2737
2734
سلام واسه خونه میخوام فر اخوان بگیرم.متاسفانه مدلاش خیلی متنوعه و مدلای جدیدش فن یکنواخت کننده حرارت فر داره که دویست تومن گرونتره.دوستانی که استفاده میکنن بیزحمت بگین چیز به دردبخوریه یانه؟واقعا گیج شدم.ممنون از لطف تون (
سلام عزیز بنظر منکه اصلا فر نگیر.یه اون توستر بگیر کار همون فر رو میکنه ارزونترم هست.منکه آون توستر دارم راضیم و بیشتر از مادرشوهرم که فر داره ازش استفاده میکنم و هرچی اون توو فر درست میکنه من توو آون درست میکنم
دنیای فتوشاپ.طراحی عکس و تقویم کودک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فر برقی برای پخت کیک و شیرینی بهتر و دقیق تره
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728