2733
2734
با سلام من در سن 42 سالگی در حالیکه یه دختر 5 ساله دارم. علیرغم میل خودم و صرفا به خاطر علاقه شدید دخترم به داشتن یه بچه دیگه و نیز میل همسرم به داشتن بچه دیگه تئ شرایط سختی گیر افتادم. در حال بررسی و اقدام هستم. ازمایشات قبل از بارداری رو هم انجام دادم و همگی خوب بودن. یک ماه هم اقدام کردم ولی نتیجه نگرفتم. برای بارداری قبلی در همان بار اول باردار شدم در سن 37 سالگی. بعد دوباره دچار تردید شدم و چند ماهی است رها کردم . خودم فوق العاده ادم استرسی و نگرانی هستم برای بچه اولم از استرس زیاد بدون ازمایشهای غربالگری یه دفعه رفتم آمینوسنتز. الان خیلی مردد و مظطربم.
دوست من متولد 1349 هستش الان دخترش 4 ماهشه خدا رو شکر مشکلی نداره همین آزمایش های غربالگری رو انجام داد دکتر گفت باید برای اطمینان آمینیو کنه که انجام نداد ولی خدارو شکر نی نی سالم و سلامته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یکی از دکترها تا براش شرایط رو توضیح دادم یه حالتی گرفت و گفت وای حالا باید کلی مراقبت کنیم تا یه بچه منگول نیاری !!! خوب زودتر بچه دار میشدی!!! آخه دکتر حسابی الان من تو این شرایطم و باید طبق اوضاعم برام تصمیم درست بگیری با اما و اگر که مردم عوام هم میتونن بهم مشاوره بدن!!
2706