالا هتل شما 170 داده بهتون
و اگر بیشتر از 10 نفر برین 1 تخفیف جدا میدن که بازم احتمالا کسایی که با تور هتل جمع میشن میرن اون تخفیفه میره تو جیب برگزار کننده تور و یه شبهایی هم مخصوص خانمهاس که اون هم ارزونتره :)
سلام به همه اقای رد لاو ممنون از راهنماییهای خوبتون
عشق سبز کجایی عزیزم حالا که من به کمکت نیاز دارم نمیای چرا؟
بچه ها کسی میتونه در مورد امکانات داخل اتاقهای کلاسیک رز رتانا به من اطلاعاتی بده البته بیشتر داشتن سشوار برام مهمه
2706