2737
2734
سلام من دو سال قبل باردار شدم اون موقع صبحا حالت تهوع داشتم ولی استفراغ نمیکردم الان که هفته 12هستم اکثرا گلاب به روتون بالا میارم پدر شوهرم میگه دختر داری ولی چند نفر گفتن خواب دیدیم پسر هست چون بارداری قبلیم پسر بود دلم میخواد پسر باشه یعنی شوشو عاشق پسره کیا این تجربه رو دارن یعنی هم تو دخترشون حالت تهوع دارن هم تو پسرشون ؟البته خواهر خودم همینطوری بود الان یه دختر یه پسر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت و درگیر جنسیت بچه نکن به وقتش میفهمی چیه مهم اینه صحیح سالم بیاد بغلت ایشالله در ضمن ببخشید این و میگمااا ولی پدر شوهرتون چه عین زنا به جنسیت نظر میده برام خیلی جالب بود
مگرمیشود زندگیت را بهم ریخته آفریده باشد...او خدای دانه های انار است...
2731
عزیزم خوب شما اجازه نده کسی در مورد جنسیت بچه شما نظر بده وا بچه برا شماست اونوقت اونا میخوان جنسیت دلخواهشون باشه همینکه خدا خودش شما رو لایق مادر شدن دونسته خودش کلیییییییییییی باارزشه حالا خودتونم هر جنسیتی دوس دارین ایشالله صلاح باشه خدا میده ولی اینکه یکی دیگه نظر بده و بخواد اون سنگین برا آدم
مگرمیشود زندگیت را بهم ریخته آفریده باشد...او خدای دانه های انار است...
2738
الان دیگه.نی نی جنسیتش تعیین شده و یا دختره و یاپسر سعی کن روی یه جنسیت تاکید نداشته باشید چون اگه نی نی جنسیتش اونی نباشه که دوستداری بعد شاید ناراحت بشی بگو همیشه اول سلامتیش مهمه
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
2706