2733
2739
عنوان

زائوههای بیمارستان صارم بفرمائین داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 109282 بازدید | 393 پست
آریانا جون و مژی جون:

یک سوال داشتم. دکتر به من نگفت که برای اونروز صبح چه آمادگی های خاصی باید داشته باشم. فکر کنم یادش رفت. بعد بیمارستان به من گفت که باید یک روز زودتر برگه بستری رو بیاری تا برات توضیح بدهیم چی کار کنی. ولی دکتر گفت برگه رو همروز صبح بیار. الان گیج شدم. اصلا نمی دونم چه آمادگی خاصی باید داشته باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی بچه ها دکتر خوبی که لاپاراسکوپی کنه سراغ دارین؟ به اصطلاح دستش برای لاپاراسکوپی خوب باشه. در تهران باشه. برای یکی از بچه های سایت می خوام. طفلکی هرچی می گرده نمی تونه پیدا کنه. تاپیک هم باز کرده مثل اینکه کسی جوابش رو نداده. ممنونم.
2731
2738
نی نی جون مبارکه ؟پس نی نی تو هم بلاخره اومد توی بغلت ببخشید دیر تبریک گفتم چن روزی اینتر نت نداشتم و حسابی حالم گرفته بود . مبارکه بازم ترو خدا بیا عکس نی نی خوشگلتو برامو ن بزار
سلام . من تو هفته 29 هستم ، قصد داشتم تو بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کنم . ولی وقتی فهمیدم که تو بیمارستان صارم شوهر هم میتونه بیاد موقع زایمان ، تصمیم گرفتم که بیام صارم . کسی هست که الان تو آکوا شرکت کنه؟ اگر هست ممنون میشم که برام پیغام بذاره.
پریسا جون
من خودم البته حامله نیستم ولی دقیقا به خاطر همین علتی که گفتی صارم رو انتخاب کردم دکترم هم خانم دکتر نادری هست چون من علاقه به زایمان طبیعی به روش اپیدورال دارم ایشون هم تو این کار خبره هستن از بچه هایی که رفتن تا حالا بدی نشنیدم در مورد اکوا همه می گن خیلی مفید بود حتی اگه بتونی تو هفته 1 بار هم بری خیلی عالی هست و از این صحبت ها
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
2706