2737
2734
عنوان

همفکری برای مهمانی افطار

33229 بازدید | 15 پست
سلام دوست های خوبم
من پنج شنبه شب دو تا عروس رو هم میخوام پا گشا کنم هم افطاری بدم کمکم کنید که چه چیزهایی درست کنم بعد شام رو با افطار باید سرو کنم یا نه ؟
یه چیز سبک مثل پیش غذا واسه افطار درست کن شام رو یک ساعت بعد سرو کن اینجوری بهتره واسه شام خیلی چیزا میتونی درست کنی مثل زرشک پلو با مرغ باقالی پلو با ماهی یا ماهیچه . سوپ و از این جور چیزا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برو مامی سایت و اشپز انلاین یه بخش مخصوص سفره افطار هست. به نظرم شام وافطار باید با هم باشه.
سوپ یا آش
فرنی یا شله زرد
نون و پنیر و سبزی و گردو
حلیم بادمجون
کوکوی سبزی
پلو با یه نوع خورشت
زولبیا خرما
نه همش ها هر کدوم رو که دوست داشتی
من میخوم 2 تا مرغ درسته بپزم با بافالی پلو
قرمه سبزی
کشک بادمجان و دسر

سوپ جو خرما نان و کره پنیر و مربا و نان شیرمال و خامه هم برای افطاری میذارم

میتونی سالاد ماکارانی یا سالاد الویه هم درست کنی
سفره افطار را ساده بگیر و به نظر من شام و افطار را با هم سرو کن چون در غیر این صورت همه با نان و پنیر و افطار سیر می شوند و غذا ها می مونه.....
کلا همه چیز هم خیلی کم درست کن چون تنوعش زیاد می شه خواه نا خواه زیاد می شه و خورده نمی شه...
برای افطار بهترین گزینه
یک سوپ نسبتا رقیق
نان سنگک و سبزی خوردن تازه و پنیر و گردو و خرما( می تونی گردو رو چند ساعتی در آب بخیسونی که تازه تر باشه)
خامه و مقدار کمی از مربا های مختلف یا عسل با نان شیرمال یا نان قندی
شیر گرم یا چای کمرنگ و آبجوش ( بعضی ها عادت دارند به آب جوش)
زولبیا و بامیه هم نذار چون واقعا ضرر داره
شله زرد یا فرنی یا شیر برنج ( می تونی مثل ژله های دو لایه از ترکیب دو لایه شیر برنج و شله زرد استفاده کنی البته شیر برنج بهتره که روی شله زرد قرار بگیره)
البته من یک سالاد میوه هم پیشنهاد می کنم چون امسال ماه رمضان در تابستان هست و هوا خیلی گرمه سالاد میوه گزینه ی خیلی خوبیه ....
اینها برای افطار کافی هستند.... برای شام هم به نظرم بستگی به مهمونت داره من کمی باقالی پلو با گوشت یا ماهیچه رو پیشنهاد می کنم با خورش فسنجان....و به نظرم هیچ غذای دیگه ای درست نکن در عوض سالاد کاهو و شیرازی و ماست خیار و کمی ترشی بگذار....
قبول باشه
ذکر*بسم الله الرحمن الرحیم ، لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم ایاک نعبد و ایاک نستعین*برای رفع گرفتاری واندوه*شروع روز اول ماه مبارک رمضان

سلام دوستان عزیزم توی ماه بزرگی چون ماه مبارک رمضان ازدلهای بزرگ وپاکتون دعوت میکنم توی این ختم بسیارمجرب شرکت کنید......طریقه ختم گروه های10 نفره......روزی100 بار ذکر رو میگیم...وهر روز برای دوست عزیز وحاجتمندمون که نوبتشه جهت رفع غم واندوهش وحاجتروائیش دعا میکنیم

برای شرکت دراین ختم لطفا به این کلوب سربزنید واعلام حضور کنید تاواستون دعوتنامه بفرستم ...التماس دعا

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10959
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
**********استغفر الله ربی و اتوب الیه ******
***لا اله الاّ انت سبحانک انّی کنت من الظالمین***

گروههای30نفره و روزی100مرتبه درطول ماه مبارک رمضان

دوستان عزیزم برای شرکت درختم به این کلوب بیان واعلام حضور کنند تا براشون دعوتنامه بفرستم...التماس دعا
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10960
گرچه شب تاریک است دل قوی دارسحرنزدیک است…..
2706