2726
برای اطلاعات بیشتر در ضمینه بوتاکس میتونید به سایت کلینیک پینکسل برید اطلاعات آموزنده و خوبی داره در مورد موارد زیر میتونید اطلاعات کسب کنید  

کلینیک پینکسل

لیزر موهای زائد

بوتاکس

از بین بردن سیاهی دور چشم جوابگوی سئوالات شما به صورت آنلاین هستیم در صورت آفلاین بودن پشتیبان میتوانید با شماره کلینیک پینکسل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید تعرفه قیمت خدمات در هر صفحه ای موجود است اینم آدرس وب سایتش pinkcell.net  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی پلک، بلفاروپلاستی و افتادگی پلک دکتر رحیمی خیلی با تجربه هستن برای ...

منم تعریف دکتر رحیمی رو زیاد شنیدم دوستم افتادگی پلک داشت با کلی پرس و جو تونست ایشون رو پیدا کنه و الان شش ماه که عمل کرده و خداروشکر خوب شده و اصلا مشکلی نداره

منم تعریف دکتر رحیمی رو زیاد شنیدم دوستم افتادگی پلک داشت با کلی پرس و جو تونست ایشون رو پیدا کنه و ...

دکتر رحیمی دکتر برادرمه که افتادگی پلک داره و سال پیش رفت عمل کرد خیلی خوب شد واقعا

من رفتم پیش دکتر سینا غیاثی انجام دادم خیلی دنبال دکتر خوب گشتم تا تونستم این دکترو پیدا کنم این دکتر فوق تخصص جراح پلاستیکه خیلی مهمه دکترت با سواد باشه . شمارشو برات میزارم که مثل من دربه در دنبال دکتر نباشی .
02188645576

سلام

من مادرم برای زیبایی چشمش کلینیک توس رفت.مادرم 48 سالش هست، خیلی زود هم به زیباییتون میرسین، پیشنهاد میکنم اگه میخواین اینکارو بکنین هر چه سریعتر بهتر.

پیشنهاد میکنم حتما ازشون مشورت بگیرین 02122896841