2726
عنوان

قرمه سبزی با بادمجون

537 بازدید | 11 پست
سلام دیروز تاپیک زدم گفتم نهار چی دارین؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1084916&PageNumber=1 بعد من تصمیم گرفتم که برم قرمه سبزی با بادمجون درست کنم. همه دوستان پرسیدن چطوری درست میشه من نتونستم بیام و جوابتونو بدم شرمنده.
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
قرمه سبزی رو بدون گوشت درست میکنید ( پیاز و سیب زمینی و لوبیا و سبزی و سیر فراون) بعد که قرمه سبزیتون پخت و اماده شد قبل اینکه اجاق گاز رو خاموش کنید بادمجون سرخ شده رو میندازین تو قابلمه و در قابلمه رو میزارید و یه 5 یا 10 دقیقه رو شعله ی اتیش میزارید که بمونه. بعدشم نوش جون میکنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرمه سبزی فقط باید مزه قرمه سبزی بده
زندگی به من یاد داد اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد.......تا به من ثابت کند در تاریکی همه ما شبیه همدیگریم.......... www.manedarman.blogfa.com
2728
اتفاقا خیلی خوشمزه میشه . در مواقعی که گوشت نداشتین میتونین از بادمجون استفاده کنید زیاد نباید بریزید یه دونه رو کل قرمه سبزی کافیه. در مورد سیر فراون هم باید بگم ما کلا خیلی سیر میخوریم و من رو غذاهام هر چی باشه سیر میریزم .
قاصدک جون منم اول که خونه مادر شوهرم خوردم خوشم نیومد اما بعدش بهم چسبید این قرمه سبزی در مواقعیه که گوشت ندارید. شوهرم عاشق قرمه سبزی با بادمجونه .