2726
سلام مامانا. دخترم بیست وپنج روزه بدنی اومده.از همون اول سینمو نگرفت. نوک صاف دارن سینه هام.سه روز اولم شیر نداشتم.دوازده روز دوشیدم واداشت دادیم الان دیگه با شیشه میدم.هرکاری میکنم نمیگیره.بااینکه دیگه سینه ام یه نوک کوچولو دراورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست عزیز منم مشکل تو رو داشتم. دختر منم به خاطر صاف بودن نوک سینم، سینمو هیچ وقت نگرفت. منم یک هفته تلاش کردم اما فایده ای نداشت. خیلی غصه خوردم و گریه ها کردم. اما در نهایت تسلیم شدم و پذیرفتم که ناچارم شیرمو با دوشیدن به بچم بدم.
اتفاقا منم شیر زیادی داشتم. و چقدر غصه میخوردم که دخترم اون طور که باید نمیتونه از شیرم استفاده کنه. به هر حال من ناچار شدم شیرمو دائم بدوشم. خیلی سخت بود و سینه هام زخم میشد. البته بعدش شیر دوش برقی گرفتم که خیلی کارمو راحتتر کرد.
شما هم سعی کن در درجه اول آرامش داشته باشی و غصه نخوری که روی شیرت تاثیر بد نذاره. بعد هم یه شیردوش برقی حتما بگیر که کارت واسه دوشیدن شیر راحت بشه. خوردن شیرافزا رو هم فراموش نکن. اما در کنار همه این کارها بازم تلاشتو بکن شاید کوچولوت سینت رو گرفت. یه جور پدهایی هست واسه سینه هایی که نوک ندارن. از اونا بگیر و بذار رو سینت شاید کمک کنه بچه بهتر بتونه سینت رو بگیره.
سلام نگران نباش تو خواب بهش سینتو بده تو بیداری گرسنه نگهش دار بعد سینتو بزار دهنش.اگه میبینی خیلی گرسنه میمونه تو بیداری بدوش بهش بده.یا تو بغل راش ببر شیرش بده.دختر من هم یه مدت بد سینگی میکرد از یه ماهو نیمگی تا 5 ماهگی من راش میبردم تا شیر بخوره.همه منو متهم میکردن تقصیر خودته بچهب بد عادت میشه این کار رو نکن اما برای من مهم تغذیه دخترم با شیر خودم بود تا زه حالا یکم خوب شده یعنی دیگه میگیره سینمو.تازه یه سینم را هم اصلا تو بیداری نمیگرفت برای همین شبها تو خواب از اون سینه شیرش میدادم تا مبادا شیرم خشک نشه.الان تازه دوروزه شش ماهش تموم شده و تازه فرنی را براش شروع کردم. کوچولون باید باهاشون با صبر ومهربونی رفتار کنی.جدا شدن از مادر براشون سخته استرس زاست درکش کن و صبور باش.تمام همتت هم این باشه که از شیر مادر محروم نشه. یه دوست دارم تا 8 ماهگی شیرش را میدوشید و با قاشق به بچش میداد تازه از 8 ماهگی خود بچه سینه مادر را گرفت.اما دوستم نذاشت شیرش خشک بشه و دائم میدوشید.امیدوارم موفق باشی.
نسیم جون منم هرروز گریه میکنم و حسرت میخورم که نمیتونم شیر بدم. حسرت مکیدن از سینمو دارم.فکرمیکنم با دخترم رابطه عاطفی ندارم.من با شیردوش دستی مدولا میدوشم.
ستیا جان نگران رابطه عاطفی نباش. اتفاقا منم همینطوری فکر میکردم. همیشه عذاب وجدان اینو داشتم که شاید مادر خوبی نبودم. همیشه حسرت میخوردم که دخترم اونطور که باید نتونست از شیر من بخوره. من تمام تلاشم رو کردم که از لحاظهای دیگه مادر نمونه ای واسه دخترم باشم و کمبود تغذیه اش رو به طریقهای دیگه جبران کنم. الان که دخترم 7 سالشه اونقدر از لحاظ روحی بهم وابستست که حاضر نیست یه روز ازم دور بشه. بینهایت به هم علاقه داریم و رابطمون از خیلی از مادر و دخترای دیگه گرمتر و نزدیکتره.
2706