2726
شوهرم چندماهه پیش بابام کار میکنه بابام برامون ماشین خریدو حقوقش مثلا ١ تومنه ولی هرروز دستی ازش پول میگیره خیلی.. مامانش گیر داد برو بر خودت پارچه بخر یجا هست قستی میده من قستاشو میدم منم گفتم به شوهرم فشار نیاد مانتو عیدمو بدم بدوزن ولی پارچه هام گرون شد ٢٠٠ تومن شد ٨٠ ایناشو شوهرم داد بقیشو مادر شرهرم بده بعد به من زنگ زده میگه به کسی نگو من پول پارچتو میدم تو از شوهرت بگیر بجاش یچیز دیگه بخر...بعد به همه گفت که اون پولو داده نمیدونم چجوریم به شرهرم گفت که کلی عصبانی بودو باهم دعوامون شد که چرا من رعایت نکردمو پارچه گرون خریدم...خلاصه کلی دعوااا بعد رفتیم بر مهمونی پیش فامیلامون موقع برگشت دختر داییام تو ماشین ما بودن من عمومو دیدم که یکی از فامیلامون که خوشکلم هستو داره میرسونه گفتم اااا عمووو بعد شوهرم یهو گفت ااا چه جلبم هست خوشکلارو سوار میکنه... من میخواستم باهاش اشتی کنم باز ولی این حرفو زد داغ کردم اصلااا از پری شب یه کلمه ام باهاش نحرفیدم خیلی ناراحت شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه اول را تو کردی پارچه فقط خریدی 200 تومن شده خب مانتو میخریدی که به صرفه تر بود بعدم خب بگه چ اشکالی داره شوهر منم میگه وای فلانی چ خوشگله من الکی اخم میکنم و دهنم را کج میکنم نگاهش میکنم میگه البته تو یه چیز دیگه ای اما تا حالا سر این چیزا ناراحت نشدم ازش به نظرم حرف بدی نزده که
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
2728
اه واقعا مشکلای من کی میخواد تموم شه نمیدونم ااپیکای قبلمو خوندید یا نه ولی من خیلی تحمل کردم خسته شدم دیگه چرا نمیفهمه بعضی حرفا زشته نباید بزنه ینی چی اخه خوشکلارم سوار میکنه چندروز قبلم تو ماهواره گفت این دختره چه ملوسه کلی دعوا کردیم بعد بخشیدمش باز تکرار کرد!!!!
نه من گفتم ٢٠٠ شده اخه پارچه ی دوتا مانتورو خریدم..مادر شوهرم خیلی دورووو به من میگه برو بخر من پول میدم بعد نمیده کلیم منت میذاره... اخه الان ٣٠ ملیون به بابای من بدهکاره بعد من نمیتونم یه مانتو بر عیدم بخوام که اونام یکم پول بدن؟؟؟
نه من ناراحت نمیشم چون میدونم منظوری نداره از رو شهوت هم نگاه نمیکنه همین چند روز پیش یه دختره تو خایبون از جلومون رد شد موهاش را قرمز کرده کرده بود شوشو همین جوری نگاه میکرد منم یهو دیدمش وقتی دید دارم نگاه میکنم گفت عجب دیگه موهاشونو چ رنگی میکنن منم خندیدم یا وقتی خانومی مانتوی تنگ میپوشه نظر میده به نظرم نظر بده و بهم بگه بهتر از اینکه بخواد ازم پنهان کنه به نظرم این رفتار هم باعث میشه مرد بیشتر حساس بشه هم اینکه سعی کنه این جور چیزا را پنهان کنه حتی اگه بدون منظور باشه
رو به رو شدن با تغییرات زندگی با ورود بچه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=886322
شادی به نظرم این جور مواقع تنهایی نرو زنگ بزن مادرشوهرت بگو مامان جون میخوام برم پارچه یا مانتو بخرم خواستم با هم بریم بعد که با هم رفتید و خریدی اصلا به رویخودت نیار که حساب کنی و بذار اون حساب کنه اگر هم گفت پول همراهش نیست بگو ای وای منم همراهم نیست فکر کردم شما دارید
خوب این خیلی بده مریم من اصلا نمیتونم درک کنم...منم اگه بگه فلانی چرا کلش قرمزه شاید ناراحت نشم ولی درباره زیباییو اندام ناراحت میشم خیلی منم باهاش میرم بیرون همه مردا نگام میکنن خوبه منم نگاشون کنمو نظر بدم به نظر منکه بده
مو از خرس کندن چیه اصلا وظیفشه یجورایی چون بابام برامون خونه و ماشینو خرج زندگیو همه چی فراهم کرده اونا عیدای نامزدیم هیچی برام نیاوردن... ما ترکیم بر خواهرام گوسفندو ... اوردن ولی من هیچی
2706